در این مقاله ما تلاش داریم 5 تا از بهترین دکتر پیکر تراشی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. امروزه یکی از روش های نوین برای از بین بردن چربی های اضافه بدن جراحی پیکر تراشی می باشد، که امروزه این روش طرفداران زیادی دارد و افرادی که با انجام ورزش و رژیم غذایی به وزن دلخواه خود نرسیده اند می توانند از این روش استفاده کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

دکتر محمدرضا ترحمی متخصص جراحی پلاستیک می باشد و مدرک خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده‌اند. از سوابق ایشان می توان به رتبه اول در آزمون پیش کارورزی، دریافت رتبه اول در آزمون پذیرش دستیار تخصصی، رتبه اول در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی در رشته جراحی و پلاستیک و … اشاره کرد. هم چنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر پیکر تراشی در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران سعادت آباد خیابان ریاضی بخشایش روبروی بیمارستان عرفان ساختمان افتخار واحد ۶۰۱

شماره تماس: 02126761574

دکتر سید محسن میرحسینی متخصص جراح عمومی و پلاستیک می باشد که مدرک خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند. ایشان در زمینه جراحی های زیبایی سابقه ده ساله دارند و ۵ هزار عمل جراحی موفق در زمینه جراحی زیبایی و پیکرتراشی انجام داده اند و خدمات متعددی را در زمینه تخصص خود به مراجعه کننگان ارائه می دهند.

از سوابق دکتر سید محسن میرحسینی می‌توان به ثبت مقالات متعدد در زمینه زیبایی، دریافت رتبه برتر آزمون بورد تخصصی و … اشاره کرد. همچنین نشان داد که یکی از بهترین دکتر پیکر تراشی در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس : سعادت آباد، ميدان كاج، ساختمان تجاری سروستان، طبقه ٣، واحد٣٠٢

شماره تماس : 09199920278

دکتر شاهین بهجو دوران متوسطه خود را در دبیرستان دانشگاه ملی گذراندن و سپس موفق شدند تا با رتبه یک منطقه ای وارد دانشگاه پزشکی تهران شوند.

ایشان مدرک تخصصی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کردند و موفق شدند تا فارغ التحصیل شود. دکتر شاهین بهجو عضو کالج بین المللی جراحان پلاستیک می باشند و همچنین جزء یکی از بهترین دکتر پیکر تراشی در سعادت آباد هستند.

خدمات 

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بین چهارراه سرو و میدان کتاب، باند جنوبی، جنب باشگاه صبا، پلاک 104، طبقه 4، واحد 79

تلفن تماس: 09122958078

دکتر مینا عبدالهی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد. ایشان دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراندند. دکتر مینا عبدالهی در زمینه تخصص خود مهارت و تجربه  خوبی دارند و خدمات متعددی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

همچنین دکتر مینا عبدالهی جزء یکی از بهترین دکتر پیکر تراشی در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، خیابان ریاضی بخشایش، کوچه هفدهم، پلاک 54، ساختمان عرفان، طبقه هشتم، واحد 810

 شماره تماس: 09196213393

دکتر عزیزی در سال ۱۳۷۵ وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند و توانستند در سال ۱۳۹۰ تخصص خود را در رشته جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کنند.

دکتر عزیزی از سال ۱۳۹۵ در زمینه جراحی عمومی و زیبایی مشغول به کار شدند و خدمات متعدد را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. هم چنین ایشان جزء  یکی از بهترین دکتر پیکر تراشی در سعادت آباد می باشند.

خدمات :

آدرس: تهران ، سعادت آباد ، بلوار دریا ، حد فاصل بلوار شهرداری و پاک نژاد ، پلاک 104 ، جنب نان سحر ، طبقه سوم .

شماره تماس : 02188077478

لیپوماتیک: لیپوماتیک نوعی عمل جراحی زیبایی می باشد. می توان گفت این روش یکی از روش های پیکرتراشی  نوین می باشد که پزشکان متخصص با انجام این روش چربی های اضافی بدن از بین می رود.

برای انجام لیپوماتیک از دستگاه مخصوصی استفاده می کنند که این دستگاه از یک میله تشکیل شده است و می تواند چربی های اضافی بدن را از بین ببرد و این یکی از دلایلی می باشد که باعث شده است این روش طرفداران زیادی پیدا کند. با انجام لیپوماتیک می توان چربی هایی که در نقاط مختلف بدن جمع شده اند را از بین برد.

بادی جت: بادی جهت یکی از روش های پیکرتراشی می باشد که در این روش برای از بین بردن چربی های اضافی بدن از فشار آب استفاده می شود، به صورتی که آب با فشار زیاد از میله فلزی مخصوص بیرون می آید و نواحی که چربی زیاد  و اضافه دارند را مورد اصابت قرار می‌دهد و با این کار چربی های بدن تکه تکه می شوند.

اولترا زد: اولترازد یکی دیگر از روش های پیکرتراشی می باشد، که در این روش چربی های بدن را به طور کامل می توان از بین برد. این روش با روش لیپوماتیک تفاوت هایی دارد و افراد می توانند با انجام این روش تمام سلول های چربی خود را از بین ببرند.

چربی های بدن در سنین نوجوانی رشد می کند بعد از مدتی رشد آن ها متوقف می‌شود و تنها به حجم آنها اضافه می‌ شود و افراد می‌توانند با استفاده از این روش سلول های قدیمی را به صورت کامل از بین ببرند که در این صورت سلول چربی دیگر وجود نخواهد داشت.

لیپوساکشن: یکی دیگر از روش‌های پیکرتراشی لیپوساکشن می باشد. برای انجام این روش برش کوچکی را در ناحیه مورد نظر ایجاد می‌کنند و با استفاده از لوله مخصوصی را که نام آن کانول می باشد و آن لوله به دستگاه مکش متصل است چربی ها را از بدن فرد خارج می کنند.

کلام اخر

در  مقاله بهترین دکتر پیکرتراشی در سعادت آباد ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا مطالبی در رابطه با جراحی پیکر تراشی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همچنین در این مقاله ۵ تا از بهترین دکتر پیکر تراشی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم، تا در صورت نیاز بتوانید دکتر مورد نظرتان را در این زمینه بیابید.

نوشته بهترین دکتر پیکر تراشی در سعادت آباد سال 1401❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun