به گزارش “ورزش سه”، این بازیکن ۳۱ ساله یکی از اهداف اصلی باشگاه اینتر در نقل و انتقالات تابستانی هم بود. با این حال، این انتقال رخ نداد تا اینتر در ژانویه نیز به دنبال این بازیکن باشد‌.

در پی ماندن طارمی در پورتو، نراتزوری مارکو آرناتوویچ را خرید، اما او دچار مصدومیتی شدید شد که هم دو ماه اینتر را از داشتن او محروم کرد و هم باشگاه را نسبت به آمادگی جسمانی‌اش به تردید انداخت.

به دنبال این اتفاقات، اینتر همچنان به همراه میلان علاقه‌اش را برای جذب مهاجم ایرانی پورتو حفظ کرده است و در پنجره نقل و انتقالات بعدی دوباره برای خرید او و تقویت ترکیب سیمونه اینزاگی در وسط فصل، تلاش می‌کند.

البته که طبق گزارش کالچومرکاتو به نقل از FcInter1908، جذب طارمی در ژانویه برای تیم‌های میلانی کار دشواری خواهد بود. پورتو با وجود پایان قرارداد ستاره‌اش در تابستان آینده، به راحتی حاضر به جدایی این بازیکن نمی‌شود. تیم پرتغالی برای فروش این مهاجم رقمی بین ۵ تا ۶ میلیون یورو می‌خواهد.

1957859

جذب مهدی طارمی در ژانویه همچنان عملیاتی دشوار برای اینترمیلان است. علاوه بر این، آنها ممکن است برای این انتقال با تیم‌های ثروتمند عربستان سعودی هم روبرو شوند. این باشگاه‌ها می‌توانند دستمزدی ۱۰ میلیونی را به ستاره ایرانی پیشنهاد دهند.

اینتر برای رقابت با سعودی‌ها می‌تواند در مذاکره با طارمی از برگ برنده بازی در لیگ قهرمانان اروپا استفاده و او را به این شکل وسوسه کند‌.

در صورت اینکه جدایی طارمی در ژانویه هم رخ ندهد، اینتر می‌تواند در تابستان او را به صورت رایگان جذب و مهاجمی باکیفیت را به خط حمله‌اش اضافه کند.

source

توسط