زاکربرگ مدیرعامل متا به مناسبت سالگرد انتشار بازی Horizon Worlds و همچنین در دسترس قرار گرفتن آن در کشورهای فرانسه و اسپانیا آواتار دیجیتالی از خود در جلوی برج ایفل و کلیسای ساگرادا فامیلیا منتشر کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از انتشار تصویر مربوط به آواتار دیجیتالی مارک زاکربرگ کاربران […]
زاکربرگ مدیرعامل متا به مناسبت سالگرد انتشار بازی Horizon Worlds و همچنین در دسترس قرار گرفتن آن در کشورهای فرانسه و اسپانیا آواتار دیجیتالی از خود در جلوی برج ایفل و کلیسای ساگرادا فامیلیا منتشر کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از انتشار تصویر مربوط به آواتار دیجیتالی مارک زاکربرگ کاربران اینترنت آن را مورد تمسخر قرار دادند. دلیل آن نیز جزئیات گرافیکی به شدت پایین تصویر منتشر شده بوده است. به طوری که یک کاربر در توییتر در در واکنش به این موضوع گفت این اسکرین شات وی را به یاد بازی Teletubbies در پلی استیشن وان انداخت.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 البته مارک زاکربرگ نیز این واکنش ها را مشاهده کرده است و سپس اعلام کرد متا تلاش دارد تا محتوای متاورس با جزئیات گرافیکی بالا ارائه شود. وی پس از از این اتفاق یک اسکرین شات دیگر در فیسبوک و اینستاگرام منتشر کرد تا نسخه دیگری از آواتار دیجیتالی به صورت واقع گرایانه ارائه کرده باشد. به گفته وی به روزرسانی های بزرگی در Horizon Worlds و جزئیات گرافیکی آواتار ها انجام خواهد گرفت.
زاکربرگ در مورد اسکرین شات اولیه اعلام کرد این تصاویر چندان تحسین‌برانگیز نبوده است و خود از این موضوع اطلاع داشته است و تنها به دلیل آغاز به کار در کشورهای فرانسه و اسپانیا در زمانی سریع گرفته شده است.
این مطلب بدون برچسب می باشد.

document.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط salamatsun