در  این مقاله لیستی از 5 تا از  بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن را در اختیار شما قرار داده ایم دعوت می کنم تا پایان این مبحث با ما همراه باشید.  جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، نوعی عمل زیبایی برای رفع افتادگی و بهبود ظاهری پلک است که با توجه به میزان افتادگی و شل شدگی پلک ها بر روی هر دو پلک پایین و بالا قابل انجام است، این جراحی ضمن این که یکی از رایج ترین عمل های زیبایی در ایران است برای برخی بیماران به عنوان درمان و رفع مشکلات پلکی نیز استفاده می شود.

این جراحی زیبایی با بهبود دادن حالت چشم ها، جوانی و زیبایی و جذابیت را مجددا به چهره شما بر می گرداند علاوه بر این در صورتی که افتادگی پلک موجب ایجاد مشکلات عملکردی در چشم شده باشد این عمل علاوه بر جنبه زیبایی ضمن لیفت دادن عضلات و تاندون های پلک برای درمان این مشکل نیز تاثیرگذار خواهد بود.

مدت زمان انجام این عمل به این که آیا بیمار قصد دارد بلفاروپلاستی را بر روی هر دو پلک فوقانی و پایینی انجام دهد یا خیر؟ بستگی دارد. در صورتی که این جراحی برای هر دو پلک بیمار باشد روند جراحی حدودا 3 ساعت به طول می انجامد. پزشک در این جراحی از بی حسی موضعی برای بیمار استفاده می کند تا در فرایند عمل هیچ دردی را حس نکند، البته برای برخی بیماران با توجه به نتیجه معاینات آن ها توسط پزشک متخصص، بیهوشی عمومی را  توصیه می کنند.

در اولین مرحله از روند جراحی، پزشک خط طبیعی پلک را برش می دهد و از این طریق در صورت وجود هر گونه زائده اضافی از چربی و عضلات آن ها را با سوزن های بسیار نازکی خارج می کند و از این طریق فرایند لیفت و سفت شدن پلک ها انجام می شود سپس برش ایجاد شده را با بخیه های ظریف و بسیار ریزی می بندد. پزشک بخیه ها را با مهارت خاصی انجام می دهد به گونه ای که هیچگونه اثری از آن بعد از عمل برجای نماند و یا موجب ایجاد اسکار نشود.

به مدت 3 الی 8 روز بعد از جراحی هیچ اثری از بخیه ها باقی نمی ماند و توسط بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن برداشته می شود و از این طریق آثاری که نشان دهد که شما جراحی پلک انجام داده اید کاملا رفع می شود. برای بلفاروپلاستی پلک های پایینی نیز زائده های اضافی با سوزن های نازک کشیده می شود و به ندرت ممکن است نیاز به بخیه داشته باشد.

بعد از جراحی ممکن است به میزان اندکی تورم و کبودی در ناحیه پلک وجود داشته باشد که بعد از 72 ساعت از بین خواهد رفت، ولیکن نتیجه جوانسازی و لیفت پلک ها بلافاصله بعد از عمل قابل مشاهده خواهد بود.

دکتر محمود ناظمیان  مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه یزد دریافت کرد و بعد از فارغ التحصیلی به مدت دو سال در اورژانس بهاباد یزد به فعالیت و خدمت رسانی به مردم مشغول شدند، و سال 86 مجددا تحصیلات خود را در رشته تخصصی جراحی عمومی در دانشگاه تهران آغاز کردند و پس از اتمام آن به عنوان جراح عمومی در شهر یزد خدمت کردند و در سال 1392 فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی، زیبایی فک و صورت خود را دریافت کردند و در بیمارستان 15 خرداد شروع به فعالیت کردند.

از سوابق دکتر محمود ناظمیان رتبه برتر بورد تخصصی، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران رامی توان نام برد.

خدمات:

آدرس: جردن، بالاتر از جهان کودک، نبش سپیدار، پلاک ۵۹، ساختمان مهرگان، طبقه ۴

شماره تماس: 02188207691- 0218820147

دکتر امیر دریایی در سال 1384 مدرک دکترای پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز دریافت کرد و بعد از اتمام سربازی در سال 86 به عنوان دستیار تخصص جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشغول فعالیت شد. و در نهایت در سال 1390 به عنوان جراح عمومی از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل و مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک را نیز از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرد.

دکتر امیر دریایی یکی از بهترین جراح بلفاروپلستی در جردن می باشد که بر اساس نظر سنجی تمامی بیمارانی که این جراحی را تحت نظر دکتر امیر دریایی انجام داده اند از نتیجه عمل رضایت کامل را داشته اند.

خدمات:

آدرس: جردن، پایین تر از پل میرداماد، نبش سپیدار، طبقه اول بانک پارسیان، ‌واحد ۲

شماره تماس: 02188884100- 02188856920

دکتر حمیدرضا فتحی در سال 1375 تحصیلات پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به پایان رساند و در سال 1382 بعد از اخذ درجه تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه مشهد فارغ التحصیل شد و مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه تهران نیز دریافت کردند. ایشان دوره های تکمیلی جراحی زیبایی ، کرانیوفاشیال، ماگزیلوفاشیال و جراحى میکروسکوپى را در دانشگاه پاریس- فرانسه گذرانده اند و در زمینه جراحی بلفاروپلاستی یکی از بهترین پزشکان در کشور است.

از سوابق دکتر حمیدرضا فتحی عضوانجمن جراحان ایران، عضوانجمن جراحان پلاستیک وزیبایی ایران، عضوانجمن بین المللی جراحان زیبایی( ISAPS)، عضوانجمن جراحان ماگزیلوفاشیال(AOCMF) را می توان نام برد.

خدمات:

آدرس: جردن، بن بست قبادیان شرقى، پلاک 5، واحد20

شماره تماس: 02188670523- 02188670534

دکتر آرش نجف بیگی مدرک پزشکی عمومی و تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کردند و مقطع فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در اولین مرکز جراحی پلاستیک ایران (بیمارستان حضرت فاطمه) گذراندند.

از سوابق دکتر آرش نجف بیگی می توان به عضو هیات علمی دانشگاه، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی، عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ایران اشاره کرد. ایشان یکی از بهترین و فعال ترین جراحان پلاستیک کشور است و به عنوان یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران شناخته شده می باشند.

خدمات:

آدرس: جردن، بالاتر از تقاطع حقانی، خیابان کیش پلاک 45، طبقه چهارم شرقی، زنگ 7

شماره تماس: 02186081875 – 09128434116

دکتر خسرو دبیر زاده یکی از پیشکسوتان و جز اولین پایه گذاران انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی در ایران است، که نقش تاثیرگذاری در ارتقا و جایگاه این رشته در کشور داشته است. از سوابق دکتر دبیر زاده می توان انجمن بین‌المللی جراحی پلاستیک و زیبایی، سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران، انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی آمریکا را نام برد.

خدمات:

آدرس: تهران، جردن، بعد از چهارراه جهان کودک، خیابان پدیدار، پلاک 26، واحد 10

شماره تماس: 02186087285

بعد از اتمام عمل، بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن به منظور پیشگیری از عفونت برای نواحی جراحی از آنتی بیوتیک موضعی استفاده می کند و به بیمار توصیه می کند که مراقبت های ذیل را انجام دهد:

کلام آخر

نوشته بهترین جراح بلفاروپلاستی در جردن【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun