در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. امروزه جراحی زیبایی زنان طرفداران زیادی دارد و برخی از بانوان بنا به دلایل مختلف به سراغ جراحی زیبایی ناحیه تناسلی خود می روند که برای جراحی باید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنند تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما شما عزیزان قرار دهیم.

دکتر فاطمه امیدی فر جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس مطب اول: تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، سرو غربی ، ساختمان پزشکان سینا، طبقه اول واحد ۷

آدرس مطب دوم: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، بالاتر از پمپ بنزین یوسف آباد، پلاک 432، ساختمان ماهان، ورودی دوم، طبقه 2، واحد 9

آدرس مطب سوم: شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام خمینی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکان مرکزی، طبقه دوم

شماره تماس: 02122096471 _ 09020096471

دکتر سونیا اسکندریون مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند و سپس موفق شدند تا فارغ التحصیل شوند. همچنین ایشان دارای مدرک لاپاراسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین دکتر سونیا اسکندریون جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهارراه سرو به سمت میدان کتاب، جنب بانک آینده، پلاک 98، واحد 21

شماره تماس: 02122060440

دکتر حبیبه احمدی جراح و متخصص زنان می باشند. ایشان مدرک دکترای عمومی خود را در سال 1385 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند و سپس موفق شدند تا مدرک دکترای تخصصی زنان، زایمان و نازایی را در سال 1395 از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کنند.

از سوابق دکتر حبیبه احمدی می توان به شرکت در کنگره های مامایی و زنان، دریافت تقدیر نامه از دانشگاه های علوم پزشکی دزفول و علوم پزشکی البرز، برگزاری چندین دوره کارگاه آموزشی، دریافت فلوشیپ جراحی زیبایی زنان و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج، بلوار سرو غربی، نبش مروارید، پلاک دوم، طبقه سوم، واحد22

شماره تماس : 02122095860

دکتر فاطمه چراغی مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1381 دریافت کرده‌اند و سپس موفق شدند تا برد تخصصی زنان را در سال 1385 دریافت کنند.

از سوابق دکتر فاطمه چراغی می‌توان به عضو سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی، عضو کمیته علمی انجمن آنکولوژی زنان ایران، گذراندن دوره تخصصی و کاربردی جراحی زنان به روش لاپاراسکوپی، دانشنامه فلوشیپ فوق تخصصی آنکولوژی زنان و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان نهم، پلاک اول، روبروی کلینیک نیایش، ساختمان پزشکان کاج، طبقه دوم

شماره تماس: 02122370103

دکتر زهرا خلج متخصص زنان و زایمان می باشند. ایشان مدرک تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند و موفق شدند تا فارغ التحصیل شوند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

از سوابق دکتر زهرا خلج می توان به عضو انجمن علمی تخصصی ناباروری ایران، عضو انجمن علوم باروری آمریکا، عضو انجمن علمی جراحی کم تهاجمی زنان ایران، دارای فلوشیپ فوق تخصصی نازایی و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی، خیابان 34 غربی، نبش میدان نبی اکرم، پلاک 45، واحد دوم

شماره تماس: 02188596386

عمل لابیاپلاستی: ناحیه تناسلی بیرونی از لابیا تشکیل شده است و زمانی که لابیا بیش از اندازه بزرگ باشد، برای درمان باید از روش جراحی استفاده شود که انتخاب نوع و روش درمان به شرایط بدنی افراد بستگی دارد.

و همچنین توصیه می‌شود، دقت داشته باشید که تزریق در محیط کاملا استریل و تمیز انجام بشود تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. برای تزریق چربی به واژن در مرحله اول باید چربی از بدن فرد استخراج شود و بعد از آن باید فرآیند آماده سازی تزریق چربی انجام بشود.

واژینوپلاستی: بانوانی که عضلات واژن آنها ضعیف و شل شده باشد، می توانند با انجام این جراحی واژن خود را به حالت اولیه بازگردانند.

تنگ کردن واژن با نخ: امروزه با پیشرفت علم برای لیفت واژن و تنگ کردن واژن، از نخ واژینتال استفاده می کنند که انجام این روش هیچ گونه درد و خونریزی ندارد و همچنین نیاز به بی هوشی ندارد.

کلام آخر

امروزه بانوان برای درمان مشکلاتی هم چون افتادگی واژن، خشکی واژن و … به سراغ روش جراحی زیبایی زنان می روند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

نوشته بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun