در این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ممکن است در مراجعه به پزشک اعصاب و روان و یا کلینیک روانشناسی برای درمان آر تی ام اس را به شما توصیه کرده باشند، آر تی ام اس یک روش درمانی جدید می باشد که از طریق تحریک مغناطیسی مغز با دستگاه مخصوصی بر  نقاطی از مغز اعمال می شود و در درمان بیماری های افسردگی و مشکلات مغزی تاثیر گذار است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش درمانی دعوت می کنم با ما همراه باشید.

براساس یک بررسی کلی در مورد بیمارانی که به بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران برای درمان مراجعه کرده اند بالغ بر 78 درصد آن ها به این روش درمانی جواب مثبت داده اند و به عنوان یکی از درمان های امن و سالم شناخته می شود. یکی از مهم ترین مزیت های آر تی ام اس برای افسردگی این است که این بیماران بعد از انجام این درمان دیگر نیاز به مصرف داروهای ضد افسردگی نخواهند داشت و یا این که دوز مصرفی آن ها به شدت کاهش پیدا می کند در ادامه به چند مورد از مهم ترین مزیت های این روش درمانی اشاره می کنیم:

مرکز آر تی ام اس دکتر فرامرز ذاکری که تحت نظر دکتر فرامرز ذاکری مدیریت می شود یکی از بهترین مراکز RTMS در غرب تهران است که خدمات تخصصی خود را به بهترین نحو ممکن به مارجعه کنندگان ارائه می دهد این مرکز از جدیدترین دستگاه تحریک مغانطیسی مغز برای درمان اختلالات روانی بدون دارو استفاده و بیمارنی زیادی در مراجعه به این مرکز توانسته اند بهبود پیدا کنند .

خدمات:

کلینیک تخصصی RTMS دکتر علی کربلایی یکی از بهترین مراکز درمانی تخصصی آر تی ام اس در غرب تهران می باشد که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند در این مرکز درمان بدون دارو از طریق پیشرفته ترین دستگاه در کمترین زمان ممکن برای بیمارانی که از اختلالات درمانی در زمینه های مختلف رنج می برند انجام می شود و بعد از گذراندن دوره درمان کاملا بهبود پیدا می کنند.

خدمات:

مرکز RTMS دکتر مریم سلیمانی از بهترین روش درمانی براساس متدهای روز دنیا و بهره مندی از دستگاه های پیشرفته ای مانند آر تی ام اس برای درمان بیمارانی که از اختلالات روانی در زمینه های مختلف رنج می برند استفاده می کند، در این مرکز پذیرش بیماران به دو صورت حضوری و آنلاین صورت می پذیرد.

خدمات:

کلینیک دکتر نورالی متخصص RTMS با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و پرسنل متخصص و مجرب در درمان بیمارانی با روش های توانبخشی آر تی ام اس فعالیت دارد این مرکز در زمره یکی از بهترین مراکز درمانی اختلالات روانی و بیماری های اعصاب روان از طریق تحریک مغناطیسی قرار دارد و زمان ارائه خدمات درمان بدون دارو از مشاوره های درمانی نیز برای بیمارن خود استفاده می کند.

خدمات:

مرکز آر تی ام اس دکتر شیرزاد خیراندیش یکی از مراکز مطرح با سابقه طولانی مدت برای درمان بیماری های روان و اعصاب می باشد که با کمک دستگاه تحریک مغناطیسی براساس متدهای روز دنیا به صورت بدون دارو به درمان بیماران فعالیت دارد. در این مرکز بهترین متخصصین روانشناس و اعصاب و روان به کار گرفته شده اند تا بیماران با آسودگی خاطر این روش درمان را تحت نظر کادری مجرب و با تجربه انجام داده و دوره درمان خود را کامل کنند.

خدمات:

امروزه در بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران برای درمان بیماری های اعصاب و روان با توجه به تجویز پزشک از این روش استفاده می کنند و به عنوان یکی از درمان های تاثیر گذار در حوزه روانپزشکی محسوب می شود. این دستگاه برای درمان بیماری هایی نظیر صرع، وزوز گوش، پارکینسسون، مشکلات حرکتی، بی اختیاری ادرار و کلیه بیماری های اعصاب و روان تاثیرگذار است.

کلام آخر

نوشته بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun