مدافعان تیم فوتبال پرسپولیس در غیاب مرتضی پورعلی گنجی که به خاطر آسیب‌دیدگی از همراهی تیمش محروم است، آماری خوبی از خود به جا نگذاشته‌اند.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر در تاریخ ۲۵ مهر و در فینال تورنمنت اردن به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری پُر گل چهار بر صفر شاگردان امیر قلعه نویی همراه شد. در جریان این بازی و در نیمه دوم، مرتضی پورعلی گنجی در برخورد با بازیکن قطر به شدت از ناحیه پا آسیب دید و پس از بررسی‌های پزشکان مشخص شد که این بازیکن دچار پارگی رباط صلیبی شده است و بدین ترتیب ادامه رقابت‌های لیگ برتر را از دست داد.

پس از غیبت پورعلی گنجی در ترکیب پرسپولیس، این تیم در سه دیدار لیگ برتر و یک دیدار آسیایی به مصاف رقبای خود رفته و تنها در یک بازی سرخپوشان تهرانی توانسته اند دروازه خود را بسته نگه دارند.

پرسپولیس مقابل پیکان، صنعت نفت آبادان و استقلال تاجیکستان گل دریافت کرده و تنها در دیدار مقابل ملوان دروازه این تیم بسته بوده است.

در غیاب پورعلی گنجی، «گئورگی گولسیانی» زوج محمدحسین کنعانی زادگان در قلب خط دفاع پرسپولیس بوده اما این دو مدافع در دیدارهای اخیر نشان داده اند که هنوز به هماهنگی با یکدیگر نرسیده اند.

به نظر می‌رسد این دو بازیکن باید در دیدارهای بیشتری کنار هم قرار گیرند تا به هماهنگی برسند و یحیی گل محمدی و دستیارانش در غیاب پورعلی گنجی با چالش بزرگی مواجه شده‌ است.

source

توسط