در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم ۵ تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. زمانی که احساس کردید مشکلی در دندان خود دارید باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید و مشکلات دندان خود را نادیده نگیرید، زیرا اگر مشکل دندان شما درمان نشود، ممکن است به سرعت پیشرفت کند و عوارض زیادی را به همراه داشته باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید، تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

دارای مجوز فعالیت: یکی از نکات مهم در راه اندازی بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد داشتن مجوز فعالیت می باشد، که مجوز باید کاملا قانونی باشد، زیرا داشتن مجوز تعیین می‌کند که کلینیک مجاز به انجام خدمات می باشد و یا مجاز نمی باشد.

استفاده از تجهیزات مناسب و بروز: کلینیک های دندانپزشکی باید از تجهیزات بروز استفاده کنند و دانش خود را ارتقا بدهند. یکی از نکاتی که باعث می شود بیمار احساس کند که به سلامت او اهمیت داده می شود، استفاده از تجهیزات بروز و مناسب می باشد و توصیه می شود، به کلینیک‌های دندانپزشکی که از تجهیزات بی کیفیت استفاده می کنند مراجعه نکنید.

بهداشت مناسب: یکی از نکاتی که اهمیت بالایی دارد، سطح بهداشت کلینیک دندانپزشکی می باشد. کلینیک باید همیشه تمیز و مرتب باشد تا بیماران بیشتری به کلینیک مراجعه کنند. توصیه می شود به هیچ عنوان به کلینیک‌های دندانپزشکی که بهداشت را رعایت نمی‌کنند مراجعه نکنید، زیرا امکان اینکه دچار عفونت دندان و دهان شوید وجود دارد.

استفاده از مواد مناسب: یکی از نکاتی که بسیار مهم می باشد، استفاده از مواد مناسب برای انجام خدمات درمانی دندان می باشد. زمانی که از بهترین مواد استفاده می شود، طول عمر دندان ها بیشتر می شود و مراجعه کنندگان از خدماتی که در کلینیک دندانپزشکی انجام داده اند رضایت کافی دارند.

رفتار مناسب با مراجعه کنندگان: پزشکان متخصصی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی فعالیت می کنند، باید با مراجعه کنندگان رفتاری مناسب داشته باشند، تا مراجعه کنندگان از کلینیک رضایت کافی داشته باشند.

دکتر شهاب محمدی مدرک تخصصی دندانپزشکی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند و موفق شدند تا فارغ التحصیل شوند. همچنین ایشان دارای مدرک بین المللی برگزیده دندانپزشکی زیبایی از دانشگاه UCLA می باشند. از سوابق ایشان می توان به عضویت در آکادمی دندانپزشکان آمریکا و … اشاره کرد.

ایشان پس از تلاش های بسیار کلینیک دندانپزشکی دکتر شهاب محمدی را افتتاح کردند، که در این کلینیک از بروز ترین و مدرن ترین تجهیزات استفاده می‌شود، تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین می توان گفت این کلینیک جزء یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می باشد.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از چهار راه دریا، نبش بهاران دوم، ساختمان صدف، شماره اول، طبقه اول

شماره تماس: 02188699227 _ 09123963898

دکتر ندا روحی متولد سال ۱۳۶۰ می باشند. ایشان تحصیلات متوسطه خود را در مدرسه تیزهوشان گذراندند و سپس مدرک دکترای دندانپزشکی خود را از دانشگاه تهران دریافت کردند. ایشان دوره تخصصی اندودانتیکس را در سال ۱۳۸۶سپری کردند و سپس با تلاش فراوان کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر ندا روحی را در منطقه سعادت آباد تهران افتتاح کردند، که در این کلینیک خدمات گوناگون دندانپزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

در این کلینیک کلیه درمان هایی که انجام می‌شود، بر اساس آخرین دستاورد های علمی روز دنیا می باشد و برای اینکه بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد، از بهترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا استفاده می کنند. همچنین می‌توان گفت این کلینیک دندانپزشکی جزء یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می باشد.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان بخشایش، کوچه پانزدهم غربی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دوم شرقی، واحد هفتم

شماره تماس: 02126654139

کلینیک دندانپزشکی مهراد با همکاری دکتر مهرداد برادران نقشینه و دکتر مهران شکوهی زاده در سال ۱۳۹۶ افتتاح گردید. مدیران این کلینیک تمام تلاش خود را کرده اند، تا بهترین متخصصان دندانپزشکی که در زمینه تخصص خود تجربه و مهارت کافی دارند را استخدام کنند، تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

کلینیک مهراد در موقعیت مکانی مناسبی قرار گرفته است و افراد می توانند با وسایل نقلیه عمومی و یا وسایل نقلیه شخصی به این کلینیک مراجعه کنند. همچنین این کلینیک جزء یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می باشد.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش کوچه ۳۳، پلاک دوم، طبقه اول

شماره تماس: 02122065800

کلینیک دندانپزشکی هومینا تمام تلاش خود را داشته است، تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد. پزشکانی که در این کلینیک فعالیت می کنند، در زمینه تخصص خود تجربه و مهارت کافی دارند و با استفاده از تکنیک های نوین درمانی و با استفاده از بهترین و بروز ترین دستگاه های روز دنیا، بهترین خدمات را ارائه می دهند. همچنین این کلینیک جزء یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می باشد.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، نبش بیمارستان پارسیان، پلاک یازدهم

شماره تماس: 02122129002

کلینیک لبخند پلاس جزء یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می باشد. پزشکانی که در این کلینیک فعالیت می‌کنند از با تجربه ترین و ماهرترین پزشکان می باشند و برای درمان از جدیدترین روش های روز دنیا استفاده می کنند.

در کلینیک لبخند پلاس از بروز ترین و بهترین دستگاه ها استفاده می کنند، تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند و مراجعه کنندگان از خدمات درمانی و زیبایی که انجام داده اند، رضایت کافی داشته باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، جنب بانک آینده، مجتمع نگین سرو، طبقه اول، واحد هشتم

شماره تماس: 02122377182

هزینه انجام خدمات درمانی و یا خدمات زیبایی در کلینیک های دندانپزشکی متفاوت می باشد و هزینه ای که پرداخت می کنید، بستگی به کلینیکی که مراجعه می کنید دارد. همچنین دلایل دیگری وجود دارد، که باعث افزایش و کاهش قیمت خدمات درمانی و یا زیبایی می شود که در ادامه مقاله به این موارد می پردازیم:

ارتودنسی: از روش ارتودنسی برای از بین بردن مشکلات فک استفاده می شود و برای انجام ارتودنسی، باید حتما به بهترین دکتر ارتودنسی مراجعه کنید، تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

دندانپزشکی کودکان: یکی از نکات مهمی که در دندان های کودکان باید کنترل شود، ساختار دندان ها و دندان های شیری آنها می باشد. از زمان کودکی باید بهداشت دندان ها به درستی رعایت شود، تا افراد در زمان بزرگسالی دچار مشکل نشوند. توصیه می شود برای بررسی دندان های کودک خود، به بهترین دندانپزشکی کودکان مراجعه کنید.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم ۵ تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم، تا در صورت بروز مشکل بتوانید هر چه سریع تر به بهترین کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید. توصیه می‌شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله، درباره آن تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

نوشته بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد سال 1401❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun