در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر هایفوتراپی در پیروزی را به شما عزیزان معرفی کنیم. امکان دارد افراد بنا به دلایل مختلفی هم چون افزایش سن و …. دچار مشکلاتی همچون چین و چروک شوند که برای درمان می توانند به سراغ روش هایفوتراپی بروند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

هایفوتراپی یکی از روش های جوانسازی صورت می باشد و روشی تهاجمی نمی باشد. در هایفوتراپی از مواجی استفاده می شود که انرژی این امواج آن به صورت متمرکز به لایه پوست وارد می شود و باعث می شود پوست تحریک شود و کلاژن سازی کند. کلاژن ها باعث می شودند تا استحکام پوست بیشتر شود و پوست فرد سفت شود. امروزه برای درمان مشکلاتی همچون تومورهای سرطانی از این روش استفاده می کنند.

رفع چین و چروک: امروزه افراد می توانند با انجام هایفوتراپی پوست، کلاژن سازی انجام دهند و چین و چروک صورت خود را از بین ببرند.

درمان مشکل افتادگی پوست: با انجام هایفوتراپی می توان مشکلاتی همچون افتادگی پوست را درمان کرد و همچنین انجام هایفوتراپی باعث کشیده شدن پوست نیز می شود.

درمان افتادگی پلک: مشکل افتادگی پلک می توانند برای تمامی افراد در سنین مختلف اتفاق بی افتد و زمانی که این مشکل برای کودکان اتفاق بی افتد می تواند باعث مختل شدن قدرت بینایی فرد شود.

هایفوتراپی بینی: با انجام روش هایفوتراپی می توان بینی را لیفت کرد که باید گفت که روشی غیر تهاجمی می باشد و بیشتر افرادی که این روش را انجام داده اند، رضایت کافی دارند.

هایفوتراپی ابرو: یکی از روش های لیفت ابرو، هایفوتراپی می باشد. با انجام هایفوتراپی کلاژن سازی انجام می شود و باعث لیفت و بالا رفتن ابروها می شود.

هایفوتراپی شکم: انرژی هایفوتراپی می تواند وارد لایه های چربی شود و باعث شود که چربی ناحیه شکم کم تر شود.

مرکز زیبایی ماژ ارائه دهنده جدیدترین و موثرترین روشهای درمانی به روز دنیا می باشد و مجهز به آخرین دستگاه های پوست،مو و جوانسازی و لیزر ، ساخت معتبرترین کمپانی های آمریکا و اروپا است .در این راستا از کادری مجرب و از آخرین دستاورد دانش روز دنیا،آنچه شایسته ی مراجعه کنندگان عزیز می باشد بهره گرفته است.در مرکز ماژ با محیطی بسیار آرام و شیک با مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان هستند.

خدمات مرکز زیبایی ماژ:

دکتر سعید پارسیان فر متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند و مدرک skin care را از کانادا دریافت کرده اند. ایشان در زمینه جراحی زیبایی سابقه 15 ساله دارند. دکتر سعید پارسیان فر جزء یکی از بهترین دکتر هایفوتراپی در پیروزی می باشند.

خدمات دکتر سعید پارسیان فر:

دکتر مهشید طالبی موفق شدند تا مدرک دکترای خود را در سال 1373 از دانشگاه اصفهان دریافت کنند و سپس موففب شدند تا از همان سال فعالیت خود را در تهران آغاز کنند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر هایفوتراپی در پیروزی می باشند.

خدمات دکتر مهشید طالبی:

دکتر علی احسان ریاضی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان موفق شدند تا مدرک تخصصی خود را در رشته بیماری های پوستی دریافت کنند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین دکتر علی احسان ریاضی جزء یکی از بهترین دکتر هایفوتراپی در پیروزی می باشند.

خدمات دکتر علی احسان ریاضی:

دکتر مصطفی خدایاری در سال 1376 موفق شدند تا فارغ التحصیل شوند و سپس برای ارائه خدمات کار طبابت در زمینه زیبایی را آغاز کردند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر هایفوتراپی در پیروزی می باشند.

خدمات دکتر مصطفی خدایاری:

نتیجه سریع: بعد از انجام هایفوتراپی افراد در جلسات اولیه متوجه تغییرات خود می شوند. به طور کلی نتیجه انجام هایفوتراپی بعد از حدودا دو ماه قابل مشاهده می باشد و دلیل آن این می باشد که در این مدت کلاژن سازی انجام می شود.

تعداد جلسات کمتر: تعداد جلسات مراجعه برای انجام هایفوتراپی به تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد، زیرا پزشک متخصص پوست شما را بررسی می کند و با توجه به میزان افتادگی پوست شما تعداد جلسات مراجعه را تعیین می کند. مراجعه دو جلسه برای انجام هایفوتراپی با فاصله زمانی 6 ماهه و یا ترمیم سالانه از جمله برنامه های مناسب می باشد.

انعطاف پذیری: می توان برای تمامی نقاط بدن از روش هایفوتراپی استفاده کرد، زیرا این روش عوارض کمتری را به همراه دارد. با انجام هایفوتراپی می توان مشکلات زیادی را درمان کرد که از این مشکلات می توان به ورم پلک، افتادگی پلک، افتادگی گردن، رفع غبغب و …. اشاره کرد.

کلام آخر

یکی از جدیدترین روش ها برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک های صورت هایفوتراپی می باشد که این روش امروزه طرفداران زیادی دارد. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر هایفوتراپی در پیروزی را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

نوشته بهترین دکتر هایفوتراپی در پیروزی【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun