در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر اورولوژی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. متخصص اورولوژی در زمینه درمان بیماری های مرتبط با دستگاه ادراری و دستگاه تناسلی تخصص دارند و زمانی که افراد دچار بیماری های مربوط به تخصص پزشک ارولوژی شدند می تواند برای درمان به مطب بهترین پزشک متخصص مراجعه کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اورولوژی یکی از روش های درمان بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی و مجاری ادراری می باش،د که افراد برای درمان باید حتما باید به مطب بهترین پزشک متخصص ارولوژی مراجعه کنند تا ایشان بعد از بررسی مشکل روند درمان را آغاز کنند. همچنین می‌توان گفت اورولوژی بخشی از مراقبت های بهداشتی می باشد که با دستگاه ادراری آقایان و بانوان ارتباط دارد.

دکتر امیر مدیر متخصص ارولوژی می باشند و جزء یکی از بهترین دکتر اورولوژی در سعادت آباد می باشند. همچنین ایشان متخصص ناباروری آقایان هستند و عضو گروه ناباروری مردان و عضو مرکز ناباروری رویش می باشند.

دکتر امیر مدیر، مدیر مرکز سلامت جنسی هلال احمر ایران هستند و همیشه در تلاش بودند تا بهترین خدمات را در زمینه تخصص خود به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو، بین پاکنژاد و کتاب، جنب بانک آینده، ساختمان نگین سرو، طبقه چهارم

شماره تماس: 09011415901 _ 02122137560

دکتر مجتبی عاملی متخصص اورولوژی و جراحی کلیه می باشند. ایشان موفق شدند تا در سال 1386 مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کنند و سپس در امتحان برد تخصصی ناسیونال شرکت کردند و موفق شدن برد تخصصی خود را دریافت کنند و فارغ التحصیل شدند.

دکتر مجتبی عاملی پس از گذراندن دوره تخصصی خود عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد شدند و همچنین در این دانشگاه مشغول به تدریس شدند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ارولوژی در سعادت آباد می باشند که همیشه در تلاش بودند تا بهترین خدمات را در زمینه تخصص خود به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، کوچه مجد، پلاک هشتم، طبقه اول

شماره تماس: 09054399504

دکتر فرزانه شریفی اقدس متخصص جراحی کلیه و اورولوژی می باشند. ایشان همیشه در تلاش بودند تا بهترین خدمات را در زمینه تخصص خود به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

از سوابق ایشان می‌توان به عضو هیئت علمی گروه ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دستیار نمونه ارولوژی بیمارستان شهید لبافی نژاد و… اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر اورولوژی در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، نرسیده به میدان سرو، خیابان بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، خیابان پانزدهم غربی، پلاک پنجم، طبقه دوم

شماره تماس: 02122351631

دکتر اسعد مرادی متخصص جراحی کلیه و اورولوژی می باشند. ایشان موفق شدند تا مدرک فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه اداری و تناسلی را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت کنند.

دکتر اسعد مرادی همیشه در تلاش بودند تا بهترین خدمات را در زمینه تخصص خود به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر اورولوژی در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، مجتمع پایدار، واحد 503

شماره تماس: 02122363336

دکتر بنفشه ایمانی متخصص جراحی کلیه و اورولوژی می باشند. هم چنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر اورولوژی در سعادت آباد می باشند. دکتر بنفشه ایرانی دارای فلوشیپ اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن هستند. ایشان در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان سرو، خیابان شکوفه، پلاک ششم، واحد اول

شماره تماس: 02122071043

بیماری های اورولوژیک در کودکان: پزشک متخصص اورولوژی می‌تواند انواع بیماری های اورولوژیک در کودکان را درمان کند که از جمله این بیماری ها می توان به بی اختیاری ادرار، بیضه های غیر متعادل، اختلال در دفع ادرار، انسداد مربوط به آناتومی دستگاه ادراری و … اشاره کرد.

بیماری های اورولوژیک در مردان: از جمله بیماری های ارولوژیک در مردان می‌توان به سندروم مثانه دردناک، بزرگی و التهاب پروستات، عفونت مجاری ادراری، مشکلات در آلت تناسلی و غدد فوق کلیوی و … اشاره کرد، که این بیماری ها توسط بهترین دکتر ارولوژی درمان می شود.

برای شناختن بهترین دکتر اورولوژی در سعادت آباد ، روش هایی وجود دارد که بر اساس آنها، می توانید با خیال راحت به مطب بهترین دکتر اورولوژی در سعادت آباد مراجعه کنید و مشکلات خود را درمان کنید. در ادامه این مقاله به برخی از روش های شناخت بهترین دکتر اورولوژی می پردازیم:

کلام آخر

زمانی که در ناحیه کلیه، مجاری ادراری و … دچار مشکل شدید برای درمان باید به متخصص اورولوژی مراجعه کنید. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر اورولوژی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

نوشته بهترین دکتر اورولوژی در سعادت آباد【سال1401 】❤️+ لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun