یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
کراس اوور ریرا قرار بود دیروز با حضور وزیر صمت رونمایی شود. البته این اتفاق رخ نداد با این حال مرور آنچه تاکنون توسط طراحان خوش ذوق آماتور از خودرو ریرا منتشر شده است جالب توجه است.
به گزارش خودروتک، خودرو ریرا پس از خودرو آریا دومین کراس اوور بومی ایران به حساب می آید. سایپا دو سال پیش کراس اوور آریا را رونمایی کرد اما تا به امروز این خودرو به خط تولید نرسیده است. امیدواریم خودرو ریرا در زمان زودتری به بازار عرضه شود و بتواند تا حدی از سیطره کراس اوورهای چینی بر بازار خودرو بکاهد. پس از آنکه مشخص شد ایران خودرو قصد دارد کراس اووری را با کد پروژه K125 تولید کند، که امروز می دانیم خودور ریرا نام گرفته است، طراحان آماتور اما خوش ذوق ایرانی که اغلب آنها جوان و حتی نوجوان هستند دست به کار شده و ایده های خود را از کراس اوور ایران خودرو در فضای مجازی منتشر کردند.
تقریبا تمام طرح هایی که برای کراس اوور بومی ایران خودرو از ذهن طراحان ایرانی گذشته است، کراس اووری کوپه را به تصویر می کشد. در واقع عشق ماشین های ایرانی مطالبه شان از شرکت های خودروساز داخلی یک کراس اوور با طراحی به روز و تهاجمی و تا حدی اسپرت است و نه یک کراس اوور کسل کننده مانند پژو 2008 یا رنو کویید نسل های قبل.
باید تا زمان رونمایی از خودرو ریرا صبر کرد و دید محصول نهایی تا چه حد با سطح توقع طراحان ایرانی خودرو همخوانی داشته است.
کراس اوور ایران خودرو پروژه نیو پیکان
کراس اوور ایران خودرو پروژه نیو پیکان
ایده طراحان برای خودرو ریرا کراس اوور ایران خودرو
خودرو کراس اوور ایران خودرو با نام خودرو ریرا همان محصول پروژه K125
ایده طراحان برای خودرو ریرا کراس اوور ایران خودرو
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به خودروتک میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

سئو سایت
خرید موکت
پارکت
ورزشی خبری
سلامتی خبری
فرهنگی خبری
علمی خبری
جهان خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
تکنولوژی خبری

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط salamatsun

نظر برای “تصور از شکل و شمایل خودرو ریرا ایران خودرو چگونه است؟ + طرح ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.