در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر بوتاکس در پیروزی را به شما عزیزان معرفی کنیم. امروزه افراد می توانند با تزریق بوتاکس مشکلاتی همچون چین و چروک را از بین ببرند. تزریق بوتاکس تاثیر بسزایی در زیبایی و جوانی چهره افراد دارد به همین دلیل بیشتر افراد تزریق بوتاکس انحام می دهند و می توان گفت که این روش جزء یکی از پرطرفدار ترین روش ها برای جوانسازی پوست می باشد.

بوتاکس یکی از جدیدترین و نوین ترین روش ها برای جوانسازی پوست و از بین بردن موقتی چین و چروک می باشد. بوتاکس از سم بوتولینوم ساخته شده است. تاثیراتی که بوتاکس بر روی پوست صورت می گذارد کاملا موقتی می باشد و افراد بعد از مدتی نیاز به تزریق مجدد دارند. با حرکات بیش از اندازه عضلات صورت، چین و چروک در صورت ایجاد می شود و با تزریق بوتاکس می توان عملکرد اعصاب را به صورت موقت از کار انداخت، همچنین باید گفت که سم بوتولینوم یک سم خطرناک می باشد، اما تزریق بوتاکس خطری را برای افراد به همراه ندارد.

مرکز زیبایی ماژ ارائه دهنده جدیدترین و موثرترین روشهای درمانی به روز دنیا می باشد و مجهز به آخرین دستگاه های پوست،مو و جوانسازی و لیزر ، ساخت معتبرترین کمپانی های آمریکا و اروپا است .در این راستا از کادری مجرب و از آخرین دستاورد دانش روز دنیا،آنچه شایسته ی مراجعه کنندگان عزیز می باشد بهره گرفته است.در مرکز ماژ با محیطی بسیار آرام و شیک با مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان هستند.

خدمات مرکز زیبایی ماژ:

دکتر اعظم متقی متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین دکتر اعظم متقی جزء یکی از بهترین دکتر بوتاکس در پیروزی می باشند.

دکتر هادی رحیمی متخصص حراحی عمومی می باشند . از سوابق ایشان می توان به عضو جامعه جراحان ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی و …. اشاره کرد. ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر بوتاکس در پیروزی می باشند.

خدمات دکتر هادی رحیمی:

دکتر مصطفی خدایاری موفق شدند تا از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شوند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر بوتاکس در پیروزی می باشند. در کلینیک دکتر مصطفی خدایاری از بروزترین و بهترین دستگاه ها استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان از خدماتی که انجام می دهند رضایت داشته باشند.

خدمات دکتر مصطفی خدایاری:

در کلینیک زیبایی نیلین بهترین پزشکان متخصص و بهترین دکتر بوتاکس در پیروزی فعالیت می کنند و تمام تلاش خود را می کنند تا با استفاده از بروترین تکنیک ها بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. در این کلینیک با بکارگیری از تیم فوق تخصصی و با تجربه ، آرامش خاطر و احساس امنیت را در هنگام عمل فراهم می آورند.

خدمات کلینیک زیبایی نیلین:

برند بوتاکس: اولین شرکتی که اقدام به ساخت سم بوتولونیم کرده است بوتاکس می باشد. توکسین هایی که در این مایع بوتاکس وجود دارد به راحتی می توانند چین و چروک های خفیف صورت را از بین ببرند و میزان ماندگاری این بوتاکس تقریبا 4 ماه می باشد.

برند زئومیت: برند بوتاکس زئومیت از طرف سازمان غذا و دارو تاییدیه دریافت کرده است و توسط یک شرکت آلمانی ساخته شده است. با استفاده از این برند بوتاکس می توان چین و چروک را به صورت موقت از بین برد.

برند مسپورت: مسپورت یک برند ایرانی می باشد و از سازمان سلامت و دارو تاییدیه دریافت کرده است. این برند بوتاکس می تواند با برندهای خارجی رقابت کند و هزینه آن نسبت به برندهای خارجی کمتر می باشد. با استفاده از این برند بوتاکس می توان چین و چروک متوسط تا شدید را به صورت موقت از بین برد. این برند حدودا 6 ماه ماندگاری دارد و می توان گفت عوارض این دارو نسبت به برندهای دیگر کمتر می باشد.

برند دیسپورت: برند دیسپورت توسط شرکت گالدرما در انگلستان ساخته شده است. با استفاده از این برند بوتاکس می توان خطوط و چین و چروک بین ابروها را از بین برد.

کبودی: کبودی و قرمزی یکی از عارضه های تزریق بوتاکس می باشد که این عارضه کاملا طبیعی می باشد. این عارضه خفیف می باشد و در چند ساعت اولیه بعد از تزریق بوتاکس این عارضه از بین می رود. میزان کبودی و قرمزی به میزان ضخامت سوزنی که برای تزریق استفاده می شود بستگی دارد.

عفونت: در محیط های بهداشتی که تزریق بوتاکس توسط افراد متخصص انجام می شود، احتمال عفونت بسیار کم می باشد. محلول های بوتاکس را در دمای چهار درجه نگه می دارند و حدودا تا یک ماه بعد از باز کردن محلول بوتاکس هیچگونه باکتری در آن رشد نمی کند.

درد: میزان درد تزریق بوتاکس به میزان تحمل افراد بستگی دارد. برخی از افرادی که تزریق بوتاکس انجام می دهند نمی توانند درد تزیق بوتاکس را تحمل کنند که توصیه می شود این افراد برای کاهش میزان درد با مشورت پزشک متخصص قبل از تزریق بوتاکس از دارو استامینوفن استفاده کنند.

کلام آخر

بوتاکس یکی از روش های جوانسازی صورت می باشد و افراد می توانند با انجام این روش چین و چروک صورت خود را از بین ببرند و می توان گفت که تزریق بوتاکس در زیبایی چهره افراد تاثیر بسزایی دارد. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر بوتاکس در پیروزی را به شما عزیزان معر فی کنیم تا در صورت نیاز به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

نوشته بهترین دکتر بوتاکس در پیروزی【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun