بسیاری از افراد با وجود غبغب زیر چانه خود مشکل دارند و به دنبال یافتن روش مناسب جهت از بین بردن آن هستند؛ از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر رفع غبغب در تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی برای داشتن ظاهری زیبا اقدام نمایید.

غبغب می تواند تاثیر منفی بر روی ظاهر افراد بگذارد و چهره ای نازیبا برای آن ها رقم بزند و همین مسئله موجب شده که پزشکان متخصص از راه حل های مختلف برای درمان استفاده کنند و این روش ها را به مراجعین خود پیشنهاد دهند؛ اگر شما نیز با وجود غبغب مشکل دارید می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتر کسب کنید و از شر آن خلاص شوید.

در صورتی که چربی در ناحیه زیر چانه تجمع یابد، غبغب به وجود می آید که ظاهری زشت برای افراد به وجود می آید؛ کسانی که دچار اضافه وزن هستند، بیشتر در معرض این مشکل قرار می گیرند که تنها بهترین دکتر رفع غبغب در تهران می تواند روشی مناسب به آن ها پیشنهاد کند.

به طور کلی در صورتی که بین چانه و گردن افراد چربی جمع می شود، غبغب به وجود می آید و معمولا برخی از افراد ممکن است بیشتر در معرض این مشکل قرار گیرند؛ به وجود آمدن غبغب علل مختلفی دارد که در ادامه برخی از آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

برای از بین بردن غبغب از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که هر یک از آن ها به نوعی می تواند کمک کننده باشد؛ در ادامه این روش ها را شرح خواهیم داد :

می توان این روش را با استفاده از ژل اولتراسوند انجام داد تا به هر یک از لایه چربی‏ های جمع شده در زیر سطح پوست، امواج رادیویی برسد و آن ‏ها را بر اثر وارد شدن حرارت تخریب و رفع کند.

از بین بردن غبغب با تزریق ژل : در صورتی که غبغب دارای اندازه کوچکی باشد و فرد مراجعه کننده دارای افتادگی پوست نباشد، می توان آن را با استفاده از تزریق ژل به چانه از بین برد.

از بین بردن غبغب با لیپوماتیک : افرادی که در سنین 20 الی 50 سال، دارای پوست الاستیک هستند، می توانند از لیپوماتیک گردن استفاده نمایند؛ این نوع لیپوماتیک موجب خارج شدن چربی های مازاد گردن می شود.

دکتر محمد علی نیلفروش زاده متخصص پوست و مو می باشند و ایشان دارای فلوشیپ جراحی پلاستیک پوست، لیزر از انگلستان هستند؛ در ضمن وی در مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران ریاست می کنند؛ ایشان در شهر تهران کلینیکی با نام خود بنا نهاده اند و بهترین خدمات را به مردم عزیز ارائه می دهند؛ ایشان یکی از بهترین دکتر رفع غبغب در تهران هستند که شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند و با کد نظام پزشکی 30978 در حال خدمات رسانی می باشند.

خدمات :

آدرس : تهران، بلوار آفریقا، نرسیده به تقاطع میرداماد، پلاک 67، کلینیک جردن

تلفن تماس : 02188793928

دکتر مهدی سزاوار متخصص جراحی دهان فک وصورت می باشند و ایشان در هیات علمی دانشگاه عضو و استادیار هستند. ایشان سال ۱۳۷۱ توانستند در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه  آزاد تهران وارد شوند و تحصیلات خود را ادامه دهند؛ وی پس از ورود به دانشگاه تبریز، رتبه سوم آزمون بورد جراحی را با موفقیت اخذ کردند.
ایشان تا به حال افتخارات بسیار زیادی برای خود رقم زده اند که شامل ارائه و چاپ کردن مقالات مختلف در ژورنال های معتبر داخلی و خارجی می باشد؛ دکتر مهدی سزاوار هم اکنون دارای سمت اتندینگ رزیدنت های جراحی دهان وفک وصورت در بیمارستان بوعلی و دانشکده دندانپزشکی می باشند و به عنوان بهترین دکتر رفع غبغب در تهران شناخته می شوند.

خدمات :

آدرس : تهران، میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، کوچه ی صانعی شرقی، پلاک 7، واحد 2

تلفن تماس : 02188784967

دکتر سید مهدی موسوی زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند و ایشان دارای فلوشیپ جراحی جمجمه و فک و صورت از فرانسه و آمریکا هستند؛ دکتر مهدی زاده یکی از بهترین دکتر رفع غبغب در تهران هستند که از ابتدای فعالیت خود تا به امروز بهترین خدمات از جمله رفع غبغب را به مردم عزیز شهر ارائه می دهند؛ وی با تمامی بیماران به خوبی رفتار می کنند و برای درمان از بهترین روش ها استفاده می کنند که این موارد موجب شهرتشان بین مردم شده است.

خدمات :

آدرس : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، پلاک 61، طبقه سوم

تلفن تماس : 02188882928

دکتر الهام کفائی متخصص پوست و مو و لیزر می باشند و ایشان بهترین دکتر رفع غبغب در تهران هستند که خدمات منحصر به فردی به تمامی مراجعین ارائه می دهند؛ دکتر کفائی ابتدا توانسته اند مدرک پزشکی عمومی شان را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت کنند و پس از آن با تلاش و همت خود مدرک تخصصی شان را اخذ کنند و در نهایت اقدام به درمان بیماری های پوستی در مطب شخصی خود کردند؛ ایشان پزشکی دلسوز و مهربان اند که با بیماران خود رفتاری محترمانه دارند.

خدمات :

آدرس : تهران، جنت آباد، پایین تر از اتوبان همت، جنب داروخانه پزشکان، کلینیک الماس تهران

تلفن تماس : 02144402183

دکتر علی قاسمی متخصص پوست و مو هستند؛ ایشان در انجمن کاشت مو آسیا عضو هستند و بهترین خدمات را به بهترین نحو در زمینه فعالیت خود ارائه می دهند؛ وی به دلیل برخورد و رفتار بسیار خوبشان و در ضمن به علت وجود موارد ذکر شده یکی از بهترین دکتر رفع غبغب در تهران می باشند؛ ایشان پس از دریافت مدرک پزشکی عمومی در ابتدای تحصیل خود، توانستند دوره تخصص پوست و مو را به خوبی بگذارنند و فارغ التحصیل شوند.

خدمات :

آدرس :  تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، بلوار شهدای صادقیه ( جنوبی )، پلاک ۴۱، طبقه دوم

تلفن تماس : 02144277196

دکتر سارا لطفی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر می باشند و ایشان با لقب بهترین دکتر رفع غبغب در تهران شناخته می شوند و خدمات بسیار متنوع و خوبی به بیماران ارائه می دهند؛ ایشان در انجمن متخصصین پوست ایران عضو هستند و سال 1390 پس از طی کردن ۴ سال دوره دستیارى در دانشگاه علوم پزشکى شهید بهشتى تهران، نمره ممتاز و رتبه اول بورد شفاهى را اخذ کردند و فارغ التحصیل شدند؛ در نهایت دکتر لطفی توانستند مدرک بورد تخصصى پوست، مو و لیزر را با همت و تلاش دریافت کنند.

خدمات :

آدرس : تهران، ‎پاسداران ، روبروى برج سفيد، بوستان ششم، پلاك ١٣٥، واحد ۴

تلفن تماس : 02122579305

دکتر حمید ارونقی متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند و توانسته اند شهرت بسیار زیادی بین مردم عزیز شهر تهران کسب کنند؛ دکتر ارونقی در کنکور سراسری قبول شدند و وارد دانشگاه تهران شدند و دوره پزشکی عمومی خود را در این دانشگاه به پایان رساندند؛ در ادامه وی رشته تخصصی جراحی زیبایی را در دانشگاه شیراز گذراندند؛ ایشان تخصص و مهارت بسیار زیادی در درمان مشکلات زیبایی دارند و در ضمن پزشکی دلسوز و مهربان هستند؛ ایشان یکی از بهترین دکتر رفع غبغب در تهران هستند.

خدمات :

آدرس : تهران، ستارخان، بین پل ستارخان و برق آلستوم، روبروی خشکبار ایوب، پلاک 489، مرکز پزشکی هستی

تلفن تماس : 02144281605

دکتر روزبه پهلوان در زمینه جراحی دهان، فک و صورت و جراحی پلاستیک زیبایی صورت و بینی تخصص دارند؛ وی دارای بورد تخصصی ایمپلنتولوژیست می باشند و آن را با موفقیت اخذ کرده اند و همه تلاش شان را جهت ارائه کردن خدمات بسیار خوب به مردم به کار گرفته اند؛ دکتر پهلوان بین تمامی مردم شهرت بسیار زیادی دارند و هر یک از بیماران شان وی را با لقب بهترین دکتر رفع غبغب در تهران می شناسند.

خدمات :

آدرس : تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، پلاک ۴۸، واحد یک شمالی

تلفن تماس : 02122665982

دکتر حمیدرضا علیزاده اطاقور در زمینه جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی مدرک فوق تخصصی دارند و وی در شهر تهران با لقب بهترین دکتر رفع غبغب در تهران شناخته می شوند؛ ایشان توانستند با رتبه برتر وارد دانشگاه شوند تا بتوانند دوره پزشکی عمومی را طی کنند و بعد از فارغ التحصیل شدن در این رشته، مدرک تخصصی شان را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با کسب رتبه ممتاز به پایان رساندند.

خدمات :

آدرس : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، پایین بیمارستان شهید مدرس، کوچه جمشیدی پلاک 69

تلفن تماس : 09120315532

دکتر فهیمه مطلبی متخصص پوست و مو و زیبایی اند؛ وی دارای 20 سال سابقه بسیار درخشان در حیطه درمان کردن بیماری های پوست و مو می باشند و توانسته اند مدرک تخصصی شان را از دانشگاه علوم پزشکی اخذ کنند و فارغ التحصیل شوند؛ دکتر مطلبی یکی از بهترین دکتر رفع غبغب در تهران می باشند که این روش را به بهترین نحو برای بیماران شان انجام می دهند؛ وی در انجمن های مختلف از جمله انجمن جراحان ایران و انجمن لیزر ایران عضو هستند.

خدمات :

آدرس : تهران، خیابان مطهری، جنب مترو مفتح، ساختمان پزشکان 230، طبقه منفی دو

تلفن تماس : 02188501373

پس از این که برای رفع غبغب از لیپوماتیک استفاده کردید باید به برخی نکات و توصیه های مهم توجه نمایید که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

برخی از افراد برای رفع غبغب از روش های تهاجمی استفاده می کنند و کاندیدای مناسبی جهت استفاده از آن هستند؛ در ادامه این افراد را برای شما ذکر خواهیم کرد :

بهترین دکتر رفع غبغب در تهران باید خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

کلام آخر

نوشته بهترین دکتر رفع غبغب در تهران در سال 1401 ❤️ + لیست 10 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun