اخیرا بسیاری از زوجین ناباروری را تجربه می کنند و به دنبال درمان آن هستند؛ از این رو 10 تا از بهترین دکتر ناباروری در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با خیالی آسوده و راحت این مشکل خود را درمان کنید؛ امروزه به دلایل مختلفی از جمله شیوه نادرست زندگی، خوردن غذاهای مضر، عدم فعالیت و تحرک، ابتلا به برخی بیماری ها و غیره، افراد بسیاری به این مشکل دچار می شوند و در صدد درمان آن با روش های مختلف هستند؛ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

هر یک از زوجین ممکن است در صورت تمایل به فرزند آوری، متوجه مشکل ناباروری شوند که باید ابتدا دلیل آن مشخص شود و پس از آن برای درمان به مطب بهترین دکتر ناباروری در تهران مراجعه کرد؛ زیرا دکتر متخصص در این زمینه می تواند به درستی از عهده درمان این بیماری بر بیاید و بهترین روش درمان را در زمان مناسب در نظر بگیرد.

بهترین دکتر ناباروری در تهران باید با تمامی بیماران خود به درستی رفتار کند و پاسخ تک تک سوالاتشان در رابطه با ناباروری را به درستی پاسخ دهد؛ دکتر متخصص باید برای هر یک از مشکلات ناباروری روش درمان مشخصی داشته باشد و جهت به کارگیری روش ها، در مطب شخصی خود ابزار و تجهیزات مدرن و مورد نیاز داشته باشد.

در صورتی که خانم ها به مدت 12 ماه بدون استفاده از ابزار پیشگیری از بارداری و داشتن رابطه جنسی منظم اقدام به بارداری کنند و باردار نشوند، به آن ها نابارور می گویند؛ در صورتی که خانم ها سنشان بالای 35 سال باشد و تا 6 ماه با همان شرایط اقدام به بارداری کنند و موفق نشوند، به آن ها نابارور گفته می شود.

تقریبا 10 الی 15 درصد از زوجین ممکن است دچار مشکل ناباروری شوند؛ دلیل 40 درصد ناباروری ها مرتبط با مردان و 40 درصد مرتبط با زنان است؛ دلیل 10 درصد از ناباروری ها مرتبط با هر دوی آن ها می باشد و 10 درصد دیگر علل نامشخص دارد.

از جمله دلایل ناباروری در خانم ها شامل وجود اختلال در تخمک گذاری یا لوله های رحمی و رحم و هورمون های خانم ها می باشد؛ در ضمن در صورتی که دستگاه ایمنی بدن دچار مشکلات متعدد شود یا خانم ها به اندومتریوز مبتلا شده باشند، ناباروری رخ می دهد.

آقایان نیز مانند خانم ها ممکن است دچار ناباروری شوند که علل و دلایل مختلفی می تواند داشته باشد به عنوان مثال در صورت کم بودن تعداد اسپرم، تغییر شکل یافتن اسپرم به طور غیرطبیعی، عدم بلوغ اسپرم، کاهش یافتن حرکات اسپرم و …این مشکل رخ می دهد.

با استفاده از روش های مختلفی می توان ناباروری در زنان را درمان کرد؛ هر یک از روش ها به نوعی بر روی قدرت باروری خانم ها اثر می گذارد که در ادامه این روش ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

1 . تحریک کردن تخمک گذاری با دارو : اصلی ترین روش درمانی جهت رفع ناباروری زنان استفاده کردن از داروهای کمک باروری می باشد که باید قطعا تحت نظر بهترین دکتر ناباروری در تهران آغاز و مصرف شود.

3 . ivf : در این روش باید لقاح در خارج از رحم و در محیط آزمایشگاه انجام گیرد و پس از آن نطفه ای که لقاح یافته است، بعد از گذشت ۲ الی ۳ روز که در محیط آزمایشگاه رشد کرده است، به رحم انتقال یابد.

4 . ICSI : برای انجام این روش نیز باید لقاح در محیط آزمایشگاه انجام شود و فورا به درون لوله های رحمی زن انتقال یابد؛ لازم به ذکر است هر یک از روش های درمان ناباروری می تواند شانس بارور شدن خانم ها را از ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش دهد؛ از این رو بهتر است متناسب با دلیل ناباروری، از روش های درمانی ساده تر و کم خطر تر استفاده شود.

دكتر آتوسا عزيزخانی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین دکتر ناباروری در تهران اند که می توانند خدمات بسیار منحصر به فرد و متنوعی در اختیار مردم قرار دهند و ناباروری زوجین را از ریشه درمان کنند؛ دکتر عزیزخانی ابتدا سال 1380 مدرک دکترای پزشکی عمومی شان را دریافت کرده اند و پس از آن توانستند مدرک دکترای تخصصی زنان، زایمان و نازایی شان را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ کنند و فارغ التحصیل شوند.

در ضمن ایشان دارای مدرک تکمیلی نازایی می باشند که آن را از بیمارستان صارم کسب کرده اند؛ دکتر آتوسا عزیزخانی افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان آورده اند که شامل کسب عنوان نفر دوم پره بورد تخصصی در سال 1380، عضویت در انجمن علمی تخصصی باروری و ناباروری ایران، عضویت در انجمن ناباروری آمریکا (ASRM)، عضویت در انجمن علمی جراحی های کم تهاجمی زنان ایران و عضویت در انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران می باشد.

خدمات :

آدرس : تهران، گیشا، نبش خیابان سی ام (شهید حسینی)، پلاک 225، طبقه چهارم، واحد 13

تلفن تماس : 02188286536

دکتر فاطمه نیک پور متخصص زنان و زایمان و نازایی هستند که ایشان ابتدا مدرک دکترای پزشکی عمومی شان را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کردند و پس از آن دوره های آموزشی عملی (استیجری و اینترنی) را طی کردند؛ در ادامه دکتر نیک پور سال 1394 با مدرک دکترای تخصصی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند و توانستند لقب رزیدنت نمونه تخصص زنان، زایمان و نازایی را از سوی اساتید برجسته دانشگاه کسب نمایند.

ایشان تا به امروز فعالیت های آکادمیکی و افتخارات بسیار زیادی برای خود به ثبت رسانده اند که شامل ریاست بیمارستان لارستان در بخش زنان در بیمارستان علی اصغر بیرم می باشد که توانستند برای بار نخست در بیمارستان امیدوار اوز، زایمان بدون درد را راه اندازی کنند؛ از این رو دکتر نیک پور یکی از بهترین دکتر ناباروری در تهران می باشند.

خدمات :

آدرس : تهران، خیابان گاندی جنوبی، پایین تر از اتوبان همت، جنب بیمارستان گاندی، شماره 132، طبقه 2، واحد 11

تلفن تماس : 02188790546

دكتر فاطمه زمزمی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند و ایشان در شهر تهران فعالیت تخصصی انجام می دهند و بهترین خدمات را به مردم عزیز این شهر ارائه می دهند؛ دكتر زمزمی بیش از 14 سال سابقه بسیار درخشان و ارزشمند در زمینه درمان مشکلات زنان و زایمان دارند و خدمات متنوعی به بانوان ارائه می دهند؛ ایشان سال 1384 مدرک دکترای تخصصی شان در حیطه زنان، زایمان و نازایی اخذ کرده اند؛ دکتر زمزمی در شهرهای مختلف در محل های صادقیه، آذربایجان و یافت آباد مشغول فعالیت و طبابت هستند؛ از این رو وی یکی از بهترین دکتر ناباروری در تهران محسوب می شوند.

خدمات :

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت ا… کاشانی، بعد از اباذر، ساختمان پزشکان پارسا (پلاک 71)، طبقه 5، واحد 20

تلفن تماس : 02146100181

دکتر بهاره بدوشریف جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و ایشان در شهر تهران فعالیت تخصصی انجام می دهند؛ وی ابتدا دوره دکترای پزشکی عمومی شان را سال 1387 گذراندند و پس از آن سال 1393 مدرک تخصصی زنان، زایمان و نازایی شان را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و بورد تخصصی دارند؛ در ضمن دکتر بدوشریف مدرک مشاوره ژنتیک را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده اند؛ از این رو وی یکی از بهترین دکتر ناباروری در تهران می باشند.

خدمات :

آدرس : تهران، میدان ونک، خیابان حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه 1، واحد 101

تلفن تماس : 02188789938

دكتر سارا دفاعی متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی می باشند؛ ایشان در شهر تهران در منطقه شهریار خدمات متعددی به مردم ارائه می دهند؛ دکتر دفاعی بورد تخصصی شان را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ کرده اند؛ ايشان تا به امروز پژوهش های علمی بسیار زیادی در حیطه حاملگی خارج از رحم و افسردگی بعد از زایمان انجام داده اند.

دکتر سارا دفاعی پس از دریافت کردن مدرک دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سال 1389، توانستند سال 1394 مدرک دکترای تخصصی زنان، زایمان و نازایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ اخذ نمایند و فارغ التحصیل شوند؛ مردم گرامی تهران دکتر دفاعی را با لقب بهترین دکتر ناباروری در تهران می شناسند.

خدمات :

آدرس : تهران، شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، جنب بانک مسکن، مجتمع مهستان، طبقه 7، واحد 22

تلفن تماس : 02165229375

دكتر فاطمه لطفي جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند که در تهران فعالیت می کنند؛ ایشان مدرک تخصصی خود را پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دریافت کردند؛ ایشان در رابطه با تاثیر سزارین در نازایی ثانویه مطالب و پژوهش های بسیار زیادی انجام داده اند و افتخارات بسیار خوبی برای خود به ارمغان آورده اند؛ از این رو دکتر لطفی با لقب بهترین دکتر ناباروری در تهران شناخته می شوند و بیماران رضایت کافی از نحوه درمان و برخورد ایشان دارند.

خدمات :

آدرس : تهران، خیابان ستارخان، بین فلکه اول و دوم صادقیه، روبروی بازار طلا و جواهر شبنم، ساختمان 745، طبقه اول

تلفن تماس : 02144243322

دکتر سارا هاشم گلوگردی متخصص و جراح زنان و زایمان می باشند که با ارائه بهترین خدمات در این زمینه به مردم عزیز شهر تهران، لقب بهترین دکتر ناباروری در تهران را برای خود به ارمغان آورده اند؛ ایشان تا به امروز 11 سال سابقه درخشان در کارنامه شغلی خود به ثبت رسانده اند و بین مردم شهرت بسیار زیادی بدست آورده اند.

دکتر سارا هاشم گلوگردی ابتدا مدرک دکترای پزشکی عمومی شان را در سال 1387 از دانشگاه جندی شاپور اهواز اخذ کردند و پس از آن در سال 1394 مدرک دکترای تخصصی زنان، زایمان و نازایی شان را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند؛ ایشان تا به امروز به مردم خدمات رسانی کرده اند و نظر مردم را جلب نموده اند.

خدمات :

آدرس : تهران، یوسف آباد، نبش خیابان 52، پلاک 404، واحد 2 شرقی

تلفن تماس : 02188044224

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی می باشند و در ضمن ایشان لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان انجام می دهند؛ ایشان توانسته اند دوره تخصصی جراحی زنان و زایمان شان را سال 1372 از دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه عالی به پایان برسانند؛ در ضمن دکتر امینی در حال حاضر ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه انجام دادن جراحی های مختلف زنان و زایمان دارند؛ از این رو دکتر شهناز امینی به عنوان بهترین دکتر ناباروری در تهران شناخته می شوند.

خدمات :

آدرس : تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، روبروی بیمارستان کسری، خیابان ۲۷ راشل کوری، پلاک ۱۰، طبقه همکف

تلفن تماس : 02188884050

دکتر نرمین کریسانی متخصص زیبایی، زنان و ناباروری می باشند و ایشان توانسته اند از ابتدای فعالیت خود تا به امروز خدمات منحصر به فردی به مردم عزیز شهر تهران ارائه دهند، از این رو با عنوان بهترین دکتر ناباروری در تهران شناخته می شوند؛ ایشان ابتدا بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی شان در دانشگاه علوم پزشکی تهران، توانستند مدرک تخصصی زنان و زایمان را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کنند و فارغ التحصیل شوند؛ همچنین دکتر کریسانی فلوشیپ جراحی زیبایی زنان شان را از آکسفورد یونیورسال دریافت کرده اند و در انجمن متخصصی جراحان آمریکا و انجمن زنان و زایمان ایران عضو می باشند.

خدمات :

آدرس : تهران، کارگر شمالی، روبروی مرکز قلب شریعتی، ابتدای کوچه شکراله، ساختمان پزشکان سبز، پلاک 134، طبقه چهارم، واحد نهم

تلفن تماس : 02188631707

دکتر فرشته سربازی متخصص زنان و زایمان و نازایی می باشند؛ ایشان پس از کسب مدرک پزشکی عمومی، سال 1381 با اخذ مدرک تخصصی زنان و زایمان و نازایی فارغ التحصیل گرديدند و به عنوان بهترین دکتر ناباروری در تهران شناخته شدند و خدمات متنوعی به مردم شهر تهران ارائه داده اند.

خدمات : 

آدرس : تهران، میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، بن بست سرشار، ساختمان تجریش، طبقه دوم، واحد ۶

تلفن تماس : 02122720777

در این مرحله باید مرد نمونه‌ اسپرم خود را جمع آوری کند که روش های مختلف جمع آوری شامل خود ارضایی (استمناء) یا استفاده کردن از کاندوم‌های مخصوص فاقد مواد کُشنده‌ اسپرم در ظرف استریل می باشد و باید این نمونه ها به آزمایشگاه تحویل داده شوند؛ نمونه ای که تهیه می شود باید کاملا تازه باشد و حتی‌الامکان در محل آزمایشگاه تهیه گردد؛ نمونه‌ تهیه شده در آزمایشگاه با روش شستشو با استفاده از مواد خاص از مایع منی جدا گردد و آماده‌ تزریق شود.

برای درمان ناباروری باید هزینه هایی پرداخت گردد که موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه درمان اثر می گذارند؛ به عنوان مثال باید دلیل ناباروری مشخص شود و در نهایت روش درمان تعیین گردد زیرا هر چه روش درمانی پیچیده تر باشد هزینه ها افزایش می یابد؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند بر روی هزینه های درمان ناباروری اثر بگذارند.

کلام آخر

نوشته بهترین دکتر ناباروری در تهران + لیست 10 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun