در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین مرکز مراجعه کنید. امروزه افرادی که دچار مشکلات عضلانی و …. هستند برای درمان به مرکز فیزیوتراپی مراجعه می کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

بهبود عملکرد قلبی و ریوی: افرادی که دچار سکته قلبی می کنند، با تشخیص پزشک متخصص می توانند برای بازگشت به وضعیت اولیه سلامتی فیزیوتراپی انجام بدهند که کمک بسیاری به سلامتی افراد می کند.

مراقبت های بارداری: امکان دارد بانوان در دوران بارداری به دلیل تغییراتی که در بدنشان رخ می دهد دچار مشکلاتی همچون کمر درد شوند و برای درمان می توانند با مشورت پزشک به بهترین مرکز فیزیوتراپی مراجعه کنند.

مرکز فیزیوتراپی دکتر صادقی جزء یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد. دکتر شهاب صادقی مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده اند و موفق شدند تا مدرک دکترای حرفه ای را از اسپانیا دریافت کنند.

خدمات مرکز فیزیوتراپی دکتر صادقی:

مرکز فیزیوتراپی دایان در سال 1396 تاسیس شده است. در این مرکز با بهره گیری از کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. همچنین مرکز فیزیوتراپی دایان جزء یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد.

خدمات مرکز فیزیوتراپی دایان:

مرکز فیزیوتراپی چیستا جزء یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد. گروه فیزیوتراپیست چیستا با تجربه و سوابق کاری بیش از دو دهه درمان تخصصی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

خدمات مرکز فیزیوتراپی چیستا:

مرکز فیزیوتراپی دکتر جهانی از بزرگترین مراکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد. در این مرکز از بروزترین روش ها برای درمان استفاده می کنند. همچنین دستگاه ها و تجهیزات این مرکز جزء بهترین و بروزترین دستگاه ها می باشند. مرکز فیزیوتراپی دکتر جهانی جزء یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد.

خدمات مرکز فیزیوتراپی دکتر جهانی:

مرکز فیزیوتراپی ستاره جزء یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد. پزشکان و پرسنل این مرکز در زمینه تخصص خود تجربه کافی دارند و برای اینکه بهترین خد مات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند از بهترین دستگاه ها استفاده می کنند.

خدمات مرکز فیزیوتراپی ستاره:

منوال تراپی: منوال تراپی تکنیک دستی می باشد که افراد می توانند با انجام این روش درد های عضلانی را کاهش بدهند. در درمان منوال تراپی ورزش هایی را انجام می دهند که این ورزش ها در افراد مختلف متفاوت می باشد.

هیدروتراپی: با انجام درمان هیدروتراپی افراد می توانند در برابر حرکات مقاومت داشته باشند. همچنین افراد با انجام هیدروتراپی می توانند وزن خود را کم کنند.

تراکشن: افرادی که در ناحیه ستون فقران درد زیادی را دارند می توانند با تراکشن درد ستون فقرات خود را کاهش بدهند. افرادی که دچار مشکلاتی همچون بیماری فتق، دیسک پایین کمر و …. می باشند، برای درمان از این روش استفاده می کنند.

الکتروتراپی: در روش درمانی الکتروتراپی برای درمان از دستگاه های مخصوصی استفاده می کنند که استفاده از این دستگاه ها باعث می شود که روند بهبودی سریعتر طی شود.

جلوگیری از جراحی: در برخی مواقع افرادی که باید جراحی انجام بدهند، قبل از انجام جراحی فیزیوتراپی انجام می دهند و امکان دارد درد آنها با انجام فیزیوتراپی کاهش پیدا کند و نیاز به جراحی نداشته باشند.

درمان مشکلات حرکتی: برخی از افراد امکان دارد در راه رفتن، ایستادن و …. دچار مشکل باشند که برای درمان می توانند فیزیوتراپی انجام بدهند.

کاهش درد: افراد می توانند با انجام فیزیوتراپی مشکل خود را تا حدودی درمان کنند و برای کاهش درد نیاز به استفاده از داروهای مسکن نداشته باشند.

کلام آخر

امروزه افرادی که دچار مشکلات مختلفی همچون مشکلات عضلانی و استخوانی هستند با مشورت پزشک متخصص، برای درمان به بهترین مرکز فیزوتراپی مراجعه می کنند تا مشکل خود را درمان کنند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین مرکز مراجعه کنید.

نوشته بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun