سریال دفتر یادداشت قسمت 4 چهارم ( قسمت ۴ دفتر یادداشت ) به کاگردانی کیارش اسدی زاده و بازی رضا عطاران و حسن معجونی محصول کشور ایران و در سال 1402 ساخته شده است این سریال در ژانر کمدی و خانوادگی میباشد. در این سریال بازیگرانی همچون کاظم سیاحی و سوگل خلیق و مینا ساداتی به ایفای نقش پرداخته اند.

*******************

برای دانلود سریال دفتر یادداشت قسمت 4 به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود سریال دفتر یادداشت قسمت 4

********************

بازیگران سریال دفتر یادداشت:

در سریال دفتر یادداشت قسمت ۳ بازیگرانی همچون رضا عطاران , حسن معجونی , کاظم سیاحی , سوگل خلیق , مینا ساداتی ایفای نقش میکنند

داستان سریال دفتر یادداشت:

ایرج و حمید رفقای قدیمی از دوران کودکی سرشان برای پیگیری پرونده‌های جنایی درد می‌کند پای آنها ناخواسته به پرونده قتل‌‍‌های زنجیره‌ای باز می‌شود پرونده ای که با ورود آنها آبستن حوادث خطرناک‌تری می‌شود اما ماجرا پیچیده‌تر از این حرف‌هاست در این بین ایرج به دلیل مشکل مغزی منحصر به فردش مرتبا همه ‌چیز و همه ‌کس را از خاطر می‌برد.

انتخاب یک وب‌سایت‌ایده‌آل برای دانلود سریال ایرانی فوق‌العاده دارای اهمیت است. احتمالاً اگر از آن دسته افراد باشید که به صورت روزانه به تماشای فیلم‌های مورد نظرتان اقدام می‌کنید، حتماً به یک بستر مناسب برای دانلود انواع فیلم نیاز دارید. پر واضح است که یک سایت دانلود فیلم خارجی و ایرانی باید دارای ویژگی‌های منحصربفردی باشد که افراد بتوانند از آن بعنوان یک بستر جذاب به جهت دانلود فیلم ایرانی و خارجی استفاده کنند. حال ما در این مقاله قصد داریم درباره‌ی بهترین ویژگی‌های یک سایت دانلود فیلم صبحت کنیم تا برای انتخاب چنین بستر‌هایی دغدغه‌ی کمتری داشته باشید.

 پایان رپرتاژ آگهی

source

توسط