شهرداری اصفهان و گروه بهمن قرارداد خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس شهری از این گروه را امضا کردند. علی قاسم‌زاده، شهردار اصفهان، در حاشیه امضای این قرارداد گفت: در نوسازی و توسعه ناوگان اتوبوسرانی اصفهان، اسنا می‌تواند یکی از طرف‌های همکاری با شهرداری اصفهان باشد.

شهردار اصفهان در ادامه با تشریح چرایی قرارگرفتن نام این شرکت در بین گزینه‌های طرف همکاری شهرداری یادآور شد: اتوبوس‌های شرکت اسنا چندین سال است که در خطوط شهر اصفهان فعال هستند و شهروندان از کیفیت این اتوبوس‌ها رضایت دارد.

اتوبوس شهری ۱۸ متری دو کابین شرکت اسنا از زیرمجموعه های گروه بهمن

وی در حاشیه عقد قرارداد پنجاه دستگاه اتوبوس دو کابین با شرکت اسنا (زیر مجموعه گروه بهمن) از برنامه‌های شهرداری برای توسعه حمل و نقل عمومی شهر اصفهان خبر داد و گفت: «ارتقاء کیفیت حمل و نقل عمومی اصفهان از اولویت‌های شهرداری است.

علی قاسم‌زاده با تاکید بر ضرورت توجه به ظهور نسل جدید حمل و نقل عمومی برقی گفت: هر اتوبوس شهری جدید باعث می‌شود مردم راحت‌تر نفس بکشند و همینطور مطالعات کارشناسی در خصوص برقی‌سازی تاکسی‌های شهری نیز در حال انجام است.

پنجاه دستگاه اتوبوس اسنا از زیرمجموعه های گروه بهمن به اصفهان می‌رود

بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن در راستای علاقمندی شهردار اصفهان نسبت به برقی‌سازی حمل‌ و نقل عمومی یادآور شد: بهمن با مطالعات دقیق و کارشناسی، خودروی برقی مناسبی را برای کاربری تاکسی و شخصی در نظر گرفته است، این خودرو می‌تواند پاسخگوی نیازهای یک تاکسی شهری باشد.

جلیل هاشمی مدیرعامل اسنا از برنامه‌های این اتوبوس‌ سازی برای ساخت اتوبوس‌های برقی خبر داد. وی در همین خصوص ابراز امیدواری کرد که اولین اتوبوس برقی اسنا در شهر اصفهان آزمایش شود.

اتوبوس شهری ۱۲ متری شرکت اسنا از زیرمجموعه های گروه بهمن

گفتنی است اتوبوس‌های ۱۲ متری تولیدی شرکت اسنا (از شرکت‌های عضو گروه بهمن) دارای استاندارد آلایندگی یورو5 هستند. این اتوبوس‌ها علاوه بر کاهش میزان آلایندگی شهرها، برای شهروندان امکانات رفاهی متعددی نیز به همراه دارند. اتوبوس‌های تولیدی اسنا دارای تهویه هوای مطبوع، پورت اختصاصی شارژ تلفن همراه برای تمامی مسافران و دوربین‌های امنیتی همه جانبه داخل و خارج کابین تجربه متفاوتی را برای مسافران شهری به ارمغان می‌آورند.

چندی پیش شرکت اتوبوس سازی اسنا با شهرداری‌های تبریز و تهران قراردادی را امضا کرد که تاکنون مطابق زمان‌بندی انواع اتوبوس ۱۸ متری و ۱۲ متری را تحویل این شهرها داده و اکنون اتوبوس‌های اسنا در شهرهای تهران و تبریز مشغول به فعالیت هستند.

اتوبوس شهری ۱۲ متری شرکت اسنا از زیرمجموعه های گروه بهمن

انتهای پیام

source

توسط