در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 10 تا از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز را به شما عزیزان معرفی کنیم. ژنیکوماستی بیماری رایجی بین آقایان می باشد. بزرگ شدن بافت سینه آقایان به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تجربه: بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز باید در زمینه تخصص خود تجربه و مهارت کافی داشته باشند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

پروانه طبابت: دقت داشته باشید که بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز باید دارای پروانه طبابت و جواز فعالیت باشد و هم چنین باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند.

موقعیت مکانی مطب: موقعیت مکانی مطب پزشک متخصص باید به گونه ای باشد تا مراجعه کنندگان بتوانند با وسایل نقلیه عمومی و یا وسایل نقلیه شخصی به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنند.

در مواقعی که بافت سینه بیش از انداره بزرگ باشد به آن ژنیکوماستی می گویند. این بیماری در بین آقایان رایج می باشد و ایجاد این مشکل به عوامل مختلفی هم چون چاقی، تجمع چربی، ژنتیک، هورمون و … بستگی دارد. زمانی که بین هورمون های استروژن و پروژسترون تعادل ایجاد نشده باشد، بافت غدد سینه آقایان افزایش پیدا می کند و باعث می شود افراد دچار مشکل ژنیکوماستی شوند و اعتماد به نفس خود را نیز از دست بدهند.

درمان دارویی: در مراحل اولیه بیماری پزشکان متخصص برای درمان از روش های دارویی استفاده می کنند، که این درمان در مراحل اولیه بیماری موثر است.

توصیه می‌شود زمانی که پس از گذراندن درمان دارویی، پیشرفت درمانی چندانی را مشاهده نکردید و بیماری چندین سال ادامه پیدا کرد، بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با مشورت ایشان برای درمان روش جراحی را انجام بدهید.

درمان جراحی: با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است، افرادی که از روش‌ های جراحی برای درمان ژنیکوماستی استفاده می کنند، از نتیجه جراحی رضایت کافی دارند، اما در برخی مواقع امکان دارد برخی از افراد از نتیجه جراحی رضایت کافی نداشته باشند،

زیرا عوامل مختلفی در نتیجه جراحی تاثیر دارند. برای درمان ژنیکوماستی از جراحی پلاستیک استفاده می کنند، که با انجام این جراحی سایز سینه ها را کاهش می دهند.

دکتر سید حسین حیدری پور متخصص جراحی می باشند. مطب شخصی ایشان در شیراز می باشد و همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند.

خدمات :

آدرس : استان فارس، شیراز، معالی آباد، مجتمع اهورا، طبقه دوم ، واحد 22

شماره تماس : 07136341989

دکتر صابر منصوری متخصص جراحی عمومی و زیبایی، ترمیمی شکم و سینه می باشند. ایشان تمام تلاش خود را می‌کنند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند.

خدمات :

آدرس : استان فارس ،شیراز، ستارخان، رو به روی ولیعصر، جنب بانک آینده، ساختمان سیلور، طبقه ششم

شماره تماس : 09177779590

دکتر محمد مهدی مهرابی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان موفق شدند تا در سال 1387 در آزمون تخصصی پذیرفته شوند و مدرک خود را دریافت کنند.

همچنین ایشان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه شیراز دریافت کرده اند. همچنین دکتر محمد مهدی مهرابی جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند.

خدمات :

آدرس : استان فارس، شیراز، قصرالدشت، نبش کوچه 53 ، نبش ساختمان تجارت جهانی ساختمان نوین، طبقه سوم، واحد 302

شماره تماس: 07136262702

دکتر جهانگیر تقی پور جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند. ایشان دارای برد تخصصی جراحی عمومی و مدرک فلوشیپ می باشند.

از سوابق دکتر جهانگیر تقی پور می توان به عضو کالج های سلطنتی جراحان انگلیس و اسکاتلند، عضو سابق هیئت ممتحنه امتحانات تخصصی جراحی در کالج های سلطنتی جراحان بریتانیا و ایرلند، عضو سازمان پیکرتراشی بریتانیا، عضو کالج زیبایی پزشکی بریتانیا، عضو انجمن جراحان ایران، چاپ مقالات معتبر، عضو آکادمی جهانی جراحی زیبایی و… اشاره کرد. همچنین کلینیک خصوصی جراحی زیبایی دکتر تقی پور یکی از محبوب ترین کلینیک ها در لندن می باشد.

خدمات

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه 6، مجتمع مهرگان، طبقه چهارم

شماره تماس: 07136292999

دکتر غلامرضا معتضدیان پس از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی موفق شدند تا مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را دریافت کنند و سپس با تلاش فراوان موفق شدند تا مدرک فوق تخصصی دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی را دریافت کنند و فارغ التحصیل شوند.

از سوابق دکتر غلامرضا معتضدیان میتوان به عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سابقه 32 ساله پزشکی و … اشاره کرد. ایشان همیشه در تلاش بودند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند.

خدمات:

آدرس: استان فارس، شیراز، میدان نمازی، کلینیک ویژه مستقل تخصصی و فوق تخصصی شهید مطهری

شماره تماس: 07136121000

دکتر سینا غیاثی حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی خود مدرک تخصصی جراحی پلاستیک را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کردند و موفق شدند تا برد تخصصی خود را با رتبه سوم دریافت کنند.

دکتر سینا غیاثی حافظی همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. از سوابق ایشان می توان به تدریس آکادمیک به رزیدنت های فوق تخصصی، عضو انجمن جراحان پلاستیک و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند.

خدمات :

آدرس : استان فارس، شیراز، چهار راه ستارخان، ابتدای کوچه 17، ساختمان خضراء دوم، واحد 63

شماره تماس : 07136494901

دکتر وحید عین آبادی بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی موفق شدند تا مدرک تخصصی جراحی عمومی را دریافت کنند و فارغ التحصیل شوند. ایشان دارای برد تخصصی جراحی عمومی می باشند و همچنین ایشان دوره تکمیلی جراحی پلاستیک زیبایی و جراحی دست را در کشور فرانسه گذرانده‌ اند.

دکتر وحید عین آبادی همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه‌ کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند.

خدمات

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب هتل پارس، ساختمان پزشکان صدف، طبقه دوم

شماره تماس: 07132331350

دکتر ابراهیم حاتمی پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان مدرک دکتری پزشکی عمومی خود را در سال 1369 دریافت کردند و موفق شدند تا مدرک تخصصی خود را در سال 1375 دریافت کنند و سپس با تلاش فراوان موفق شدند تا مدرک فوق تخصصی جراحی زیبایی و ترمیمی را در سال 1386 دریافت کنند.

از سوابق دکتر ابراهیم حاتمی پور می توان به عضو هیئت علمی دانشگاه‌، انجام جراحی های متعدد زیبایی و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند.

خدمات:

آدرس : استان فارس، شیراز، تقاطع قصرالدشت، عفیف آباد، جنب بانک ملی، طبقه دوم بانک کشاورزی

شماره تماس : 07116287072

دکتر حیدر علی نیک پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان پس از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی موفق شدند تا مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک را نیز دریافت کنند.

دکتر حیدر علی نیک پور با کد نظام پزشکی 17599 مشغول به فعالیت می باشند و تمام تلاش خود را می کنند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان اراِئه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند.

خدمات :

آدرس : شیراز، خیابان ارم، میدان دانشجو، جنب داروخانه امین علی، ساختمان پزشکان ارم، طبقه چهارم، پلاک 31

شماره تماس : 07132296864

دکتر احسان رحمانیان متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی می باشند و دارای برد تخصصی جراحی می باشند. دکتر احسان رحمانیان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند و تا کنون بیش از هزاران جراحی زیبایی سینه و شکم انجام داده اند که برای انجام این جراحی ها از بهترین و بروزترین دستگاه ها استفاده می کنند.

از سوابق دکتر احسان رحمانیان می توان به رئیس بیمارستان حافظ شیراز به مدت یک سال، مدیر گروه جراحی بوشهر، 5 سال استاد دانشگاه و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز می باشند.

خدمات :

آدرس : استان فارس، شیراز، فرهنگ شهر، کوچه شماره 25 ، ساختمان اپاداناريا، طبقه سوم، واحد نهم

شماره تماس : 09178855919

ژنیکوماستی به دلیل تجمع چربی: به طور معمول زمانی که فرد چاق می شود و بافت چربی در بدن تجمع پیدا می کند، تغییر سایز نیز اتفاق می‌افتد. می توان گفت یکی از دلایل رایج ژنیکوماستی در آقایان تجمع چربی در ناحیه سینه است. تجمع چربی معمولا در ناحیه ران، شکم، پهلو، سینه و … می باشد.

در برخی مواقع امکان دارد چربی ها در نواحی خاصی از بدن افراد به صورت موضعی تجمع یابند که در این مواقع افزایش حجم چربی باعث می‌ شود تا ناحیه که چربی تجمع یافته است بزرگ شود و دچار افتادگی شود. زمانی که افراد در ناحیه سینه دچار افزایش حجم چربی شوند می توانند با انجام روش ژنیکوماستی حجم و سایز این ناحیه را کاهش دهند.

ژنیکوماستی به دلیل ژنتیک: فرم و آناتومی بدن افراد امکان دارد تحت تاثیر عوامل ژنتیکی باشد و برخی از افراد به دلایل ژنتیکی ممکن است در بالا تنه دچار چاقی باشند و برخی دیگر در پایین تنه دچار چاقی و تجمع چربی باشند، این نوع چاقی معمولا در اعضای خانواده دیده می شود.

ژینکوماستی به دلیل غدد تیروئید: یکی از دلایل شایع ژنیکوماستی در آقایان اختلالات تیروئید می باشد. در برخی مواقع بنا به دلایلی همچون تغذیه ممکن است، ترشح هورمون ها در تیروئید دچار مشکلات و اختلالاتی شود. می‌توان گفت ترشح بیش از اندازه هورمون تیروکسین موجب می‌شود که سینه تحریک شود و در این ناحیه چربی تجمع پیدا کند.

ژنیکوماستی به دلیل عوارض دارو: با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است می توان گفت مصرف برخی از داروها باعث بزرگ شدن سینه می شوند که از جمله این داروها می توان به داروهای ضد افسردگی آنتی بیوتیک و … اشاره کرد. توصیه می شود به هیچ عنوان بدون تجویز پزشک از دارو استفاده نکنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

ژنیکوماستی به دلیل هورمون: یکی از شرایط تنظیم کننده بدن هورمون ها می باشند و زمانی که در ترشح هورمون ها اختلال ایجاد شود، امکان دارد آناتومی بدن افراد دچار تغییراتی شود. می توان از اصلی ترین هورمون ها به هورمون پروژسترون و استروژن اشاره کرد که این هورمون ها نقش اصلی در ایجاد تعادل در بدن افراد دارند.

مواقعی که سطح ترشح استروژن زیاد باشد امکان دارد که سایز سینه آقایان افزایش پیدا کند. زمانی که این مشکل در مراحل اولیه باشد میتوان با مراجعه به بهترین پزشک متخصص این مشکل را با مصرف دارو کنترل کرد.

برای انجام جراحی ژنیکوماستی باید هزینه را پرداخت کنید که هزینه پرداختی شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. جراحی ژنیکوماستی برای هر فردی متفاوت می باشد و هزینه های پرداختی افراد با یکدیگر متفاوت می باشد و میتوان گفت تقریبا انجام این جراحی هزینه نسبتا بالایی دارد و فرد باید به صورت جداگانه هزینه کلینیک یا بیمارستان، دارو، آزمایش، دستمزد پزشک و … را پرداخت کند.

هم چنین باید گفت که جراحی ژنیکوماستی نیز تحت پوشش هیچ گونه بیمه قرار نمی گیرد، زیرا انجام عمل های زیبایی شامل بیمه نمی شود، حتی اگر افراد این جراحی را نیز در بیمارستان های دولتی انجام بدهند.

کلام آخر

آناتومی و سطح هورمون های آقایان و خانم ها با یک دیگر متفاوت می باشد و به همین بدن آنها با یک دیگر تفاوت دارد. در برخی مواقع  بنا به دلایل مختلفی همچون چاقی، هورمون، ژنتیک و … ممکن است در ناحیه سینه آقایان چربی تجمع یافته باشد و دچار مشکل ژنیکوماستی شوند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 10 تا از بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز به بهترین جراح مراجعه کنید.

نوشته بهترین جراح ژنیکوماستی در شیراز【سال1401 】❤️ + لیست 10 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun