در  این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در جردن را در اختیار شما قرار دهیم دعوت می کنم تا پایان این مبحث با ما همراه باشید. چاقی و اضافه وزن یکی از مشکلات شایع است که اغلب افراد جامعه به آن دچار شده اند، حال ممکن است این افراد وقت و زمان کافی برای رفتن به باشگاه و ورزش کردن نداشته باشند از این رو به دنبال راهی برای رسیدن به تناسب اندام و از بین بردن چربی های اضافه به خصوص در نواحی شکم هستند که با پیشرفت علم پزشکی از طریق حراحی ابدومینوپلاستی که تحت نظر دکتر جراح پلاستیک و زیبایی انجام می شود این امکان برای این دسته از افراد فراهم شده است که ضمن از بین بردن چربی های اضافه ناحیه شکم بتوانند به تناسب اندام دلخواهشان برسند. ابدومینوپلاستی یک جراحی زیبایی غیرتهاجمی می باشد که چربی و پوست اضافی نواحی شکم را برداشته در کوچک شدن، لیفت و سفت شدن عضلات شکم تاثیر گذار است.

جراح ابدومینوپلاستی بایستی تبحر و مهارت بالایی برای انجام این عمل زیبایی داشته باشد و بهترین شرایط را برای بیمار خود فراهم کند تا از نتیجه نهایی جراحی اطمینان کامل داشته باشد در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در جردن را بیان می کنیم:

با توجه به آنچه که گفتیم ابدومینوپلاستی برای افراد ذیل مناسب است:

دکتر افسانه ثنایی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می باشند و در زمره یکی از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در جردن قرار دارند، ایشان در عمل های زیبایی از جدیدترین و به روز ترین روش های پزشکی با کمترین عوارض ممکن استفاده می کنند و بهترین نتیجه زیبایی را در کنار حفظ سلامتی بیمار  را در اولویت کار خود قرار می دهند. دکتر افسانه ثنایی بیماران خود را قبل از جراحی دو بار ویزیت می کند و تمامی مراحل جراحی و نکات قبل و بعد از عمل را به صورت مفصل برای بیمار توضیح می دهند.

خدمات:

آدرس: جردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، برج نگین، طبقه 3، واحد 301

شماره تماس: 02188662276- 02188660955

دکتر کامران اسعدی دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا هستند، ایشان براساس دانش روز دنیا و بهره مندی از جدیدترین و به روزترین تجهیزات پزشکی در حوزه تخصصی خود فعالیت می کنند و به عنوان یکی از بهترین پزشکان جراحی پلاستیک و زیبایی در کشور شناخته می شوند.

خدمات:

آدرس: بلوار آفریقا، بالاتر از جهان کودک، برج افرا، طبقه همکف، شماره 2

شماره تماس: 02188876226

دکتر محمود ناظمیان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی یزد دریافت کردند و بعد از اتمام تحصیلات به مدت 2 سال در مرکز اورژانس بهباد یزد فعالیت کردند و در سال 86 در دانشگاه تهران در رشته تخصصی جراحی عمومی تحصیلات خود را ادامه دادند و بعد از دریافت مدرک خود به مدت 2 سال در شهر یزد به عنوان جراح عمومی خدمت کردند. ایشان در سال 92 در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت، دست و میکروسکوپی تحصیلات خود را ادامه دادند و در بیمارستان 15 خرداد تهران طبابت کردند و اکنون با توجه به عمل های زیبایی موفقی که در کارنامه خود ثبت کرده اند به عنوان یکی از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در جردن شناخته می شوند.

خدمات:

آدرس: جردن، بالاتر از جهان کودک، نبش سپیدار پلاک 59، طبقه چهارم، کلینیک جراحی پلاستیک دکتر محمود ناظمیان

شماره تماس: 021882011417- 02188207691

دکتر شهریار حدادی متولد سال 1351 در تهران می باشند که مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کردند . پس از آن در رشته جراحی عمومی در همین دانشگاه مشغول تحصیل شدند، ایشان در نهایت مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و با دانش و علم بالایی که در این زمینه دارند جراحی های موفقیت آمیز فراوانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و این امر موجب شده تا در زمره پزشکان مسلط و شناخته شده در ایران در مقوله جراحی پلاستیک و زیبایی باشند.

از سوابق دکتر شهریار حدادی می توان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران‌‌‌، عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی (ISAPS)،عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران ‌‌(ISPAS) اشاره کرد.

خدمات:

آدرس: میدان ونک، انتهای گاندی شمالی، کوچه برادران شریفی، پلاک 42، طبقه 2

شماره تماس: 02188777141- 09213585456

دکتر فرامرز صفائی پور بورد تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و از زمان شروع فعالیت خود در زمینه جراحی عمومی توانسته اند بیش از 5هزار عمل موفق را در کارنامه خود ثبت کنند، ایشان در سال 1382 بعد از گذراندن دوره های مختلف تکمیلی در زمینه جراحی زیبایی نیز فعالیت خود را شروع کردند و امروز به عنوان یکی از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در جردن شناخته شده می باشند.

خدمات:

آدرس: بلوار آفریقا، پایین تر از چهارراه جهان کودک، خیابان سپهر، پلاک 22، طبقه سوم، واحد 9

شماره تماس: 02188202394

لازم است که بعداز این جراحی زیبایی نکاتی را که بهترین جراح ابدومینوپلاستی در جردن به شما توصیه می کند را به منظور تسریع روند بهبودی به صورت دقیق انجام دهید این نکات به قرار ذیل است:

کلام آخر

در صورتی که یکی از متقاضیان جراحی ابدومینوپلاستی هستید انتخاب پزشک خوب بسیار مهم می باشد، در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 5 تا از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در جردن را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین جراح پلاستیک برای انجام این عمل زیبایی مراجعه کنید.

نوشته بهترین جراح ابدومینوپلاستی در جردن【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun