ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر ترمیا در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با ترمیا و موارد مشابه آن در اختیارتان قرار دهیم. ترمیا دستگاهی پیشرفته و از جمله آخرین نسل از دستگاه های آر اف می باشد که کمترین عارضه را در میان انواع دستگاه های آر اف دارد. این دستگاه به وسیله امواج رادیو فرکانسی منجر به کلاژن سازی پوست، جوانسازی، لیفتینگ و در نتیجه افزایش الاستین پوست می شود. نکته حائز اهمیت این است که دستگاه ترمیا توسط تیم ایرانی و سوئیسی طراحی و تولید شده است و همچنین کلیه تاییدیه ها را دارا می باشد.

با پیشرفت دانش بشر، دستگاه های مختلفی طراحی و تولید شده است که کلیه این اختراعات دست به دست هم داده اند تا جوانی و زیبایی را در میان افراد به ارمغان آورند. دستگاه ترمیا یکی از این دستگاه های جدید است که کاملا غیر تهاجمی است و تمامی تاییدیه های مختلف را از کشورهای اروپا، آلمان و … اخذ نموده است. سیستم دستگاه ترمیا قابلیت های متعددی همچون: ایمنی بالا، تعیین مقدار انرژی ورودی، اجرای دامنه وسیع و … را دارد و نحوه انجام آن به صورت انتقال فرکانس های رادیویی از طریق سوزن های مخصوص به سطح پوست می باشد.

برخی از مهم ترین کاربردهای ترمیا که توسط بهترین دکتر ترمیا در تهران انجام می پذیرد، عبارتند از: درمان روزنه های پوستی و تنظیم کامل ترشحات چربی، جوانسازی ناحیه دکلته، از بین بردن انواع ترک های پوستی، درمان پوست مرغی، رفع تعریق بیش از حد، ایجاد شفافیت و لیفتینگ و … می باشد.

به منظور زیبایی و جذابیت هر چه بیشتر؛ افراد دست به اقدامات زیبایی مختلفی می زنند و این اقدامات تنها در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که توسط بهترین متخصص انجام شود. برای انجام ترمیا نیز الزامی است آن را توسط بهترین دکتر ترمیا در تهران انجام داد تا از بروز هر گونه عارضه های احتمالی اجتناب نمود. در این مقاله ما معیارهای مهمی را برای انتخاب بهترین دکتر ترمیا شرح داده ایم تا به آسودگی به انتخاب متخصص مربوطه بپردازید. برخی از این معیارها عبارتند از:

مرکز زیبایی دکتربیوتی فرمانیه بهترین کلینیک پوست، مو و زیبایی در زمینه هایفوتراپی است، که با بهره گیری از پزشکان حاذق و متبحر در زمینه هایفوتراپی و تجهیزات و دستگاه های هفت بُعدی امریکایی هایفوتراپی و دارای هفت هندپیس مخصوص صورت، گردن، غبغب، بدن، ران پا، بازو و واژن به مراجعین ارائه خدمت می کند. کیفیت و رعایت بهترین استانداردها و بهره گیری از مدارک بین المللی در زمینه اجرای هایفوتراپی و ارائه خدمات تکمیلی برای تاثیر هرچه بهتر هایفوتراپی کلینیک دکتربیوتی فرمانیه را به بهترین مرکز هایفوتراپی کشور و لیفت صورت با هایفو تبدیل کرده است.

خدمات مرکز زیبایی دکتر بیوتی:

دکتر مسعود جعفری متخصص پوست، مو و زیبایی و لیزر می باشند. ایشان دوره پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند و دارای سابقه طولانی مدت در بیمارستان های رازی، بعثت نیروی هوایی، درمانگاه مهر شهر پرند و درمانگاه دارالشفا حضرت مهدی قرچک ورامین و کلینیک تخصصی پوست و مو آرمان الهیه می باشند. ایشان به سبب تخصص و مهارت ویژه ای که در زمینه پوست و مو دارند و همچنین چون متنوع ترین خدمات را ارائه می دهند؛ جزء بهترین دکتر ترمیا در تهران به حساب می آیند.

خدمات دکتر مسعود جعفری:

دکتر فرشته زمانی متخصص پوست و مو و زیبایی (درماتولوژی) می باشند که از جمله بهترین دکتر ترمیا در تهران به شمار می روند. ایشان مدارک تحصیلی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه اخذ نموده اند و بیش از ده سال سابقه در حوزه کلاب سلامت و زیبایی را دارند.

خدمات دکتر فرشته زمانی:

دکتر ماندانا خسرو آرا متخصص بیماری های پوست و مو (درماتولوژی) می باشند. ایشان در سال 1381 در رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شدند. دکتر خسرو آرا دوره تخصصی پوست و مو را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپری کردند. ایشان یکی از بهترین دکتر ترمیا در تهران به حساب می آیند که در سمینارها و کنگره های مختلفی حضور فعال به ارمغان می آورند.

خدمات دکتر ماندانا خسرو آرا:

دکتر محمدعلی نیلفروش زاده متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان در سال 1369 مدرک پزشکی عمومی خود را اخذ نمودند و سپس دوره تخصصی پوست و مو را در کشور کانادا پشت سر گذاشتند. دکتر نیلفروش زاده دارای فلوشیپ جراحی پلاستیک، پیوند مو، پوست و لیزر از دانشگاه انگلیس می باشند. دکتر محمدعلی نیلفروش زاده یکی از بهترین دکتر ترمیا در تهران محسوب می شوند که فعالیت های علمی متعددی همچون: عضویت در انجمن بین المللی جراحی پیوند مو، استاد پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران، رئیس انجمن متخصصین پوست ایران و رئیس مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی و هم چنین ریاست مرکز تحقیقات پوست را بر عهده دارند.

خدمات دکتر محمدعلی نیلفروش زاده:

یکی از اصلی ترین تفاوت ها میان ترمیا و آر اف فرکشنال های قدیمی این است که دستگاه ترمیا جدیدتر و پیشرفته تر است و در نتیجه مزیت های بسیار بیشتر و در عین حال کمترین عارضه ها را در مقایسه با سایر دستگاه ها دارد. یکی از مهم ترین توانایی ها و قابلیت های دستگاه ترمیا این است که شدت و انرژی ورودی را تنظیم کند. طیف درمان ترمیا بسیار گسترده است و حدودا 15 مشکل را تحت درمان قرار می دهد. ترمیا هیچ گونه زخم و یا خونریزی را ایجاد نمی کند و در کلیه نواحی بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

کلام آخر

نوشته بهترین دکتر ترمیا در تهران【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun