کرم شیرگاو ایبوگ عمده

کرم شیرگاو ایبوگ آبرسان و مرطوب قوی سرشار از ویتامین که داخل کرم هست یکی از محبوب ترین کرم بین مردم شده  غنی شده از عصاره شیر گاو هست استفاده از این کرم شادابی به صورت شما ارمغان می‌بخشد حتما از فروشگاه های معتبر خرید کنید فروشگاه معجزه تخصص پوستی فروش عمده و تک داریم با شماره ما در تماس باشید

کرم روشن کننده و آبرسان شیر گاو EBUG

غنی شده از عصاره شیر
سرشار از ویتامین
مرطوب کننده و آبرسان قوی
تنظیم کننده چربی
تغذیه و تأمین مواد مورد نیاز پوست
کنترل چربی و PH پوست
مناسب انواع پوست
قابل استفاده براي صورت و گردن

کرم روشن کننده و آبرسان شیر گاو EBUG

کرم روشن کننده و آبرسان شیر گاو EBUG دارای بافتی سبک و سرشار از ویتامین های مفید برای پوست است

از این جمله می توان به ویتامین A اشاره کرد که از شیر گاو تهیه است.

همینطور شیر گاو سرشار از ویتامین B نیز هست ، که در کرم شیر ebug به وفور یافت می شود.

همینطور این کرم بخاطر فرمولاسیون کاملی که دارد پوست شمارا تغذیه و درخشان می کند

، بنابر این با استفاده از این محصول با آثار پیری و خشکی پوست مبارزه کنید و چهره ای درخشان و جوان داشته باشید.

کرم شیرگاو ایبوگ عمده

کرم شیرگاو ایبوگ عمده

غنی شده از عصاره شیر
بسیار مرطوب کننده
روشن کننده و درخشان کننده
تنظیم کننده چربی
حاوی ترکیبات تغذیه کننده
حفظ آب در لایه های عمیق پوست و درمان خشکی
سرشار از ویتامین
تغذیه و تأمین مواد مورد نیاز پوست

شیر گاو سرشار از ویتامین B نیز هست که در کرم شیر ایباگ به وفور یافت می شود. همینطور این کرم بخاطر فرمولاسیون کاملی که دارد پوست شمارا تغذیه و درخشان می کند، بنابر این با استفاده از این محصول با آثار پیری و خشکی پوست مبارزه کنید و چهره ای درخشان و جوان داشته باشید.

این کرم با خواص سفید کنندگی ،رطوبت دهی فوق العاده ، تغذیه کننده و ترمیم پوست ،پوستی شاداب و لطیف را به ارمغان می آورد.

شیر گاو سرشار از ویتامین B نیز هست که در کرم شیر گاو به وفور یافت می شود. این کرم بخاطر فرمولاسیون کاملی که دارد پوست شمارا تغذیه و درخشان می کند، بنابر این با استفاده از این محصول با آثار پیری و خشکی پوست مبارزه کنید و چهره ای درخشان و جوان داشته باشید.

کرم شیرگاو ایبوگ عمده

کرم شیرگاو ایبوگ عمده

 

تفاوت اصل و فیک بودن این محصول:

از آن جایی که برندهای زیادی محصولات آرایشی متنوع و گوناگونی را تحت عناوین مختلف در دسته لوازم آرایشی تولید می‌کنند به همین خاطر است که برای ما تشخیص اصل یا فیک بودن محصول مورد نظر بسیار کار سخت و دشواری است، ما در اینجا قصد داریم تا به شما کمک کنیم که چگونه کرم شیر گاو اصل را از فیک آن تشخیص دهید.

1.کرم شیر گاو اصلی زمانی که ان را از بسته بندی مخصوصش خارج می‌کنید ابتدا با سر انگشتان خود به سر قوطی کرم ضربه‌ای بزنید اگر صدای فلز مانندی داد یعنی اصل است اما اگر باصدای پلاستیکی مانندی مواجه شدید نشان از تقلبی بودن آن دارد.

2. دقت و توجه به بسته بندی کرم می‌باشد که این موارد عبارتند از: فونت نوشته بر روی بسته بندی، رنگ نوشته، وزن بسته که معمولا محصولات اصلی وزن سنگین تری نسبت به محصولات فیک دارند که برای دانستن این موارد کافی است به سایت های معتبر محصول مورد نظر خود مراجعه کنید و آن را مقایسه کنید.

3.نوشته شدن مواد تشکیل دهنده برروی محصول که نشان از اصلی بودن آن را دارد.

4.مطابقت داشتن شماره سریال روی جعبه با شماره سریال روی کرم که هر دو یکی هستند در محصول اصل اما در محصولات فیک دو یا سه شماره آخر سریال و بارکد آن با کشور سازنده متفاوت است و همخوانی ندارد و در بعضی از موارد شماره سریال و بارکد ندارند.

5.کرم شیر گاو اصلی دارای بافتی یکدست، نرم و صاف مشاهده می‌شود در صورتی که در نوع فیک آن این چنین نیست.

6.کرم شیر گاو اصل را می‌توان از بو و غلظت مواد تشکیل دهنده آن تشخیص داد که در نوع اصلی آن غلظت مواد متعادل و بوی زننده و تندی نمی‌دهند در صورتی که در نوع فیک آن برعکس می‌باشد.

7.کرم شیر گاو اصلی دارای ترکیبات طبیعی می‌باشد و هیچ ضرری برای پوست ندارد و باعث تقویت سلول‌های پوست می‌شوند در صورتی که کرم شیر گاو فیک دارای ترکیبات شیمیایی هستند.

زمانی که از کرم شیر گاو اصلی استفاده می‌کنید پس از ماساژ دادن آن برروی پوست قطره‌های شیر را مشاهده می‌کنید در صورتی که در نوع فیک آن این چنین نیست.

مبنع : ویکی پدیا

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

source

توسط salamatsun