خبرساز | آینه اخبار ایران
نویسنده مقاله:
سئول – داده‌های دولتی روز جمعه نشان داد که قیمت‌های مصرف‌کننده کره جنوبی در ماه می سریع‌تر از حد انتظار و با سریع‌ترین سرعت سالانه خود در تقریباً 14 سال گذشته افزایش یافت.
داده‌های آمار کره نشان می‌دهد که شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) در ماه می نسبت به سال گذشته 5.4 درصد افزایش یافته است که از رشد 4.8 درصدی ماه قبل و سریع‌تر از 5.1 درصدی که در نظرسنجی رویترز منعکس شده بود، افزایش یافت.
این سریع ترین رشد سالانه از آگوست 2008 بود و برای چهاردهمین ماه متوالی بالاتر از هدف 2 درصدی بانک مرکزی بود.
CPI اصلی، که قیمت‌های بی‌ثبات مواد غذایی و انرژی را حذف می‌کند، 3.4 درصد افزایش یافت که سریع‌ترین افزایش را از فوریه 2009 نشان می‌دهد. (گزارش توسط Jihoon Lee؛ ویرایش توسط Jacqueline Wong)
ثبت نام کنید تا داستان های برتر روزانه را از Financial Post، بخشی از Postmedia Network Inc.
یک ایمیل خوش آمدگویی در راه است. اگر آن را نمی بینید، لطفا پوشه ناخواسته خود را بررسی کنید.
شماره بعدی داستان های برتر پست مالی به زودی در صندوق ورودی شما قرار خواهد گرفت.
در ثبت نام شما با مشکلی مواجه شدیم. لطفا دوباره تلاش کنید
Postmedia متعهد به حفظ یک انجمن زنده اما مدنی برای بحث است و همه خوانندگان را تشویق می کند تا نظرات خود را در مورد مقالات ما به اشتراک بگذارند. نظرات ممکن است قبل از نمایش در سایت تا یک ساعت برای تعدیل طول بکشد. از شما می خواهیم که نظرات خود را مرتبط و محترمانه نگه دارید. ما اعلان‌های ایمیل را فعال کرده‌ایم—اکنون اگر پاسخی به نظر خود دریافت کنید، به‌روزرسانی موضوعی که دنبال می‌کنید یا کاربری که نظرات را دنبال می‌کنید، ایمیلی دریافت خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر و جزئیات در مورد نحوه تنظیم تنظیمات ایمیل خود، از دستورالعمل های انجمن ما دیدن کنید.
365 Bloor Street East، تورنتو، انتاریو، M4W 3L4
© 2022 Financial Post، بخشی از Postmedia Network Inc. کلیه حقوق محفوظ است. توزیع، انتقال یا انتشار مجدد غیرمجاز اکیدا ممنوع است.
این وب سایت از کوکی ها برای شخصی سازی محتوای شما (از جمله تبلیغات) استفاده می کند و به ما امکان می دهد ترافیک خود را تجزیه و تحلیل کنیم. اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها را اینجا بخوانید . با ادامه استفاده از سایت ما، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
خبرساز | آینه اخبار ایران
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط salamatsun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.