سرنوشت بایلان اسکال در سریال Ahsoka پس از مرگ بازیگرش چه خواهد بود؟

در سریال Ahsoka شخصیت بایلان اسکال (Baylan Skoll) با بازی ری استیونسون (Ray Stevenson) به طرفداران معرفی شد، اما آینده این شخصیت اکنون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. 

ری استیونسون چند ماه پیش و در فصل بهار فوت کرد و اکنون دیو فیلونی (Dave Filoni) به صحبت در این زمینه پرداخته است. رئیس فرانچایز جنگ ستارگان در مصاحبه‌ای با ورایتی اعلام کرد که داستان بیشتری از شخصیت بایلان اسکال برای روایت وجود دارد. ساخت فصل دوم سریال Ahsoka قطعی است، اما آینده این شخصیت مشخص نیست.


مطلب پیشنهادی:نقد سریال The Mandalorian | فصل سوم (قسمت پنجم تا هفتم)دارای نوسان اما سرگرم‌کننده
نقد سریال The Mandalorian | فصل سوم (قسمت پنجم تا هفتم)

سازندگان می‌توانند دلیلی برای غیبت او در فصل دوم سریال پیدا کنند یا با استفاده از جلوه‌های ویژه و کامپیوتری او را بازگردانند. این کار چندان در فرانچایز جنگ ستارگان بی‌سابقه نیست و به همین طریق چند سال پیش شاهد حضور کری فیشر در فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker بودیم. 

ری استیونسون قبل از آغاز پخش سریال فوت کرد و نتوانست استقبال بسیار خوب طرفداران از خودش را ببیند. او می‌توانست به یک ستاره تبدیل شود، اما حالا لوکاس فیلم باید فکری برای پر کردن جای خالی او کند. 

بایلان اسکال در سریال Ahsoka

دیو فیلونی چندی پیش به عنوان مدیر ارشد خلاقیت در لوکاس فیلم انتخاب شد و وظایف او تقریبا شبیه کوین فایگی در دنیای سینمایی مارول خواهد بود. او قرار است به صورت نزدیک با کاتلین کندی (Kathleen Kennedy)، رئیس لوکاس‌فیلم، روی نسل بعدی فیلم و سریال‌های جنگ ستارگان کار کند. 

پروژه‌های بعدی این فرانچایز سریال‌های Star Wars: Skeleton Crew و The Acolyte هستند که هر دو در سال ۲۰۲۴ پخش می‌شوند.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Star Wars Jedi: Survivorیک دنباله واقعی اما پراشکال
بررسی بازی Star Wars Jedi: Survivor


بررسی بازی کال آو دیوتی مدرن وارفر 3

سرنوشت بایلان اسکال در سریال Ahsoka پس از مرگ بازیگرش چه خواهد بود؟ - ویجیاتو

source

توسط