در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه را به شما عزیزان معرفی کنیم. برخی از افراد بنا به دلایل مختلفی همچون بالا رفتن سن، کشیدن دندان و … دندان های خود را از دست می‌دهند و باعث می شود که لبخندی زیبا نداشته باشند، از این رو این افراد می توانند برای جایگزینی دندان از دست داده خود از روش ایمپلنت دندان استفاده کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

توصیه می شود برای انجام ایمپلنت به بهترین متخصص مراجعه کنید که در زمینه تخصص خود مهارت و تجربه خوبی دارند، زیرا زمانی که به پزشک متخصص مراجعه کنید نتیجه بهتری را دریافت می کنید. در ادامه به برخی از روش های شناخت بهترین دکتر ایمپلنت می پردازیم:

ایمپلنت دندان از جنس تیتانیوم خالص می باشد که با بدن سازگار است. ایمپلنت دندان جایگزین دائمی برای دندان های از دست رفته می باشد. انجام ایمپلنت دندان محدودیت سنی ندارد اما توصیه می شود بعد از سن 18 سالگی ایمپلنت دندان را انجام بدهید و حتما به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید تا دچار هیچ  گونه مشکلی نشوید. پزشک متخصص ایمپلنت، در داخل استخوان های فک ایمپلنت را قرار می دهد و پس از گذشت مدتی استخوان فک به ایمپلنت جوش می خورد که مدت زمان آن متفاوت می باشد و به شرایط و کیفیت استخوان بستگی دارد.

دکتر حمیدرضا ملت جراح دندانپزشک می باشند. ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی می باشند. دکتر حمیدرضا ملت عضو سازمان نظام پزشکی ایران هستند و جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، برج الماس، طبقه هشتم، واحد 81

شماره تماس: 02122656254

دکتر میثم آریام متخصص ایمپلنت می باشند. ایشان در سال 1379 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند. دکتر میثم آریام فلوشیپ فوق تخصصی ایمپلنت را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند و دارای برد تخصصی می باشند.

ایشان سابقه بیست ساله طبابت دارند و در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را مراجعه کنندگان ارائه می دهند. همچنین دکتر میثم آریام جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه می باشند.

خدمات:

آدرس : تهران، زعفرانیه، پسیان جنوبی ، برج الماس، طبقه همکف، واحد ششم

شماره تماس :  02126353430

دکتر احسان بیرنگ متخصص جراحی لثه می باشند و دارای فلوشیپ فوق تخصصی ایمپلنت های دندانی هستند. ایشان موفق شدند تا مرکز دندانپزشکی دکتر بیرنگ را افتتاح کنند و در این کلینیک از بهترین دستگاه ها استفاده می کنند تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

دکتر احسان بیرنگ ایمپلنت دیجیتال انجام می‌دهند که این ایمپلنت جدیدترین روش ایمپلنت دندان می باشد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، پلاک 14، واحد چهاردهم

شماره تماس: 02126355128

دکتر عباس گشاده رو متولد سال 1360 می باشند. ایشان دکترای دندانپزشکی خود را از دانشگاه سراسری تبریز دریافت کرده‌اند و موفق شدند تا در سال 1385 فارغ التحصیل شوند. ایشان در سال 1395 در آزمون ورودی تخصصی دندانپزشکی شرکت کردند و در رشته جراحی لثه و ایمپلنت از دانشگاه سراسری تبریز قبول شدند.

ایشان پس از گذراندن دوره تخصصی خود در آزمون برد کشوری موفق به دریافت دانشنامه تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت شدند. دکتر عباس گشاده رو جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان اعجازی، جنب بانک ملی، شعبه آصف، پلاک 49، واحد ششم

شماره تماس: 02126706197

دکتر علی صفار متخصص جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی می باشند. ایشان دارای برد تخصصی هستند و دارای فلوشیپ icoi و مستر پروتز از وین می باشند.

دکتر علی صفار مدرس دوره های ایمپلنت برای دندانپزشکان هستند و جزء یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، زعفرانیه، بلوار بهزادی، نبش ماکویی پور، ساختمان سروین، پلاک نوزدهم، واحد 43

شماره تماس: 02122179694

آلرژی: افراد کمی نسبت به پایه تیتانیومی ایمپلنت حساسیت دارند، اما امکان دارد برخی از افراد دچار واکنش آلرژیک شوند و دچار التهاب و تورم شوند.

عفونت دندان: احتمال اینکه فرد در حین جراحی و یا بعد از جراحی دچار عفونت شود وجود دارد. افرادی که از دخانیات استفاده می کنند و افرادی که بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نمی کنند، ممکن است دچار عفونت شوند. ‌

روند بهبودی طولانی: روند درمان و دوران بهبودی بعد از انجام ایمپلنت طولانی می باشد و مدت زمان بهبودی در افراد مختلف متفاوت می باشد. به طور معمول حدودا سه ماه طول می کشد اما ممکن است برای برخی از افراد شش ماه طول بکشد تا استخوان فک به پایه ایمپلنت جوش بخورد.

هزینه بالا: ایمپلنت دندان گران می باشد و افراد برای انجام ایمپلنت باید هزینه قابل‌ توجهی را پرداخت کنند، اما با توجه به اینکه ایمپلنت دندان دائمی است، هزینه پرداختی مقرون به صرفه می باشد.

خونریزی: بعد از انجام ایمپلنت ممکن است فرد تا چند روز خونریزی خفیفی داشته باشد و بعد از گذشت چند روز میزان خونریزی کاهش پیدا می کند.

متورم شدن لثه: بعد از انجام ایمپلنت دندان بخشی از صورت دچار تورم می‌شود که این تورم بعد از گذشت چند روز از بین می رود. افراد می‌توانند برای کاهش تورم از کمپرس یخ استفاده کنند.

استفاده از مسواک مخصوص: بعد از انجام ایمپلنت باید روزانه دو مرتبه دندان ها را مسواک بزنید تا باکتری ها از بین برود و همچنین باید از مسواک های مخصوص استفاده کنید.

استفاده از نخ دندان: توصیه می شود از نخ دندان های مخصوص ایمپلنت استفاده کنید تا بافت های اطراف ایمپلنت دچار آسیب نشوند.

استراحت: بعد از انجام ایمپلنت، پزشک متخصص برای شما داروهایی را تجویز می‌کند که این داروها آرامبخش می‌باشند و ممکن است فرد احساس خواب آلودگی داشته باشد و بهتر است در چند روز اولیه استراحت کنید.

استفاده از کمپرس یخ: بعد از ایمپلنت ممکن است فرد دچار تورم و کبودی شود که کاملا طبیعی می باشد. توصیه می‌شود برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید. اگر بعد از چند روز تورم کاهش پیدا نکرد و با تب همراه بود توصیه می شود حتما به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

بررسی وضعیت دندان: ابتدا پزشک متخصص برای اینکه وضعیت دهان و دندان را بررسی کند درخواست می کند تا عکس برداری انجام دهید. بعد از انجام عکس برداری کیفیت و حجم استخوان ها را بررسی می کنند تا پزشک متخصص بتواند تشخیص دهد ایمپلنت از پشتیبانی کافی برخوردار می باشد و یا خیر.

بی حسی: قبل از انجام جراحی پزشک متخصص بی حسی موضعی به محل درمان تزریق می کند تا فرد در حین درمان درد زیادی نداشته باشد.

سوراخ کردن استخوان: در این مرحله پزشک متخصص با استفاده از ابزار مخصوص به اندازه مورد نظر استخوان را سوراخ می کند و ایمپلنت را داخل آن قرار می دهد.

جایگذاری: در این مرحله لثه را بخیه می کنند، ممکن است پزشک متخصص لثه را اطراف ایمپلنت بخیه کند و سر ایمپلنت بیرون بماند و یا لثه را روی ایمپلنت بکشد و سپس بخیه کند.

پیوند استخوان: بعد از اینکه ایمپلنت جایگذاری شد مدتی باید بگذرد که این مدت زمان متفاوت می باشد و به شرایط و کیفیت استخوان بستگی دارد. در این مدت زمان هیچ فشاری بر ایمپلنت نباید وارد شود و باید استخوان رشد کرده و به ایمپلنت پیوند بخورد.

کلام آخر

زمانی افراد از روش ایمپلنت دندان استفاده می کنند که بنا به دلایل مختلفی دندان خود را از دست داده باشند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

نوشته بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun