ژوزه مواریس، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری بعد از بازی استقلال خوزستان که با برتری ۳ بر یک تیمش همراه بود، اظهارکرد: بازی کاملا احساسی بود. در نیمه اول دو گل زدیم و برتری داشتیم و می‌توانستیم باز هم گل بزنیم. در نیمه دوم باید با تغییرات حریف خودمان را تطابق می‌دادیـم. حریف مشکلاتی برای ما ایجاد کرد و بازی به سمت و سوی دیگر کشیده شد.

او ادامه داد: برخی مواقع باید دفاع کرد و استراتژی به کار برد تا سه امتیار را بگیریم. بابت تلاش بازیکنان استقلال تبریک می‌گویم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

مورایس درباره درگیری پایان بازی هم گفت: درگیری در فوتبال یک بحث طبیعی است. اتفاق خاصی نبود.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا او به بازیکنانش دستور تلف کردن وقت داده بود؟ گفت: طبق قوانین وقتی دو بازیکن مصدوم باشند داور می‌تواند اجازه خروج هیچ‌کدام از بازیکنان را ندهد. قصد من هم وقت تلف کردن نبود و بی عدالتی صورت نگرفت. به هر حال طبق قوانین وقتی دو بازیکن مصدوم شوند و پزشک وارد زمین شود آنها می‌توانند در زمین بمانند و اعتراض من این بود که چرا این دو بازیکن را بیرون فرستادند.

او همچنین گفت: استقلال خوزستان خوب بازی کرد. وقتی حریفی با کیفیت بازی می‌کند باید احترام بگذاریم. بازیکنان سرعتی در خط جلو دارند و به کیفیت استقلال خوزستان احترام می‌گذاریم.

مورایس در پاسخ به این سوال که اگر سپاهان امروز با ترکیب اصلی‌اش به میدان می‌آمد نتیجه دیگری رقم می‌خورد؟ خاطرنشان کرد: من نمی‌توانم حدس بزنم که آیا بهتر بود یا ما نتیجه بدتری کسب می‌کردیم. وقتی ترکیبی را قرار می‌دهیم باید به آن بازیکن‌ها اعتماد کنم و اعتماد هم دارم چون بازیکنان تیممان هستند.

source

توسط