در  این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین جراح سینه در جردن را در اختیار شما قرار دهیم دعوت می کنم تا پایان این مبحث با ما همراه باشید. جراحی سینه در زمره آن دسته از جراحی هایی قرار دارد که هم به هدف زیبایی و هم درمانی انجام می شود، بروز سرطان سینه که یکی از بیماری های شایع در میان زنان است و برداشتن توده های داخل سینه موجب می شود تا به هدف درمان این جراحی را انجام دهند، اما برخی دیگر از افراد نیز از شکل ظاهری سینه خود راضی نبوده و با هدف زیبایی و فرم دهی، جراحی زیبایی سینه را برای رسیدن به نتیجه دلخواهشان انتخاب می کنند. جراحی زیبایی سینه خود با هدف و روش های مختلفی صورت می پذیرد به عنوان مثال برخی از خانم ها از بزرگی بیش از حد سینه خود و برخی دیگر از کوچک بودن غیر طبیعی آن رضایت ندارند که روش جراحی در هر کدام از آن ها با هم فرق دارد و انجام این جراحی بایستی تحت نظر بهترین جراح سینه در جردن باشد.

همان طور که در ابتدای مقاله نیز گفتیم جراحی سینه برای زیبایی با هدف های مختلفی انجام می شود و در زمره یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در میان خانم ها قرار دارد. این جراحی برای کوچک کردن، لیفت دادن و حتی بزرگ کردن سینه انجام می دهند که با توجه به هدف بیمار و تشخیص بهترین جراح سینه در جردن به یکی از روش های ذیل انجام می شود:

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی و پلاستیک می باشند که مدارک پزشکی خود را در دوره پزشکی عمومی و تخصص از دانشگاه تهران دریافت کردند و در زمینه های مختلف جراحی زیبایی طبابت می کنند و به عنوان یکی از بهترین جراح سینه در جردن شناخته شده می باشند، از سوابق ایشان می توان عضو هیات علمی دانشگاه، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا، و دارنده گواهینامه های ISO 9001:2015 و ISO 10002:2018 از DEF را نام برد.

خدمات:

دکتر افسانه ثنایی دارنده بورد تخصصی و مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد که سابقه درخشانی در زمینه جراحی ماموپلاستی، جراحی ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک دارد و در زمره یکی از بهترین پزشکان متخصص در این زمینه قرار دارند.

خدمات:

دکتر فرامرز صفایی پیروز مدرک تخصصی جراحی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرد و بعد از پایان تحصیلات موفق شد در دوران طرح بیش از 5000 عمل جراحی موفق در زمینه های مختلف را در کارنامه خود ثبت کند و در سال 82 به صورت تخصصی در زمینه جراحی زیبایی و لیزر فعالیت کردند و دوره های مختلفی را در داخل و خارج از کشور برای تکمیل تخصص خود در زمینه جراحی های زیبایی گذرانده اند.

خدمات:

دکتر محمد هادی زاده دارای مدرک فوق تخصص جراحی زیبایی می باشد که اولین نفری است که در رشته فوق تخصص جراحی بیماری پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تحصیل کرده و دانشنامه این رشته را دریافت کرده اند. ایشان رشته جراحی عمومی را نیز از همین دانشگاه اخذ نموده اند. دکتر محمد هادی زاده بیش از سال در زمینه جراحی زیبایی و درمانی سینه دارای سابقه می باشند و به عنوان استادیار دانشگاه در این زمینه تحقیقات زیادی را انجام داده اند، کتاب ربان صورتی که به اطلاعاتی در مورد بیماری سینه پرداخته است از ایشان به چاپ رسیده است.

خدمات:

دکتر اسماعیل شیرزادگان در سال 1364 وارد رشته پزشکی شده و به دلیل این که در آزمون ورودی رتبه بالایی را کسب نمودند بدون گذراندن دوره طرح در رشته تخصصی جراحی عمومی پذیرفته شدند. ایشان بعد از اتمام دوره تحصیلی در این رشته بلافاصله برای فوق تخصص خود را در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی ادامه دادند و مدرک خود را در طی 3 سال دریافت کنند. از سوابق ایشان می توان به عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضویت جامعه جراحان ایران، کالج بین المللی جراحان آمریکا، جامعه بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا اشاره کرد و اکنون به عنوان یکی از بهترین جراح سینه در جردن شناخته شده می باشند.

خدمات:

دوره نقاهت جراحی سینه در بیماران مختلف با هم فرق دارد و به نوع جراحی آن ها ارتباط دارد. در حقیقت نوع جراحی بعد از انجام معاینات توسط پزشک تعیین می شود. بیمار برای این که بهترین نتیجه را از جراحی دریافت کند بایستی تمامی مراقبت های بعد از جراحی که شامل مصرف دارو، شروع فعالیت و … می شود را به درستی و براساس توصیه های پزشک رعایت کند و در صورت هر گونه نگرانی و سوالی آن را با بهترین جراح سینه در جردن در میان بگذارد و از این طریق از بروز هر گونه عوارض احتمالی نیز پیشگیری خواهد کرد.

کلام آخر

نوشته بهترین جراح سینه در جردن 【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun