دنیای متفاوت تکنولوژی
یکی از افشاگران چینی از تلاش گوگل برای تولید مدل کامپکت گوشی پرچم‌دار پیکسل با اندازه‌ا‌ی کوچک‌تر خبر داده است.
پس از عرضه‌ی پیکسل 5 در سال ۲۰۲۰، مدتی زیادی است گوگل گوشی هوشمند پرچم‌دار جمع‌وجور جدیدی برای علاقمندان به چنین دستگاه‌هایی معرفی نکرده است؛ ولی اخیراً یکی از افشاگران چینی در این زمینه ادعایی دور‌از‌انتظار مطرح کرده است. یکی از کاربران وب‌سایت Weibo به نام Digital Chat Station ادعا کرده است که گوگل مشغول کار روی پرچم‌دار کوچکی با اسم‌رمز Neila است. به‌گفته‌ی او، گوشی مذکور از طراحی مشابهی با جدیدترین پیکسل معرفی‌شده استفاده می‌کند.
هنور اطلاعات دیگری از دستگاه جمع‌وجور جدید پیکسل دردسترس نیست؛ ولی به‌طور‌کلی باید با دیده‌ی شک به این ادعا نگاه کرد؛ زیرا در شایعه‌های منتشرشده در ماه‌های اخیر به عرضه‌ی دستگاه کوچک پرچم‌داری از گوگل اشاره نشده‌ است.
بااین‌حال، اگر قرار باشد گوگل گوشی هوشمند کوچکی با نام فرضی پیکسل مینی تولید کند، در بسیاری از قابلیت‌های آن باید تجدید‌نظر کند. یکی از بخش‌هایی که با کوچک‌شدن دستگاه تحت‌تأثیر زیادی قرار می‌گیرد، باتری است. بنابراین، تولید پیکسل مینی به‌معنی وجود باتری ضعیف‌تری درمقایسه‌با باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی پیکسل 6 است. همچنین، معمولاً گوشی‌های کامپکت از قابلیت شارژ بی‌سیم بی‌بهره‌اند و دوربین‌های آن‌ها نیز از‌نظر اندازه و تعداد حسگر ضعیف‌تر از مدل‌های معمولی‌اند.
درهرصورت، اگر گوگل واقعاً به‌دنبال ساختن گوشی پیکسل کامپکتی باشد، امیدواریم اندازه‌ی آن بیش‌ازحد کوچک نباشد؛ چراکه ممکن است به سرنوشت مدل مینی آیفون 13 دچار شود که با استقبال‌نکردن کاربران از نمایشگر ۵/۴ اینچی‌اش، فروش بسیار ناچیزی ثبت و اپل را به توقف تولید وادار کند. به‌نظر می‌رسد کاربران دیگر به گوشی‌های کمتر از ۶ اینچ علاقه‌ای نشان نمی‌دهند.
لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.
داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز
کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟
سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط salamatsun