در این مقاله با تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر فیلر در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. تزریق فیلر یکی از روش های زیبایی می باشد که با انجام این روش چهره افراد جوان تر و شاداب تر به نظر می رسد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

فیلر یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد که برای از بین بردن چین و چروک، حجم دهی، زاویه سازی صورت و … از این روش استفاده می کنند. برای تزریق فیلر نیاز به بی هوشی نمی باشد و هزینه آن نسبت به روش های دیگر کمتر است.

فیلر های موقت: از فیلرهای موقت می توان برای حجم دهی به لب‌ ها و گونه ها، از بین بردن چروک های سطحی و … استفاده کرد. این فیلرها از هیالورونیک اسید، کلاژن و چربی تشکیل شده اند. فیلر های موقت ماندگاری کمتری دارند و می‌توان گفت ماندگاری آن ها تقریبا 3 الی 4 ماه می باشد.

فیلر های نیمه دائم: از فیلر های نیمه دائم می توان برای از بین بردن چین و چروک های سطحی پوست استفاده کرد. در این فیلرها موادی وجود دارد که به کلاژن سازی کمک می کند و بعد از مدتی بر روی پوست فرد تاثیر می گذارد. میزان ماندگاری این فیلر تقریبا یک سال می باشد.

فیلر های دائمی: از فیلر های دائمی می توان برای از بین بردن چین و چروک های عمیق پوستی استفاده کرد. این نوع فیلر قابل جذب نمی باشد و به این دلیل ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد.

دکتر مصطفی جان بزرگی مدرک تحصیلی پزشکی عمومی خود را در دانشگاه ارومیه و تهران دریافت کرده اند و سپس موفق شدند تا فارغ التحصیل شوند.

ایشان مدرک تخصصی جراحی خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کردند و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی و پلاستیک را از دانشگاه تهران و مشهد دریافت کردند. همچنین دکتر مصطفی جان بزرگی جزء یکی از بهترین دکتر فیلر در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت‌آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه ششم واحد 602

شماره تماس: 09126470721

دکتر وحیده سادات لاجوردی مدرک تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند و موفق شدند تا فارغ التحصیل شوند.

از سوابق دکتر وحیده سادات لاجوردی می توان به ارتقا به مرتبه دانشیاری، عضو هیئت علمی گروه پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران، دارای برد تخصصی، حضور در کنگره های بین المللی، سخنرانی در کنگره های پوست و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر فیلر در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو شرقی، خیابان رشادت، کوچه اقبال، پلاک 25، واحد اول

شماره تماس: 02126743229

دکتر آنوش شفیعی مدرک تخصصی خود را در رشته پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند و در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

از سوابق ایشان می‌توان به عضو آکادمی درماتولوژی آمریکا، سخنرانی در کنگره های بین المللی پوست و مو، دریافت تقدیر نامه از رئیس بیمارستان پیامبر اعظم قشم، دارای برد تخصصی و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر فیلر در سعادت آباد می باشند .

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان شکوفه، ساختمان صنوبر، طبقه سوم

شماره تماس: 02122387100

دکتر فائزه عامری جزء یکی از بهترین دکتر فیلر در سعادت آباد می باشند که در زمینه تخصص خود بهترین خدمات به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. ایشان برای تزریق بوتاکس، فیلر، چربی و … از بهترین تکنیک های روز دنیا استفاده می کنند، تا مراجعه کنندگان از خدماتی که انجام می دهند رضایت داشته باشند.

خدمات:

آدرس : سعادت آباد، بلوار دریا، کوچه رامشه، نبش توحید پنج، پلاک 23، طبقه پنجم

شماره تماس : 02188372796

دکتر زهرا شادلو دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند و موفق شدند برد تخصصی خود را در رشته بیماری های پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کنند.

ایشان در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر فیلر در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، حد فاصله میدان کاج و شهرداری، ساختمان نگین، پلاک 35، طبقه دوم، واحد یازدهم

شماره تماس: 09385016717

تزریق فیلر زیر چشم: برخی از افراد دچار مشکل گودی و تیرگی زیر چشم می باشند که برایشان ناخوشایند است. اینگونه افراد می توانند برای برطرف کردن مشکل خود از روش تزریق فیلر استفاده کنند. تاثیر تزریق فیلر زیر چشم دائمی نمی باشد و بعد از گذشت مدتی تاثیرات آن از بین می رود.

تزریق فیلر به لب: برای تزریق فیلر به لب، از فیلر هایی که حاوی هیالورونیک اسید می باشند استفاده می کنند. افراد با استفاده از این فیلر می‌توانند لب ها را برجسته کنند و نواقص و مشکلات لب را برطرف کنند.

تزریق فیلر چین و چروک: بنا به دلایل مختلفی همچون افزایش سن، ممکن است افراد در نواحی مختلف صورت چین و چروک مشاهده کنند که برای از بین بردن این چین و چروک ها می توانند از روش تزریق فیلر استفاده کنند.

تزریق فیلر به بینی: برخی از افراد ممکن است دچار مشکلاتی همچون فرورفتگی و قوز بینی باشند. اینگونه افراد می‌توانند برای از بین بردن مشکلات بینی خود از روش تزریق فیلر استفاده کنند که تزریق با سوزن های بسیار نازک انجام می شود.

تزریق فیلر به گونه: امروزه افراد می‌توانند برای حجم دهی به گونه های خود از فیلرهای مخصوصی که دارای کلاژن هستند استفاده کنند. این فیلرها به طور معمول یک سال ماندگاری دارند.

کلام آخر

امروزه افراد برای جوانسازی و زیبایی پوست از روش تزریق فیلر استفاده می کنند. از این رو ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر فیلر در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

نوشته بهترین دکتر فیلر در سعادت آباد سال【1401 】❤️+ لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun