در  این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین دکتر درمان اسکار را در اختیار شما قرار دهیم. اسکار به جای زخم در بدن و صورت گفته می شود که بر اثر اتفاقی خاص نظیر تصادف، جراحی و یا بریدن اشتباهی در زمان کار با وسایل تیز مانند چاقو و یا جای بخیه های قدیمی در هر کدام از نواحی بدن ایجاد می شود، در صورتی که اسکار در قسمت هایی از بدن افراد مانند صورت وجود داشته باشد برای آن ها بسیار ناخوشایند بوده و تمایل به درمان سریع آن دارند لذا به دنبال بهترین روش درمان اسکار خواهند بود که در ادامه این مبحث به این موضوع می پردازیم دعوت می کنم با ما همراه باشید.

منظور از اسکار جای زخم باقی مانده از جراحتی خاص بر روی بدن است که از نظر زیبایی و روانشناختی برای افراد یک وضعیت دشوار را ایجاد می کند لذا مراجعه به بهترین دکتر درمان اسکار برای از بین بردن جای زخم ها و یا علامتی که بر اثر جراحی و بریدگی بر روی بدن نمایان است را عمل درمان اسکار می گویند. البته قابل ذکر است حتی در صورت رعایت نکات مراقبتی در درمان زخم بعد از جراحت و بریدگی برای جلوگیری از اسکار کماکان اثراتی از جای زخم حتی به صورت کم رنگ وجود دارد و این مورد زمانی بسیار ناخوشایند خواهد بود که اسکار باقی مانده بر روی نواحی صورت باشد و این امر موجب کاهش اعتماد به نفس در فرد می شود.

مرکز ایران هایفو  نیاوران یکی از بهترین مراکز زیبایی در تهران است که با داشتن کادری متعهد و مجرب و پزشکان متخصص با جدیدترین متدها و روش های دانش پزشکی زیبایی روز دنیا می باشد،که با دقت و ظرافت خاص با توجه به سلیقه مراجعه کننده محترم ارایه می شود. همچین در این مرکز روش های دیگر جوانسازی و خدمات دیگر پوست و زیبایی به شرح زیر توسط ماخصصین مجرب ارایه میگردد.

خدمات مطب زیبایی نیاوران :

دکتر شهریار نظری فوق تخصص بیماری های پوستی می باشد که در سال 1381 مدرک خود در مقطع پزشکی عمومی را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرد و در سال 1385 نیز موفق به اخذ بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و مقالات علمی متعددی در زمینه بیماری پوستی از ایشان در مجله های علمی داخلی و خارجی به چاپ رسیده است.

خدمات دکتر شهریار نظری:

دکتر حمیده مروج در زمره یکی از بهترین متخصصین پوست در ایران می باشد و در زمینه درمان انواع بیماری های پوستی سابقه طولانی دارد و خدمات درمانی و زیبایی را با بهره مندی از بهترین تجهیزات پزشکی براساس تکنولوژی روز دنیا برای بیمارن انجام می دهد، دکتر حمیده مروج به عنوان یکی از بهترین دکتر درمان اسکار نیز شناخته شده می باشد.

خدمات دکتر حمیده مروج:

دکتر حامد منادی تحصیلات خود را در رشته تخصصی بیماری های پوستی از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمود و اکنون نیز به عنوان عضو انجمن متخصصی پوست و مو ایران در حال فعالیت و ارائه خدمات درمانی و زیبایی در سطح بالاترین استاندارد اروپا و امریکا می باشند. از سوابق ایشان می توان به چاپ چندین مقاله در مجلات معتبر اشاره کرد.

خدمات دکتر حامد منادی:

دکتر سینا صفایی بهترین پزشکان در زمینه درمان انواع بیماری پوستی می باشند و با بیش از 20 سال تجربه و بهره مندی از بهترین تجهیزات استاندارد پزشکی و با به کار گیری حرفه ای ترین متدها خدمات درمانی و زیبایی خود را به بهترین نحو ممکن به بیماران و متقاضیان زیبایی پوست ارائه می دهد.

خدمات دکتر سینا صفایی:

دکتر حمید وحیدی متخصص پوست و مو و یکی از بهترین دکتر درمان اسکار می باشند و در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماری های پوستی توانسته اند موجب جلب رضایت بیماران زیادی شوند از سوابق ایشان می توان به عضو هیئت علمی دانشگاه، دارنده بورد تخصصی پوست و مو اشاره کرد.

خدمات دکتر حمید وحیدی:

دکتر سهیلا نصیری دانشیار دانشگاه شهید بهشتی تهران در ارائه خدمات زیبایی پوست و متخصص بیماری های پوستی و فوق تخصص فلوشیپپ می باشند و در زمره یکی از بهترین دکتر درمان اسکار هستند، ایشان خدمات درمانی و زیبایی متعددی را در مطب خود به بهترین نحو ممکن با به بهره مندی از کادر درمانی با تجربه، پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های استاندارد روز دنیا و با به کارگیری برترین متدهای درمانی براساس دانش روز به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

خدمات دکتر سهیلا نصیری:

دکتر مجید نداف کرمانی دوره پزشکی عمومی و تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراند و پس از آن موفق شد مدرک فوق تخصص خود را در رشته جراحی پلاستیک و ترمیمی نیز اخذ نماید و اکنون نیز عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد و به عنوان یکی از پزشکان متخصص در زمینه درمان انواع بیماری های پوستی در تهران شناخته می شود.

خدمات دکتر مجید نداف کرمانی:

دکتر مریم صابرراد یکی از بهترین پزشکان متخصص پوست و زیبایی در تهران می باشند که خدمات گسترده ای را در زمینه زیبایی و درمان بیماری های پوستی به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد و به عنوان یکی از بهترین دکتر درمان اسکار نیز شناخته شده می باشد.

خدمات دکتر مریم صابر راد:

دکتر امیر سلیمانی تحصیلات خودرا در مقطع پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذراند و دوره تخصصی جراحی پوست، مو و زبیایی را نیز به مدت 4 سال در بیمارستان رازی با موفقیت به اتمام رساندند و اکنون به عنوان یکی از اعضای انجمن تخصص پوست ایران می باشند و خدمات درمانی و زیبایی را به بیماران و مراجعه کنندگان در کلینیک خود ارائه می دهند ایشان یکی از بهترین دکتر درمان اسکار هستند.

خدمات دکتر امیر سلیمانی:

قبل از این که به روش های درمان اسکار را بیان کنیم لازم است که انواع مختلف اسکار را بشناسید که به قرار ذیل است:

بهترین دکتر درمان اسکار بعد از معاینه بیمار و مشاهده جای زخم براساس میزان عمق آن درمان مناسب و تاثیر گذار را به بیمار اعلام می کند، که برای اسکارهای خفیف با عمق کم روش درمانی میکرودرم و میکرونیدلینگ و برای اسکارهای شدید روش های درمانی سابسیژن و لیز فرکشنال را اعلام می کند. که در ادامه به صورت مختصر هر کدام از این روش های درمان اسکار را مورد بررسی قرار می دهیم:

افرادی که دارای آثار زخم های به جا مانده از مواردی نظیر جراحی، سوختگی، تصادف و یا بریدن با چاقو و یا وسیله برنده ای بر روی صورت و بدن هستند که موجب شده تا زیبایی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد می توانند برای  این روش درمانی به بهترین دکتر درمان اسکار مراجعه کنند. درمان لیزر برای رفع اسکارهای ناشی از جراحی نه تنها موجب از بین رفتن جای زخم شده بلکه رنگ پوست نیز همرنگ پوست نواحی اطراف زخم خواهد شد. با توجه به پیشرفت فناوری امروزه روش های علمی بسیار موثری برای درمان اسکار وجود دارد.

برای درمان اسکار از روش های مناسب با توجه به نوع، عمق و درجه زخم توسط بهترین دکتر درمان اسکار استفاده می شود البته برای جلوگیری از اسکارهای عمیق بعد از جراحی و یا هر نوع بریدگی در بدن توصیه می کنیم حتما مراقبت های لازم در این زمینه را به درستی انجام دهید. با توجه به موارد ذکر شده می توان گفت که عمل اسکار برای افراد ذیل مناسب است:

کلام آخر

نوشته بهترین دکتر درمان اسکار【سال1401 】❤️ + لیست 10 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun