به گزارش خبرگزاری مهر، بهرام عین اللهی، در اجلاس غیرحضوری رؤسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور که عصر دوشنبه در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، تاکید کرد: هر دولت مزین به نام رئیس آن دولت است و انتظار مردم هم از آن دولت بر اساس نام رئیس دولت بود و ما افتخار می‌کنیم مزین به نام حضرت آیت الله رئیسی و اعضای دولت ایشان هستیم.

وی، دولت مردمی را با نام آیت الله رئیسی عجین دانست و گفت: ما مسئولان دولت آیت الله رئیسی هستیم و برای ادامه راه شهید جمهور باید بدانیم قله و مدال افتخار ما، خدمتگزاری در دولت مردمی است که باید خدا را شاکر باشیم که در سنگر یک شهید، خدمت کرده ایم.

وزیر بهداشت تاکید کرد: رئیسی به تنهایی یک فرد نبود بلکه یک مکتب بود بنابراین ما پیرو مکتب رئیسی و گفتمانی هستیم که ایشان ایجاد کردند. این مکتب، مکتب کار برای رضایت خداوند، ایثار، کار جهادی، حضور در میدان، مبارزه با فساد، مبارزه با آمریکا و صهیونیسم، کمک به محرومان، عدالت خواهی، حزب اللهی عمل کردن و خستگی ناپذیری توأم با خردمندی است.

عین اللهی در بیان ویژگی خستگی ناپذیری آیت الله رئیسی گفت: با خودم فکر می‌کردم که ایشان چه مواقعی استراحت می‌کند چون دائم در میدان خدمت و توسعه کشور، فعال و برای خدمتگزاری، خستگی ناپذیر بود.

وی، یکی دیگر از ویژگی‌های شهید جمهور را دوری از حاشیه‌ها عنوان کرد و گفت: متأسفانه تهاجم بی رحمانه ای در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی علیه ایشان و دولت مردمی وجود داشت اما ایشان در آخرین جلسه هیأت دولت گفت که با خدا عهدی بسته که در حل مشکلات محرومان، سلوک مردمی و حضور بی تکلف در بین مردم، پیرو ولایت باشد.

وزیر بهداشت از شهید امیرعبداللهیان به عنوان یکی از نیروهای انقلاب در دولت مردمی یاد کرد و گفت: این افتخار را داشتم که سه سال در کنار ایشان بودم. دکتر امیرعبداللهیان، وزیری جهادی بود که بارها به ایشان گفته بودم که هم نگران سلامتی و هم قدردان شجاعت شما در حمایت از مظلومان جهان هستم. به قول شهید حاج قاسم سلیمانی، کسی شهید می‌شود که شهید زندگی کند و ایشان هم مصداق این عبارت بود.

عین اللهی با اشاره به چهره مردمی و معتبر آیت الله آل هاشم در بین مردم ایران و تبریز، تاکید کرد: ایشان یکی از موفق ترین ائمه جماعات کشور بود و در انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز بالاترین رأی را به دست آورد. اگر کسی آیت الله آل هاشم را نمی‌شناخت با توجه به تواضع شأن اصلاً تصور نمی‌کرد که ایشان امام جمعه باشد. ساده زیستی، مردمی بودن و پیگیری مشکلات مردم از مهمترین ویژگی‌های ایشان بود.

source

توسط salamatsun