در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر کاشت ابرو در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. ابرو تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد. امروزه امکان دارد برخی از افراد بنا به دلایل مختلفی دچار ریزش ابرو شوند که این گونه افراد می توانند، به سراغ روش کاشت ابرو بروند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کاشت ابرو فرایند زیبایی و درمانی می باشد که برای انجام کاشت ابرو، پزشک متخصص از نواحی مختلفی همچون کناره گوش، پشت سر، بغل گوش و … مو را برداشته و پس از آن مو برداشته شده را در ناحیه مورد نظر می کارند.

کاشت ابرو مانند روش کاشت مو می باشد. مویی که در ناحیه ابرو کاشته می شود تا پایان عمر به رشد خود ادامه می دهد و مانند ابروهای طبیعی افراد نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن دارد.

دکتر مجید ایرانی جراح پلاستیک و سر و صورت می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی ارتش تهران گذرانده اند و پس از آن موفق شدند تا مدرک تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک سر و صورت را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کنند.

از سوابق دکتر مجید ایرانی می توان به انجام بیش از 6000 جراحی موفق و … اشاره کرد.  هم چنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، ضلع شمالی میدان فرهنگ، جنب باروژ، پلاک هفت، طبقه دوم

شماره تماس: 02122140020

دکتر الهیار طاهری در سال 1382 مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دریافت کردند و سپس موفق شدند تا مدرک تخصصی خود را در رشته پوست و مو در سال 1386 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کنند.

دکتر الهیار طاهری رئیس کمیته پژوهش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش می باشند. ایشان در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند و همچنین می توان گفت دکتر الهیار طاهری جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک 37، مجتمع یاس، طبقه دوم، واحد پنجم

شماره تماس: 02188871225

دکتر میر احد موسوی متخصص پوست و مو می باشند. ایشان در زمینه تخصص خود سابقه 20 ساله دارند و بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. دکتر میر احد موسوی عضو انجمن متخصصین پوست و مو ایران هستند و همچنین جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان فرحزادی، تقاطع دریا، خیابان نورانی، پلاک 19، طبقه چهارم

شماره تماس: 02188695236

دکتر محمدرضا کیانی متخصص پوست و مو می باشند. ایشان تخصص خود را در رشته پوست، مو، زیبایی و لیزر را در سال 1388 از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و موفق شدند تا فارغ التحصیل شوند.

از سوابق دکتر محمدرضا کیانی می توان به سابقه 9 ساله در زمینه تخصص خود، عضو انجمن متخصصین پوست ایران، عضو انجمن متخصصین پوست اروپا و آمریکا و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بین میدان کاج و میدان شهرداری، پلاک 35، واحد نهم

شماره تماس: 02122122150

مدیران کلینیک تخصصی دکتر خسرویانی تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا پزشکان و متخصصین ماهر و باتجربه را استخدام کنند. بهترین دکتر کاشت ابرو در سعادت آباد نیز در این کلینیک فعالیت می کند و بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. در این کلینیک از بروزترین روش ها و بهترین دستگاه ها استفاده می شود.

این کلینیک برای اطمینان مراجعه کنندگان ضمانت نامه کتبی برای عمل های انجام شده ارائه می دهد و زمانی که مراجعه کنندگان از میزان تراکم موهای کاشته شده رضایت نداشته باشند، می توانند به کلینیک مراجعه کنند و هزینه خود را دریافت کرده و مجددا به صورت رایگان اقدام به کاشت کنند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرهنگ، نبش خیابان بیستم، پلاک دوم، طبقه سوم، واحد شمالی

شماره تماس: 02126760036

کاشت ابرو به روش نواری: این روش کاشت ابرو جزء یکی از پرطرفدار ترین روش ها می باشد و نسبت به روش های دیگر قدیمی تر است. با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است، می توان گفت که این روش گزینه مناسبی برای کاشت ابرو نمی باشد، زیرا ابروها با این روش حالتی وز پیدا می کنند و مانند ابروهای طبیعی فرد نمی باشد.

برای انجام این روش نیاز به بخیه می باشد و به همین دلیل دوران نقاهت آن طولانی است. برای انجام این روش از موهای پشت گوش استفاده می کنند.

روش FUE: روش FUE بی دردسرترین روش کاشت ابرو می باشد، زیرا این روش غیر نواری است و نیاز به جراحی ندارد. برای کاشت ابرو به این روش از موهای پشت سر استفاده می کنند، به این دلیل که در این ناحیه تراکم مو زیاد می باشد و به موهای طبیعی ابرو شباهت بیشتری دارد.

این روش کاشت ابرو غیرتهاجمی می باشد و خونریزی در این روش کمتر از روش‌های دیگر است و دوران نقاهت آن نیز کوتاه تر است.

احساس درد: بعد از کاشت ابرو زمانی که تاثیر بی حسی از بین می‌رود، فرد تا چند روز احساس درد دارد و  این درد کاملا طبیعی می باشد.

خونریزی: عارضه نادری که احتمال آن بسیار کم است، خونریزی می باشد. زمانی که پوست فرد حساس باشد ممکن است دچار این عارضه شود.

عفونت: توصیه می شود برای کاشت ابرو به کلینیک هایی مراجعه کنید که نکات بهداشتی را به خوبی رعایت می کنند، زیرا زمانی که به بهترین دکتر کاشت ابرو در سعادت آباد و کلینیک معتبر بهداشتی مراجعه نکنید، ممکن است دچار عفونت در ناحیه ای که کاشت ابرو انجام شده است شوید.

کلام آخر

ابرو نقش بسزایی در زیبایی و اعتماد به نفس افراد دارد. افرادی که بنا به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو شده اند، می توانند از روش کاشت ابرو استفاده کنند، که روشی دائمی می باشد. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته‌ایم 5 تا از بهترین دکتر کاشت ابرو در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

نوشته بهترین دکتر کاشت ابرو در سعادت آباد سال【1401 】❤️+ لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun