گزارش: بازی Halo Infinite توسط ۳۰ میلیون نفر تجربه شده است

گزارش‌های جدید به ما نشان می‌دهد که از زمان عرضه بازی Halo Infinite تا امروز، ۳۰ میلیون نفر به تجربه این عنوان پرداخته‌اند.


مطلب پیشنهادی:کنسول های بازی قراره از بین برن! [تماشا کنید]کنسول‌های بازی به پایان خود نزدیک می‌شوند
کنسول های بازی قراره از بین برن! [تماشا کنید]

Halo Infinite از زمانی که حدود چند سال پیش منتشر شد، جاده پر پیچ و خمی را برای تبدیل شدن به یک موفقیت در مجموعه سپری کرد. علی‌رغم تمجیدهای منتقدان، این محصول شوتر اول شخص ایکس باکس به دلیل پشتیبانی ضعیف تیم سازنده پس از عرضه با انتقادهای زیادی روبه‌رو شد. اخیراً بازی با تغییرات مثبت فصل پنجمش با استقبال خوبی مواجه شده و در نهایت می‌توان گفت که علی‌رغم فراز و نشیب‌های آن، Halo Infinite در نهایت بازی محبوبی میان بازیکنان بوده است.

Halo Infinite

همانطور که این خبر توسط Exputer مشاهده شد، بن اف (Ben F) که تقریباً سه سال قبل از خروجش از استودیوی به عنوان مدیر محصولات در ۳۴۳ اینداستریس کار می‌کرد، در پروفایل لینکدین خود توضیح داده که بازی Halo Infinite توسط بیش از ۳۰ میلیون کاربر تجربه شده است.

البته، این عدد به احتمال زیاد بر اساس آمارها تا ژانویه ۲۰۲۳ بود که به این معنی است که تعداد بازیکنان فعلی بازی می‌تواند حتی بیشتر باشد. البته شایان ذکر است که با در دسترس بودن Halo Infinite از طریق Game Pass و رایگان بودن بخش چند نفره آن، این تعداد به احتمال زیاد با میزان فروش نهایی بازی برابری نخواهد کرد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت ویجیاتو را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Call of Duty Warzone 2جذاب روی کاغذ، زجرآور در اجرا
بررسی بازی Call of Duty Warzone 2


بررسی بازی کال آو دیوتی مدرن وارفر 3

بازی Death Stranding 2 احتمالا در گیم اواردز ۲۰۲۳ حضور داشته باشد - ویجیاتو

source

توسط