با اعلام ساخت انیمیشن Toy Story 5 طرفداران این فرنچایز خاطره‌انگیز نگران عدم بازگشت برخی از شخصیت‌های اصلی بوده که به نظر می‌رسد استودیو پیکسار صداپیشگان آن‌ها را باری دیگر در کنار یکدیگر قرار خواهد داد.

فرنچایز Toy Story (داستان اسباب‌بازی) ساخته استودیو انیمیشن‌سازی پیکسار را می‌توان به عنوان یکی از خاطره‌انگیزترین و محبوب‌ترین انیمیشن‌های تاریخ سینما خطاب کرد که تاکنون ۴ پروژه موفق و پرفروش از آن روانه سینماهای جهان شده و حال نوبت به Toy Story 5 رسیده تا ماجراجویی‌های جدیدی را برای وودی و دوستانش رقم بزند که به نظر می‌رسد شاهد اندی کاملاً متفاوتی در آن خواهیم بود.

در حالی که خبر ساخت Toy Story 5 طرفداران این فرنچایز را حسابی خوشحال کرده است اما این نگرانی به وجود آمده که برخی از صداپیشگان قدیمی و خاطره‌انگیز این مجموعه برای دنباله جدید حضور پیدا نکنند. با این حال صداپیشه شخصیت باز یعنی تیم آلن با حضور در برنامه جیمی فلن اعلام کرد که طرفداران نباید نگران باشند؛ زیرا او و تام هنکس باری دیگر با یکدیگر همکاری خواهند داشت.

علی‌رغم این که آن‌ها اطلاعاتی از Toy Story 5 را با ما به اشتراک نگذاشته‌اند اما با من و تام تماس گرفته و خواهان صداپیشگی مجدد نقش‌هایمان هستند. رئیس کمپانی دیزنی یعنی باب ایگر نیز از ساخته شدن این دنباله حمایت کرده است.

او همچنین در واکنش به نگرانی بابت کیفیت انیمیشن پنجم واکنش نشان داده و اعلام نموده که نویسنده این دنباله خاطرنشان کرده که بهترین داستان ممکن را به ارمغان خواهد آورد و اگر که از کار خود اطمینان نداشه باشد، به هیچ عنوان مسئولیت نگارش فیلم‌نامه را بر عهده نمی‌گرفته است.

فرنچایز داستان اسباب‌بازی عمری در حدود ۳۰ سال داشته و انیمیشن‌های زیبا، تاثیرگذار و به یاد ماندنی از آن برای مخاطبین سینما به ارمغان آورده شده است. استدیو انیمیشن‌سازی پیکسار باید نهایت تلاش خود را به کار گرفته تا برای Toy Story 5 بهترین کیفیت ممکن را ارائه دهد.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط