مدل موی مردانه ۱۴۰۱ نسبت به سال‌های گذشته تغییراتی زیادی دارد. این مدل‌ موها از سال گذشته متنوع‌تر شده‌اند. به همین دلیل نیز انتخاب یک مدل مو از بین مدل موی مردانه جدید ۱۴۰۱ دشوارتر از سال‌های قبل است. از طرف دیگر برای انتخاب مدل موی مردانه، باید فُرم چهره‌ خود را در نظر بگیرید. ممکن است مدل مویی که عکس آن‌ را دیده‌اید، برازنده فرم صورت و چهره شما نباشد و به جای آن‌که به زیبایی بیشتر شما کمک کند، باعث کم شدن جذابیت شما شود. اینجاست که باید به اندازه‌ کافی در بین مدل موهای مختلف بگردید تا به مدل مویی برسید که در کنار زیبایی، با حالت چهره شما نیز سازگاری کامل داشته باشد.

از آنجایی که مدل موی مردانه نوروز ۱۴۰۱ احتمالا تا پایان این سال مُد خواهد بود، باید دقت بیشتری برای انتخاب آن انجام دهید. در ادامه گلچینی از بهترین مدل موی مردانه ۱۴۰۱ را برای شما آماده‌ ‌کرد‌ه‌ایم. به شما قول می‌دهیم با انتخاب یکی از این مدل‌های مو از همیشه‌ خوش‌تیپ‌تر شوید. با ما همراه باشید.

مدل موی مردانه ۱۴۰۱ را با مدلی آغاز می‌کنیم که برازنده جوان‌های مشکل‌پسند است. این مدل مو در سال‌های گذشته نیز حسابی طرفدار داشت. انتظار می‌رود در ۱۴۰۱ نیز محبوبیت آن بیشتر شود. به جوان‌هایی که نبض دنیای مُد را در دست دارند، پیشنهاد می‌کنیم حتماً این مدل را امتحان کنند. برای این مدل باید موهای بالای سر را نسبتاً بلند نگه دارید. سپس کناره‌های سر را سفید کنید تا جلوه‌ای شیک و خاص داشته باشد. اگر طره موهای شما کمی مجعد است و به دنبال بهترین مدل مو مردانه ۱۴۰۱ می‌گردید، در انتخاب این مدل شک نکنید. توجه کنید که برای زیبایی این مدل همیشه باید حواستان به آراستگی قسمت بلند آن باشد.

آقایان خوش‌تیپی که می‌خواهند با انتخاب مدل موی مردانه ۱۴۰۱ جذاب، ظاهری متفاوت و خاص داشته باشند، بهتر است سراغ مدل‌ های موی طرح‌دار بروند. در این سبک طرح‌های زیبایی در کناره‌های سر ایجاد می‌شود. ناگفته پیداست طرحی که انتخاب می‌‌کنید، زیبایی مدل موی شما را دوچندان می‌کند. از آنجایی که مدل‌های موی طرح‌دار طرفداران بیشتری پیدا کرده، بهتر است طرحی خاص و زیبا را انتخاب کنید. در این مدل‌، موهای بالای سر به اندازه ۳ تا ۴ بند انگشت بلند نگه داشته می‌شود. سپس باید کناره‌های سر را با ماشین کوتاه کنید. در نهایت از آرایشگر بخواهید طرحی که دلخواه شماست را در کناره‌های سر ایجاد کند. این مدل مو به دلیل طرح متفاوتی که دارد برای همه جا مناسب نیست، پس قبل از انتخاب آن به این نکته هم توجه کنید.

چسب مو یکی از محصولاتی است که برای نگه داشتن حالت مو به مدت طولانی مناسب است. برای همین به معرفی یک چسب مو از برند تاپ شاپ می‌پردازیم.

ویژگی‌های چسب مو تاپ شاپ:

برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول، روی عکس کلیک کنید.

آقایان خوش‌سلیقه‌ای که سنی از آن‌ها گذشته به‌خوبی می‌دانند که مدل موی حالت‌دارِ به سمت بالا از قدیم تاکنون پرطرفدار بوده است. انتظار می‌رود سبک‌های مختلف آن به شیک‌ترین مدل موی مردانه ۱۴۰۱ تبدیل شود. با این حال این مدل در گذر زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات، زیبایی این مدل را دوچندان کرده است. اگر از طرفداران مدل‌های موی حالت‌دار به سمت بالا هستید، در انتخاب این مدل شک نکنید. در این مدل باید موهای بالای سر را به اندازه ۳ بند انگشت بلند نگه دارید. سپس از آرایشگر بخواهید دور سر شما را سفید کند. در نهایت موهای بالای سر را با ژل به حالت نیم‌دایره‌ای به سمت عقب شانه کنید.

برای اثبات زیبایی مدل موی دم‌اسبی مردانه، کافی است به هنرپیشه‌های معروف هالیوودی نگاهی بیندازید. اگر می‌خواهید شما هم مانند این هنرپیشه‌ها خوش‌تیپ شوید، مدل موی دم‌اسبی با ریش بلند را امتحان کنید. انتظار می‌رود این مدل به‌عنوان مدل موی مردانه ۱۴۰۱ جذاب، در سال آینده رونق بیشتری پیدا کند. مدل موی دم‌اسبی با ریش بلند در کنار زیبایی، از آن دسته مدل‌ موهای راحت برای آقایان به حساب می‌آید.

مشخصات ژل موی حالت دهنده بسیار قوی فولیکا:

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصول، روی عکس کلیک کنید.

به جوان‌هایی که اهل بازی‌ تخته‌ای مافیا هستند، مدل موی مافیایی را پیشنهاد می‌کنیم. نظیر این مدل را در فیلم‌های مافیایی زیاد دیده‌اید. این مدل جذابیت خاصی به چهره آقایان می‌دهد که در کمتر مدل موی مردانه‌ای نظیر آن را سراغ داریم. این شرایط مدل موی مافیایی را به‌عنوان شیک ترین مدل موی مردانه ۱۴۰۱ تبدیل کرده است.

برای این مدل مو کافی است دور سر را با ماشین درجه ۵ یا ۶ کوتاه کنید. این کوتاهی باید به اندازه‌ای باشد که سفیدی سر دیده نشود. سپس موهای بالای سر را حدود ۵ یا ۶ بند انگشت بلند نگه دارید. این موها باید به اندازه‌ای بلند باشد که به راحتی به پشت سر شانه شود. در نهایت موها را به بالا شانه کنید و حالت دهید. برای اینکه مدل موی مافیایی، سبکی امروزی و جوان‌پسند پیدا کند، بهتر است بیش‌از‌حد به موها ژل نزنید تا جلوه‌ای آزاد و رها پیدا کند.

در این قسمت به مدلی رسیدیم که به شما قول می‌دهیم به‌عنوان بهترین مدل موی مردانه ۱۴۰۱ شناخته شود. این مدل مو ظاهری جوان‌پسند و خاص به شما می‌دهد. اگر مدل‌های موی مختلفی را تاکنون امتحان کرده‌‌‌اید و هیچ‌کدام از آن‌ها آن‌گونه که بایدوشاید نظر شما را نگرفته، این مدل جدید را امتحان کنید. در این مدل باید کنار‌های سر را سفید کنید. سپس قسمت نزدیک به فرق‌های دو طرف سر را با درجه ۲ یا ۳، ماشین کنید. در این مرحله آرایشگر باید فرق‌های سر را از دو طرف به صورت خطی بلند تیغ بیاندازد. این خط باید کمتر از نیم‌ بند‌ انگشت عرض داشته باشد. بالای موها نیز باید حدود ۳ تا ۴ انگشت بلند بماند. در نهایت موهای بالای سر با سشوار و ژل حالت داده می‌شود تا موهای شما جلوه‌ای خاص و منحصربه‌فرد پیدا کند.

اگر می‌خواهید در سال جدید اطرافیان را با ظاهری زیبا و باوقار حسابی شگفت‌زده کنید، مدل موی گوجه‌ای کوتاه و طرح‌دار را انتخاب نمایید. همان‌گونه که از نام این مدل پیداست، موها در قسمت انتهاییِ بالای سر به‌ صورت گوجه‌ای بسته می‌شود. در نتیجه برای چنین مدلی باید موهای شما به اندازه‌ای بلند باشد تا از جلوی سر به مرکز آن جمع شود.

این مدل دست شما را برای انتخاب میزان کوتاهی دور سر باز می‌گذارد. به لطف این شرایط با توجه به سلیقه‌ای که دارید،‌ می‌توانید از آرایشگر بخواهید دور سر را طرح‌دار کوتاه کند. آقایان خوش‌تیپی که مدل‌های کلاسیک را می‌پسندند نیز می‌توانند به جای طرح‌دار کردن دور سر، کوتاهی معمولی را در این قسمت انجام دهند. این کوتاهی باید به اندازه‌ای باشد که جلوه مدل گوجه‌ای را نمایان کند.

اگر اهل ته‌ریش هستید، به سلیقه‌تان تبریک می‌گوییم. اگر هم تاکنون ته‌ ریش نگذاشته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب مدل موی مردانه ۱۴۰۱ جذاب، موی کوتاه با ته‌ریش را امتحان کنید. مطمئن باشید ته‌ریش، بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید برازنده شماست. در این مدل، موها را به سمت بالا حالت دهید.

هرچقدر حالت موها نامرتب‌تر باشد، جذاب‌تر به نظر می‌رسد. موهای دور سر را نیز به مقدار یک بند انگشت بگذارید بلند باقی بماند. از آنجایی که با مدل مویی روبه‌رو هستیم که زیبایی آن با ته‌ریش بیشتر می‌شود، نباید دور سر بیش‌از‌حد کوتاه شود. این مدل جلوه‌ای زیبا و مردانه به آقایانی می‌دهد که موهای ضخیمی دارند. با این حال اگر موی تُنکی دارید، بهتر است مدل‌های دیگری که معرفی کرده‌ایم را انتخاب کنید.

مشخصات اسپری حالت دهنده موی فوق قوی بیول:

برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول، روی عکس کلیک کنید.

بیایید دل به دریا بزنید و برای انتخاب مدل موی مردانه نوروز ۱۴۰۱، مدلی پریشان و زیبا انتخاب کنید. این مدل برازنده آقایانی است که موهای نسبتاً بلندی دارند. در این مدل موها را از یک قسمت فرق سر به قسمت دیگر حالت دهید. این حالت نباید شانه‌شده و مرتب به نظر برسد. هرچقدر موهای شما نمایی پریشان‌تر داشته‌باشد در این مدل زیباتر می‌شود. با این مدل به اندازه‌ای وقار پیدا می‌کنید که نیازی به ریش در آن نیست. با این حال برای وقار بیشتر می‌توانید ریش بگذارید و حسابی خوش‌تیپ کنید. اگر ریش گذاشتید، تعادل میان بلندی ریش و موهای خود را نگه دارید. حدود ۲ بند انگشت بلندی ریش برای این مدل کفایت می‌کند.

حتی اگر اهل تماشای سریال نباشید، باز هم مطمئن هستیم عکس‌های هنرپیشه‌های خوش‌تیپ سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) را دیده‌اید. این سریال یکی از مردانه‌ترین سریال‌های چند سال اخیر است. به همین دلیل خالی از لطف نیست که اکران فصل جدید این سریال را به فال نیک بگیرید و موی مدل پیکی بلایندرز را انتخاب کنید. مطمئن باشید این مدل انتخاب مناسبی برای مدل موی مردانه نوروز ۱۴۰۱ به حساب می‌آید. خوشبختانه مدل موی پیکی بلایندرز در کنار زیبایی، پیرایش راحتی نیز دارد.

اگر کاسه سر خوش‌‌فرمی دارید، حیف است که زیبایی آن را با موهای بلند مخفی نگه دارید. از طرف دیگر از آنجایی که بهار را در پیش‌ رو داریم، مدل موی بسیار کوتاه، انتخاب مناسبی برای شماست. به لطف این مدل، اجازه دهید سر شما هوایی بخورد و حسابی بهاری شود. تمامی این شرایط دست‌به‌دست هم داد تا مدل موی بسیار کوتاه را به‌عنوان بهترین مدل موی مردانه نوروز ۱۴۰۱ انتخاب کنیم. برای این مدل کافیست از آرایشگر بخواهید موهای شما را با درجه ۶ یا ۸ ماشین کوتاه کند. برای نمایان‌کردن بیشتر جذابیت چهره خود از ته‌ریش کمک بگیرید. ته‌ریش ظاهری باوقار به این مدل مو می‌دهد و جلوه آن را دوچندان می‌‌کند.

موی پرپشت و ضخیم موهبتی است که بسیاری از آقایان از آن بهره‌مند هستند. با این حال آن گونه که بایدوشاید از آن بهره نمی‌گیرند. اگر موی پرپشتی دارید، برای انتخاب مدل موی مردانه عید ۱۴۰۱ از مدل چند‌لایه بهره بگیرید. به لطف این مدل، در سال جدید جای خود را در دل دوستان و آشنایان حسابی باز خواهید کرد. برای این مدل باید موهای شما در قسمت جلوی سر حدود ۵ تا ۶ انگشت بلند باشد. سپس از آرایشگر بخواهید تا این موها را به صورت چندلایه کوتاه کند. لایه‌لایه‌ کوتاه‌کردن جلوه‌ای پریشان به موها می‌دهد و زیبایی‌ آن‌ها را بیشتر می‌کند.

در این مدل مو هرچقدر موها آشفته‌تر باشد، زیباتر به نظر می‌رسد. دور موها نیز نباید بیش‌از‌حد کوتاه شود. بسته به صلاح‌دید آرایشگر می‌توانید دور موهای خود را در این مدل تاحدود ۲ بند انگشت بلند نگه دارید. هدف از این مدل، جلب توجه مخاطب به پریشانی موهای شماست. به همین دلیل بهتر است دور ریش‌ گذاشتن را خط بکشید.

بهترین مدل موی مردانه ۱۴۰۱ را به لطف اطلاعاتی که با شما در میان گذاشتیم، به‌گونه‌ای انتخاب کنید که این مدل برازنده فرم صورت و شخصیت شما باشد. مطمئن هستیم زیبایی مدل موهایی که به آن‌ها اشاره شد، شما را به وسوسه انداخته تا در سال جدید از آرایشگر خود درخواست مدل موی مردانه عید ۱۴۰۱ را داشته باشید. امیدواریم با این مدل‌ها حسابی خوش‌تیپ کنید و به نُقل مجلسِ هر انجمنی تبدیل شوید. در پایان از آنجایی که مطمئن هستیم همراهان ما در مو‌تن‌رو اطلاعات سودمندی از انواع مدل موی مردانه در ۱۴۰۱ دارند، خواهشمندیم این اطلاعات را در قسمت نظرات با ما و دیگر خواننده‌ها به اشتراک بگذارید.

مدل موی چندلایه‌ یکی از جذاب‌ترین مدل‌های مو مردانه در ۱۴۰۱ به حساب می‌آید.

مدل دم‌اسبی مردانه، مدل موی بسیار کوتاه و مدل چندلایه در ‍۱۴۰۱ حسابی مُد می‌شود.

مدل موی کوتاه با ته‌ریش جلوه‌ای باوقار و زیبا پیدا می‌کند.

The post مدل موی مردانه ۱۴۰۱ | مدل هایی برازنده آقایان خوش‌تیپ appeared first on مجله اینترنتی مو تن رو.

source

توسط salamathyper