برخی از افراد به دنبال جراحی زیبایی گوش و رفع مشکلات ظاهری آن هستند؛ از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین جراح گوش در تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی و با خیال آسوده جراح مورد نظر خود را بیابید؛ جراحی زیبایی گوش اخیرا مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و جراحان پلاستیک این جراحی را برای مردم به نحو احسن انجام می دهند؛ اگر شما نیز قصد انجام جراحی زیبایی گوش را دارید می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

برخی از افراد به دلیل داشتن ظاهر نامناسب گوش خود، از حضور در جوامع مختلف فرار می کنند و به دنبال داشتن گوش کوچک و مناسب می باشند؛ از این رو برای انجام جراحی اقدام می کنند و تنها کسی که می تواند به خوبی از عهده انجام این روش بربیاید، بهترین جراح گوش در تهران است؛ جراح باید با معاینه گوش و در نظر گرفتن مشکلات آن اقدام به جراحی کند.

بهترین جراح گوش در تهران باید بتواند با علم و تخصص به روز و مدرنی که در این زمینه دارد، اقدام به انجام این روش کند و نتایج بسیار موفقیت آمیزی برای بیماران به ارمغان بیاورد؛ جراح باید به نظر بیماران اهمیت دهد و متناسب با ایده ای که فرد دارد، آغاز به انجام جراحی کند.

جراحی زیبایی گوش با نام اتوپلاستی نیز شناخته می شود؛ با این جراحی می توان با تغییر دادن شکل و حالت و اندازه گوش به طور دائم، فرم دلخواه بیمار را ایجاد کرد؛ در صورتی که مراجعین از داشتن گوش بسیار بزرگ رنج می برند، می توانند به راحتی اقدام به انجام این جراحی کنند.

در صورتی که این جراحی برای کودکان انجام شود، باید از بیهوشی کامل کمک گرفت ولی برای افراد بالغ از بی حسی موضعی یا داروهای آرام بخش استفاده می شود؛ برای از بین بردن برجستگی گوش باید یک برش در پشت گوش و دقیقا در ناحیه متصل شده به سر زده شود.

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی با مزایا و فواید بسیار زیادی همراه است که موجب شهرت این روش شده است :

دکتر سامان خرم نژاد جراح گوش و حلق و بینی و سر و گردن است که در سال 1345 در شهر تهران متولد شده اند؛ ایشان ابتدا سال 1373 مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و پس از آن سال 1379 مدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذچ کردند؛ دکتر خرم نژاد تا به حال افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان آورده اند که شامل تدریس و تربیت دانشجویان پزشکى در دانشگاه علوم پزشکى، ارائه کردن مقالات متعدد در زمینه گوش وحلق وبینی، مدیریت گروه گوش و حلق و بینی بیمارستان امام رضا است؛ دکتر سامان خرم نژاد یکی از بهترین جراح گوش در تهران هستند و تا به حال خدمات منحصر به فردی ارائه کرده اند.

خدمات :

آدرس :  تهران، اتوبان صدر، 35 متری قیطریه بالاتر از پارک قیطریه، نبش حداد نژاد، پلاک 105، واحد 5

تلفن تماس : 02122399814

دکتر نصیبه رستمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی می باشند؛ ایشان ابتدا مدرک پزشکی عمومی دریافت کرده اند و پس از آن مدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند و به عنوان بهترین جراح گوش در تهران شناخته می شوند؛ دکتر رستمی برد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کردند؛ وی توانستند در این زمینه تجربه و مهارت بسیار زیادی کسب کنند و بتوانند نظر مردم را جلب کنند.

خدمات :

آدرس : تهران، ونک، خیابان صانعی، پلاک ۲۳، ساختمان پزشکان سینا، طبقه سوم، واحد ۱۲

تلفن تماس : 09017959599

دکتر مسعود راستکاری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و صورت می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح گوش در تهران هستند که توانسته اند در این زمینه تخصص و تبحر بسیار زیادی کسب کنند؛ دکتر راستکاری جراحی آندوسکوپی سینوس انجام می دهند و می توانند رضایت مردم را جلب کنند؛ ایشان با بیماران خود رفتار و برخورد بسیار محترمانه ای دارند و پاسخ هر یک از سوالاتشان را پاسخ می دهند.

خدمات :

آدرس : تهران، پاسداران، بین نیستان دوم و سوم، ساختمان نیستان، طبقه ۲، واحد۲۱

تلفن تماس : 02122882609

دکتر صالح محبی متخصص گوش، حلق و بینی می باشند؛ ایشان توانسته اند فلوشیپ های متعدد کسب کنند که شامل فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه از آلمان، فلوشیپ بورد گوش و حلق و بینی اروپا و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی قاعده جمجمه و سرطان می باشند؛ وی در هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران از سال ۱۳۹۵ عضو هستند؛ دکتر محبی یکی از بهترین جراح گوش در تهران می باشند که بین مردم شهرت بسیار زیادی دارند؛ مردم ساکن شهر تهران ایشان را به خوبی می شناسند و برای رفع مشکلات خود به مطب شان مراجعه می کنند.

خدمات :

آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، پلاک 78، ساختمان سعادت، واحد 4

تلفن تماس : 02122089758

دکتر احمد دانشی فوق تخصصی جراحی گوش و بینی و سر و گردن می باشند؛ ایشان ابتدا مدرک پزشکی شان را دریافت نمودند و پس از آن از دانشگاه مشهد با دریافت عنوان دانش آموخته برتر در سال 1981 فارغ التحصیل گردیدند؛ دکتر دانشی فلوشیپ در رشته اتولوژی و نورواتولوژی از واحد گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن دانشگاه بی لر پزشکی موفق شدند؛ وی در انجمن ها و مراکز مختلف عضو بوده اند که شامل عضویت در شورای پزشکی ایران، سازمان پزشکی قانونی ایران، مرکز تحقیقاتی Head and Neck، انجمن جراحی گوش و حلق و بینی و شورای عالی پزشکی ایران می باشد؛ دکتر دانشی یکی از بهترین جراح گوش در تهران هستند.

خدمات :

آدرس : تهران، میدان آرژانتین، نبش الوند، ساختمان مرکزی پزشکان، طبقه چهارم

تلفن تماس : 02188793999

دکتر لیلا ملکی متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن می باشند؛ وی ابتدا توانستند دوره پزشکی عمومی خود را در شهر رشت بگذارند و در ادامه توانستند مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه شهید بهشتی (بیمارستان طالقانی) دریافت کنند؛ وی یکی از بهترین جراح گوش در تهران هستند که در این حیطه سابقه و تجربه بسیار زیادی برای خود به ثبت رسانده اند؛ ایشان با بیماران خود رفتار و برخورد بسیار مناسبی دارند و سوال هر یک از بیماران را به درستی پاسخ می دهند.

خدمات :

آدرس : تهران، زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی،نبش خیابان فرخ،ساختمان فرخ،طبقه ۳،واحد ۳۰۵

تلفن تماس : 09100703090

دکتر رزینا بشارتی زاده جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و حنجره می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح گوش در تهران هستند که توانسته اند در این زمینه تخصص و تبحر بسیار زیادی کسب کنند؛ وی افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان آورده اند که شامل کسب کردن رتبه سوم کشوری در آزمون بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی در سال 1381 و دریافت دانشنامه تخصصی است؛ وی ابتدای دوران تحصیلشان مدرک پزشکی عمومی خود را اخذ کردند و فارغ التحصیل شدند؛ ایشان توانستند رتبه دوم آزمون دستیاری را کسب کردند و وارد دانشگاه علوم پزشکی اهواز در رشته جراحی گوش و حلق و بینی شدند؛ همچنین وی در کنگره های سالانه جراحی پلاستیک اروپا ISAPS شرکت داشتند.

خدمات :

آدرس : تهران،خیابان آفریقا،بین چهارراه جهان کودک و پل میرداماد
برج نگین آفریقا، واحد۴۰۳

تلفن تماس : 02188797375

دکتر آرزو خوانساری نیا متخصص گوش،حلق و زيبايی بينی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح گوش در تهران هستند و توانستند  از دانشگاه علوم پزشكی با اخذ رتبه ٢١٥ كشوری فارغ التحصيل شوند؛ دکتر خوانساری نیا دوره عمومی شان را سال 1386 با رتبه دوم به پایان رساندند؛ ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و زيبايی بينی شان را در دانشگاه علوم پزشكی تبريز به پایان رساندند؛ وی در بهترین کنگره ها و اجتماع های مختلف عضو بوده اند و توانسته اند افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند؛ دکتر خوانساری نیا تجربه و سابقه بسیار درخشانی برای خود اخذ کرده اند.

خدمات:

آدرس : تهران، فلكه دوم صادقيه خيابان آيت اله كاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشكان، شماره ١، بلوک ٣

تلفن تماس : 09051488460

دکتر داوود محمدیان روشن فوق تخصص جراحی پلاستيک، زيبايی و ترميمی می باشند؛ ایشان در شهر تهران در سال 1352 چشم به جهان گشوده اند و توانستند دوره ابتدایی تحصیلاتشان را در مدارس تيزهوشان بگذرانند؛ در ضمن دکتر محمدیان روشن دوره تخصصی و فوق تخصصی شان را همچنین در دانشگاه معتبر و مطرح شهيد بهشتی تهران گذرانده اند و به عنوان دانشجوی نخبه و ممتاز با گرايش جراحی های كسماتيک فارغ التحصيل شدند؛ ایشان تا به حال افتخارات بسیار زیادی به ارمغان آورده اند که شامل نوشتن چندين مقاله در سايت ها و مجلات معتبر، کسب اولين طرح تحقيقاتی در جهان می باشد؛ وی یکی از بهترین جراح گوش در تهران هستند.

خدمات :

آدرس : تهران، فلكه ٢صادقيه، بلوارايت اله كاشانی، بلوار اباذر، پايين تراز پرديس زندگی

تلفن تماس : 09377737145

دکتر علی میقانی فوق تخصص گوش و حلق و بینی می باشند و ایشان سال 1348 متولد شده اند؛ ایشان در رشته پزشک عمومی از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شدند؛ دکتر میقانی مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و توانستند فلوشیپ جراحی زیبایی را از دانشگاه گراتز اتریش اخذ کنند؛ دکتر علی میقانی یکی از بهترین جراح گوش در تهران هستند که توانسته اند تا به حال افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند.

خدمات :

آدرس : تهران، میدان ونک، ملاصدرا، روبروی بیمارستان بقیه الله، شماره 203، واحد 7

تلفن تماس : 02188606389

پیش از آن که بخواهید جراحی گوش انجام دهید باید برخی اقدامات و نکات مهم را در نظر بگیرید تا مشکلی در طول جراحی رخ ندهد؛ این موارد شامل گزینه های زیر می باشند :

پس از آن که جراحی زیبایی گوش شما به پایان رسید باید به برخی نکات و توصیه هایی که بهترین جراح گوش در تهران به شما توصیه می کند، توجه نمایید تا از بروز بسیاری از عوارض و مشکلات جلوگیری کنید؛ برخی از این نکات مراقبتی در ادامه ذکر شده اند :

جراحی گوش ممکن است با برخی عوارض و مشکلاتی همراه باشد که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

باید برای جراحی زیبایی گوش هزینه هایی به جراح مورد نظر پرداخت شود که مقدار مبلغ پرداختی به موارد مختلف بسیاری بستگی دارد به عنوان مثال باید میزان مشکل ظاهری گوش در نظر گرفته شود و پس از آن هزینه های پرداختی تعیین گردد زیرا هر چه مشکل گوش بیشتر باشد باید هزینه بیشتری به جراح پرداخت شود.

در ضمن میزان تجربه و سابقه ای که جراح دارد در هزینه جراحی گوش اثر می گذارد زیرا هر چه تجربه جراح بیشتر باشد، جراحی با موفقیت بیشتری همراه می شود و در نهایت هزینه ها افزایش می یابد.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه جراحی زیبایی گوش اثر می گذارد که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

کلام آخر

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با جراحی زیبایی گوش دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

نوشته بهترین جراح گوش در تهران【سال1401 】❤️+ لیست 10 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun