اگر می‌خواهید یک اصلاح خیلی تمیز و فوق العاده داشته باشید، ریش تراش با تیغه چرخشی بهترین گزینه برای شماست. تیغه‌های این مدل بیضی شکل بوده و استفاده از آن بسیار راحت است. این مدل ریش تراش صدای کمی دارند و موهای خیلی بلند را هم می‌تواند به خوبی اصلاح کند. تیغه‌های چرخشی معمولا دسترسی راحت‌تری به همه نواحی صورت دارند.

تیغه‌های ریش تراش فویلی زیر یک فویل محافظ قرار گرفته و به جای اینکه چرخش داشته باشند، دارای حرکت رفت و برگشتی هستند. در ریش تراش‌های فویلی چند تیغه وجود دارد. به طور مثال ریش تراش‌های با چهار تیغ، سریع تر از سه تیغه‌ها صورت را اصلاح می‌کنند. دقت کنید زمانی که با ریش تراش فویلی کار می‌کنید، دست شما باید حرکت رفت و برگشتی داشته باشد نه حرکت چرخشی.

همه ماشین‌های اصلاح تیغه ثابت (تیغه زیری) دارند که جنس آن از فولاد است. برخی ماشین‌ها تیغه متحرک هم دارند که از جنس سرامیک است. این دو جنس تیغه تفاوت‌هایی با هم دارند که می‌توان گفت تیغه سرامیکی تیزتر از فولادی بوده و کند نخواهد شد. اما در در کنار این نکته مثبت، تیغه سرامیکی در صورت ضربه خوردن امکان شکستگی دارد. پس تیغه‌های سرامیکی نسبت به فولادی تیزتر و شکننده‌تر هستند. این انتخاب بستگی به توقع شما از ماشین اصلاح سر و صورت دارد.

ماشین‌های اصلاح به طور کلی دو نوع باتری دارند که عبارتند از:

این دو نوع باتری علاوه بر تفاوت در کارکرد، در قیمتشان هم با یکدیگر اختلاف دارند. دلیل این اختلاف قیمت هم این است که باتری‌های لیتیومی ماشین‌های اصلاح، برای شارژ به مدارهای پیشرفته‌ای نیاز دارند و همین مسئله باعث ایجاد اختلاف در قیمت‌ها می‌شود. در ادامه ویژگی‌های این دو نوع باتری را برایتان بیشتر توضیح می‌دهیم:

همان طور که گفتیم باتری لیتیومی یکی از انواع باتری‌های ماشین اصلاح سر است. از ویژگی‌های این نوع باتری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یک نوع دیگر از باتری‌های ماشین اصلاح سر باتری نیکلی است که از ویژگی‌های این باتری می‌توان موارد زیر را نام برد:

اگر به دنبال راهنمای خرید ماشین اصلاح صورت و سر هستید و می‌خواهید اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشید ما سعی کرده‌ایم تمامی نکاتی که در زمان خرید ماشین اصلاح باید به آن دقت شود را برایتان جمع آوری کنیم. پس با ما همراه باشید تا نکات مهم و کاربردی هنگام تهیه ماشین اصلاح صورت و سر را بدانید.

قیمت یکی از موارد مهم در زمان خرید هر وسیله است. ابتدا مشخص کنید که قصد دارید در چه رنج قیمتی ماشین اصلاح خریداری کنید چون با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید باید ببینید می‌توانید یک ماشین ریش تراش گران قیمت با کیفیت فوق العاده عالی بخرید یا یک ماشین اصلاح ارزان با کیفیت متوسط. پس بودجه خود را مشخص کنید تا بدانید سراغ کدام دسته بروید.

قبل از این که اقدام به خرید ماشین اصلاح صورت و سر کنید، مشخص کنید که می‌خواهید ریش تراش باتری دار بخرید یا یک ریش تراش که با قدرت برق کار می‌کند؟
نکته‌ای که در مورد ماشین‌های اصلاح باتری دار وجود دارد این است که این ابزار قابل حمل بوده و شما می‌توانید به راحتی آن را با خودتان حمل کنید. علاوه بر این اغلب این ماشین‌ها ضدآب بوده و برای اصلاح زیر دوش هم کاربرد دارند. اما از لحاظ قدرت اگر بخواهیم مقایسه کنیم باید بگوییم که قدرت ریش تراش‌های باتری دار خیلی کمتر از ریش تراش‌های سیمی است و برای اصلاح موهای بسیار بلند کارایی ندارند.

در کل این ریش تراش‌های باتری دار و شارژی عمرشان نسبت به ریش تراش‌های سیمی که با برق مستقیم کار می‌کنند، کمتر است.

حتما دقت کنید ماشین اصلاحی که می‌خرید، شانه مخصوص با درجه‌های قابل تنظیم داشته باشد. چون با استفاده از این شانه‌ها می‌توانید هر اندازه دلخواهتان بود، ریش یا موها را کوتاه کنید. هر شانه برای یک قد طراحی شده است. پس برای قد و اندازه دلخواه به راحتی می‌توانید شانه ماشین اصلاح خود را تعویض کنید.

دستگاه‌های الکتریکی یک نشان با عبارتIPXY دارند که میزان مقاومت دستگاه در رطوبت و گرد و غبار را نشان می‌دهد.

مقاومت در برابر رطوبت یا همان ضدآب بودن دستگاه برای کسانی که عادت به اصلاح مرطوب دارند گزینه بهتری خواهد بود. اگر دوست دارید که اصلاح خود را در حمام انجام دهید هم حتما این نکته را مد نظر داشته باشید.

هنگام خرید ماشین اصلاح صورت دقت کنید نوار سرد هم داشته باشد چون با وجود این مزیت در دستگاه می‌توانید از بروز جوش یا آلرژی روی پوست جلوگیری کنید. همچنین نوار سرد به شادابی و شفافیت پوست کمک شایانی خواهد کرد.

دقت کنید در زمان خرید ماشین اصلاح، دستگاهی را انتخاب کنید که نمایشگر نشان دهنده میزان شارژ داشته باشد. برخی دستگاه‌ها، یک لامپ سبز دارند که به معنای شارژ کامل است و یک لامپ قرمز که به معنای اتمام شارژ می‌باشد. در هر صورت این نشان دهنده شارژ، مورد مهمی بوده تا به وسیله آن از شارژ داشتن یا نداشتن دستگاه مطلع شوید.

داشتن قابلیت شارژ سریع یک ویژگی بسیار خوب برای دستگاه شما خواهد بود. مثلا اگر دوش شما در حمام ۱۰ دقیقه طول می‌کشد، در صورتی که ماشین قابلیت شارژ سریع داشته باشد، می‌توانید در همان فاصله ریش‌ها را اصلاح کنید.

دقت کنید دستگاهی که می‌خرید، قابلیت اصلاح خط ریش داشته باشد. با قابلیت امکان اصلاح خط ریش می‌توان موهای جلوی گوش و یا دیگر موهای بلند را اصلاح نمود. طول تیغه اصلاح خط ریش بهتر است در حد متوسط باشد، چون تیغ کوتاه نمی‌تواند به راحتی خط ریش را اصلاح کند و تیغ بلند دقت و ظرافت ندارد.

برخی ماشین‌های اصلاح که در بازار موجود هستند قابلیت این را دارند که موهای داخل گوش، خط ریش و موهای بلند را هم اصلاح کنند. پس اگر به دنبال چنین قابلیت‌هایی هستید در زمان خرید این مورد را هم در نظر بگیرید.

ماشین‌های اصلاح یا ریش تراش چون موها را کوتاه می‌کنند بعد از مدتی کثیف شده و نیاز به نظافت دارند. برخی ماشین‌های اصلاح در جعبه خود برس کوچکی برای تمیزکاری دارند و برخی دیگر دستگاه‌ها به سیستم نظافت کننده خودکار مجهز هستند.

در کل هنگام خرید ماشین اصلاح دقت کنید تمیز کردن دستگاه ساده باشد و ابزار تمیزکاری به همراه داشته باشد.

قابلیت ارگونومیک یک ویژگی بسیار خوب برای دستگاه‌های برقی است که به شما کمک می‌کند در صورت استفاده طولانی از دستگاه، دچار خستگی در دستانتان نشوید و به راحتی با دستگاه کار کنید.

از مزایای استفاده از ماشین اصلاح می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بله ماشین‌های اصلاح قابلیت زدن موهای زائد بدن را دارند اما به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم این کار را انجام دهید. ماشین‌های اصلاح صورت از نظر ابعاد بزرگ بوده و علاوه بر این قدرت بسیار بالایی هم دارند.

به دلایلی که گفتیم استفاده از ماشین اصلاح برای نواحی بسیار حساس بدن توصیه نمی‌شود، چون ممکن است به خودتان آسیب بزنید و دچار زخم و بریدگی شوید. به جای ماشین‌های اصلاح می‌توانید از کرم موبر، خودتراش، وکس و … استفاده کنید.

در کل اگر از دستگاه خوب مراقبت شود، می‌تواند به مدت ۳ الی ۱۰ سال برای شما کار کند. در صورتی که برای ماشین اصلاح مشکلی پیش آمد مثلا دچار شکستگی تیغه شد، باید آن را برای تعمیر به یک مرکز تعمیر کاربلد و معتبر نشان دهید.

اگر قصد خرید ماشین اصلاح را دارید حتما توصیه می‌کنیم این محصول را از برندهای معتبر دنیا تهیه کنید تا از خریدتان پشیمان نشوید و درکنار هزینه‌ای که برای خرید می‌کنید نتیجه خوبی هم بگیرید. از برندهای خوب در این زمینه می‌توان موارد زیر را نام برد:

در ادامه ده مدل از محصولات پرفروش ماشین اصلاح را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم:

ماشین اصلاح فیلیپس مدل S7970 سری 7000 یکی از محصولات برند معروف فیلیپس است. این مدل ماشین اصلاح صورت برای اصلاح‌ موهای نواحی حساس نزدیک صورت و برای کسانی که پوست حساسی دارند بسیار مناسب است. این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که هم به صورت خشک و هم مرطوب قابل استفاده است . این محصول به شما این اجازه را می‌دهد تا به صورت مساوی و کاملا هوشمندانه ریش و خط ریش‌هایتان را اصلاح کنید.

برای استفاده از این شیور فقط کافی است 1 ساعت محصول را شارژ کنید و بعد از شارژ کامل می‌توانید 50 دقیقه به صورت مداوم از این محصول برای اصلاح استفاده نمایید. در واقع باطری لیتیومی این محصول سبب شده که عمر استفاده از این محصول به صورت 50 دقیقه واقعی باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت قابلیت اتصال با برنامه یا اپلیکیشن ریش تراش Groom Tribe  فیلیپس Philips اشاره نمود که به شما این امکان را می‌دهد تا برای اصلاحتان برنامه ریزی کنید و با توجه به پوست صورتتان ریش تراش را از طریق اپلیکیشن تنظیم نمایید.

ویژگی‌های ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل S7970 سری 7000 را مرور کنیم:

برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول روی عکس کلیک کنید.

این مدل ماشین اصلاح به تکنولوژی اصلاح برش مستقیم مجهز است. از این محصول می‌توان به صورت خط زن هم استفاده کنید. دور موتور این دستگاه 13000 می‌باشد و از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول می‌توان به وجود سنسورهایی برای اندازه و ضخامت ریش‌های مختلف اشاره کرد. تیغه‌های داخلی دستگاه با زاویه 30 درجه هستند و به کمک فناوری نانو موها را از ریشه قطع می‌کنند اگر از این دستگاه استفاده کنید کمترین آسیب و یا کشیدگی بر روی پوست نخواهید دید.

تکنولوژی‌های به کار رفته در این دستگاه، اصلاح خطی و برش مستقیم است. این ماشین اصلاح دارای صفحه نمایشگر دیجیتالی و دستگیره بدون لغزش است. استند نگهدارنده این محصول ضد آب بوده و قابلیت شستشو دارد. می‌توانید با 60 دقیقه شارژ این محصول تا 50 دقیقه به طور مداوم از آن استفاده کنید. همچنین این دستگاه در مدت زمان 5 دقیقه نیز به سرعت شارژ می‌شود.

ویژگی‌های ماشین اصلاح صورت براون مدل 7899cc:

برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول روی عکس کلیک کنید.

یکی دیگر از ماشین‌های اصلاح پرطرفدار ماشین اصلاح فیلیپس است که باتری به ‌کار رفته در این دستگاه از نوع نیکل‌ هیدرید فلز است. این باتری برای شارژ شدن به 10 ساعت زمان نیاز دارد. دستگاه توسط آداپتور شارژ شده و در حالت اتصال به برق کار نمی‌کند. ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT620 ، تکنولوژی اصلاح برش چرخشی دارد و جنس تیغه های آن استیل ضد زنگ است.

این دستگاه به روش برش مستقیم کار می‌کند. موتور ماشین اصلاح وال پر قدرت است و سال‌ها می‌توان از آن استفاده نمود. تیغه‌ای که در این محصول به کار رفته از جنس کروم است. دستگاه توسط برق خانگی شارژ می‌شود و با این شارژ می‌توان به مدت 90 دقیقه از دستگاه استفاده کرد. علاوه بر این، محصول یاد شده دارای 8 عدد شانه در اندازه‌های 1 -3 -4 -6 -10 -13 -19 -25 است.

این دستگاه ساخت کشور آلمان بوده و یک دستگاه سبک و کم صدا است. تکنولوژی به کار رفته در این ماشین به صورت برش مستقیم بوده و جنس تیغه مورد استفاده در ماشین اصلاح سر و صورت موزر، استیل ضد زنگ می‌باشد. این دستگاه دارای دو تیغه از جنس فولاد است که تیغه‌ها تا هفت سایز قابل تنظیم هستند و این قابلیت از ماشین اصلاح فویلی عملکرد بهتری را ارائه می‌دهد.

این محصول خوش دست و راحت ساخت کشور آمریکا می‌باشد. تکنولوژی اصلاح این دستگاه برش مستقیم است و تیغه های آن از جنس استیل پیشرفته می‌باشد. این دستگاه با اندازه اصلاحی 0.5 تا 2.4 میلی‌متر به شما کمک می‌کند تا یک اصلاح خوب و مناسب را تجربه کنید. نقطه قوت این ماشین موتور قدرتمند آن است. این دستگاه با برق کار کرده و در برابر آب مقاوم نیست.

این ماشین اصلاح باتری قابل شارژ دارد و بدون سیم، اصلاح مرتب و بدون نقصی را برایتان انجام می دهد. شانه‌های همراه این ماشین در اندازه‌های 1، 5، 3، 4، 5، 6، 9 و 12 میلی‌متراست. با استفاده از این شانه‌ها می‌توانید مو را مطابق با سلیقه خود کوتاه کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های این ماشین، سبک بودن آن است و هنگام استفاده هیچ گونه فشار و یا خستگی برای دست به همراه ندارد. مدت زمان استفاده از ماشین پس از شارژ کامل 5 ساعت است. به همین دلیل گزینه بسیار خوبی برای آرایشگران خواهد بود.

ویژگی‌های ماشین اصلاح مو سر و صورت مک استایلر مدل MC-5806:

برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول روی عکس کلیک کنید.

از این ماشین برای اصلاح صورت و سر استفاده می‌شود. ماشین اصلاح آ ا گ قادر است خط ریش و خط پشت موهای سر را به صورت صاف و مستقیم بزند. کار با این دستگاه راحت و آسان بوده و توسط باطری و سیم شارژ می‌گردد. این ماشین حدود 144 گرم وزن دارد و بسیار سبک است. جنس دستگاه استیل و ضد زنگ است و دارای 4 عدد شانه در اندازه‌های 12، 9، 6 و 3 میلیمتری است.

ریش تراش فیلیپس از تکنولوژی چرخشی برخوردار است و سری انعطاف پذیر به 8 جهت دارد که به کمک این قابلیت روی همه نقاط صورت و گردن حرکت کرده و اصلاحی یکدست انجام می‌دهد. این ریش تراش ضد آب بوده و زیر دوش هم از آن می‌توان استفاده کرد. از بهترین ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به سیستم شارژ سریع در 5 دقیقه اشاره نمود.

The post راهنمای خرید ماشین ریش تراش (ماشین اصلاح صورت و سر) + پرفروش‌ترین ریش تراش‌ها appeared first on مجله اینترنتی مو تن رو.

source

توسط salamathyper