در این مطلب تصمیم داریم به پرسش و پاسخ های رایج شما در ارتباط با هزینه و تعرفه قیمت ها بپردازیم.

این زائده های دستگاه تناسلی با لیزر از بین رفته و درمان می شوند. هزینه لیزر زگیل تناسلی به موارد متعددی بستگی دارند. از جمله:

لیزر زگیل تناسلی با استفاده از دستگاه وکیوم انجام می شود که به طور همزمان دود ناشی از لیزر را داخل خود کشیده، تصفیه کرده و احتمال پخش شدن را صفر می کند.

به طور معمول درمان هر بیماری که به روش جراحی انجام شود، نیازمند عمل بیمار در بیمارستان می باشد. در نتیجه حتی اگر شامل بیمه شود، هزینه های جانبی بالاتری را به همراه دارد. 

جراحی زگیل تناسلی شامل روش هایی مانند الکتروکوتر و بریدن زائده می باشد. این روش ها نتیجه مشابه لیزر را نداشته، احتمال عود زائده وجود دارد و از طرفی دیگر ممکن است با بریدن زگیل ویروس پخش شده و زائده ها به صورت پراکنده مجدد رشد کنند.

به طور کلی اکثر افرادی که تحت روش های درمانی غیر از لیزر قرار می گیرند، مجدد برای درمان با لیزر اقدام می کنند.

اگر فقط دارای بیمه تامین اجتماعی باشید، لازمه بدانید که این بیمه شامل هزینه درمان نمی شود ولی ممکن است برخی بیمه های تکمیلی این درمان را پوشش دهند.

لازم به ذکر است که شما قادر به دیدن زگیل های داخل مقعد، داخل واژن و نزدیک رحم نیستید در نتیجه حتما باید برای تشخیص دقیق به یک متخصص مراجعه کنید.

هزینه لیزر درمانی در مقایسه با کرایو کمتر می باشد. زیرا معمولا درمان زگیل تناسلی با کرایو دو تا سه جلسه طول می کشد که این اتفاق باعث شده هزینه های تعداد جلسات کرایو چند برابر شود.

در حالی که همانطور که گفته شد لیزر در یک جلسه به صورت سرپایی و با کمترین هزینه انجام می شود.

نوشته هزینه درمان و لیزر زگیل تناسلی در مردان و زنان اولین بار در کلینیک زارعی. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.