در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر لیپوماتیک در ونک را به شما عزیزان معرفی کنیم. افرادی که با انجام ورزش و رژیم غذایی نتوانسته اند تا چربی اضافه بدن خود را از بین ببرند، می‌تواند از روش جراحی لیپوماتیک استفاده کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

لیپوماتیک صورت: افرادی که در ناحیه گردن و صورت خود چربی اضافه دارند، این چربی ها در زیبایی چهره آنها تاثیر دارد و باعث می شود تا اعتماد به نفس خود را از دست بدهند، اینگونه افراد می توانند از روش لیپوماتیک صورت استفاده کنند و چربی های اضافی ناحیه سر، گردن و صورت را از بین ببرند.

نکته قابل اهمیت این می باشد که امکان دارد برخی از افراد اندام لاغری داشته باشند، اما در نواحی صورت خود چربی اضافه و ناهماهنگ داشته باشند که این گونه افراد می توانند از روش لیپوماتیک صورت استفاده کنند.

لیپوماتیک غبغب: افرادی که غبغب دارند پوست زیر چانه آنها آویزان است و باعث می شود تا چهره آنها زیبا به نظر نرسد و برخی از این افراد اعتماد به نفس خود را از دست می دهند.

تنها افرادی که چاق هستند دچار غبغب نمی شوند و امکان دارد افرادی که اندام مناسبی دارند به دلایل ژنتیکی و ارثی دارای غبغب باشند که می‌توانند برای از بین بردن چربی اضافه زیر چانه و از بین بردن حالت آویزان پوست زیر چانه از روش لیپوماتیک غبغب استفاده کنند.

لیپوماتیک شکم و پهلو: در نواحی شکم و پهلو افراد بیشتر دچار چاقی می شوند و چربی اضافه در این ناحیه جمع می شود. افرادی که در ناحیه شکم و پهلو دچار چربی اضافی هستند می‌توانند با مشورت پزشک متخصص از روش لیپوماتیک شکم و پهلو استفاده کنند و چربی های اضافی این ناحیه را از بین ببرند و به اندام ایده آل خود برسند.

لیپوماتیک کمر: افرادی که در ناحیه کمر خود چربی اضافه دارند، ممکن است دچار مشکلات متعددی شوند. اینگونه افراد می توانند با انجام روش لیپوماتیک کمر، چربی های اضافی که در کمر تجمع یافته اند را از بین ببرند، که می‌توان گفت از بین بردن چربی های ناحیه کمر بسیار سریعتر است و افراد می توانند هر چه سریعتر از شر چربی ها راحت شوند و به اندام ایده آل خود برسند.

دکتر علی اکبر مروتی فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک تحصیلی دکترای تخصصی خود را در سال 1387 از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند. دکتر علی اکبر مروتی همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

همچنین ایشان با انجام بیش از صدها جراحی موفق در زمینه زیبایی جزء سرشناس ترین پزشکان جراحی زیبایی و پلاستیک می باشند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ونک می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی، خیابان 18، پلاک 15، واحد چهارم

شماره تماس: 02188676811

دکتر فرزاد پناهی جزء یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ونک می باشند. ایشان در زمینه تخصص خود سابقه 20 ساله دارند و همیشه در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

از سوابق دکتر فرزاد پناهی می‌توان به عضو کالج جراحان آمریکا در حوزه بین المللی، عضو انجمن جراحان اروپا، گذراندن دوره‌ های تکمیلی در کشور انگلستان، استرالیا، امارات و … اشاره کرد.

خدمات:

آدرس: تهران، خیابان ملاصدرا، بین خیابان شیراز و شیخ بهایی، جنب بانک ملت، ساختمان 109

شماره تماس: 02188054682

دکتر محسن فدایی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند و سپس موفق شدند تا مدرک فوق تخصصی جراحی زیبایی و ترمیمی را دریافت کنند و فارغ التحصیل شوند.

می توان گفت ایشان یکی از برترین جراحان در حوزه پیکرتراشی و لاغری می باشد. همچنین دکتر محسن فدایی جزء  یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ونک می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، روبروی سازمان بورس، پلاک هشتم، ساختمان پزشکان صدرا، طبقه دوم، واحد سوم

شماره تماس: 02188198973

دکتر ناصر یاهو جراح عمومی و جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گذرانده اند و موفق شدند تا فارغ التحصیل شوند. دکتر ناصر یاهو عضو جامعه جراحان ایران می باشند و هم چنین جزء یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ونک می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان صانعی، پلاک 50، طبقه دوم، واحد چهارم

شماره تماس: 02188651375

دکتر علی اکبر عطایی مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کرده اند و سپس موفق شدند تا مدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کنند و فارغ التحصیل شوند.

از سوابق دکتر علی اکبر عطایی می توان به کسب رتبه ممتاز برد کشوری فوق تخصصی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مدت سه سال، عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، سابقه 18 ساله در انجام عمل های پلاستیک و زیبایی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مدت سه سال و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ونک می باشند.

خدمات:

آدرس : تهران، میدان ونک، نرسیده به پل همت، جنب ساختمان خورشید، ساختمان 1266، طبقه چهارم، واحد چهاردهم

شماره تماس: 02188889004

برگشت چربی: یکی از نکاتی که بعد از انجام عمل لیپوماتیک بسیار اهمیت دارد و مهم می باشد کنترل وزن افراد است، زیرا چربی ها را نمیتوان متوقف کرد و در حال رشد می باشند. توصیه می شود افرادی که اضافه وزن بالایی دارند از این روش استفاده نکنند، زیرا لیپوماتیک برای لاغری نمی باشد، این روش فقط برای خارج کردن چربی از بدن می باشد.

کلام آخر

تناسب اندام نقش بسزایی در اعتماد به‌ نفس و سلامتی افراد دارد و افرادی که دچار چاقی هستند و با ورزش و رژیم غذایی نتوانستند چربی های اضافی بدن خود را از بین ببرند، می توانند از روش لیپوماتیک استفاده کنند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر لیپوماتیک در ونک را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

نوشته بهترین دکتر لیپوماتیک در ونک【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun