استقلال شنبه هفته بعد در حالی به مصاف ذوب آهن خواهد رفت که فعلاً ۳ بازیکن کلیدی خود را به خاطر همراهی با تیم ملی در اختیار ندارد و نمی‌تواند از وجود آنها در تمرینات تاکتیکی استفاده کند. سید حسین حسینی، روزبه چشمی و مهرداد محمدی نفراتی هستند که همراه با تیم ملی به ازبکستان سفر کرده‌اند و عصر سه‌شنبه برابر این تیم صف آرایی خواهند کرد.

طبق برنامه‌ریزی قرار است ملی‌پوشان کشورمان بلافاصله پس از پایان بازی با یک پرواز اختصاصی به تهران بازگردند اما با این وجود بسیار بعید به نظر می‌رسد که زودتر از بامداد چهارشنبه شاهد ورودشان باشیم و قطعاً از زمان وارد شدن به فرودگاه تا هنگامی که به منزل برسند، حداقل دو ساعت هم زمان می‌برد روی همین اصل احتمال دارد سه بازیکن ملی پوش استقلال از تمرین چهارشنبه معاف شوند و صرفا با دو جلسه کار تاکتیکی همراه با سایر نفرات به مصاف ذوب آهن بروند.

یکی از افراد نزدیک به استقلال در این رابطه به خبرورزشی گفت: به احتمال زیاد هر کدام از این سه نفر که برابر ازبکستان بازی کنند، از تمرین چهارشنبه معاف می‌شوند ولی اگر در آن مسابقه هم مثل جدال با هنگ کنگ نیمکت نشین باشند، احتمال دارد چهارشنبه جدا از سایر نفرات تمرین سبکی برایشان در نظر گرفته بشود چون قاعده کار این است که تیم ملی در روز مسابقه تمرین نمی‌کند و دلمان نمی‌خواهد بازیکن ملی پوش استقلال ۴۸ ساعت بدون تمرین بماند.

source

توسط