به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، قرار بود فرزاد جمشیدی با ماه رمضان به تلویزیون برگردد که این اتفاق در دهه کرامت افتاد. لحظاتی پیش، برنامه «باران»  شبکه دو ویژه ایام میلاد امام رضا(ع) روی آنتن رفت که این مجری قدیمی معارفی تلویزیون آن را اجرا می‌کند. 
او در ایام محرم، برنامه «روز حسین» را به مناسبت ایام عزاداری امام حسین(ع) در شبکه جام‌جم اجرا کرد و چندین برنامه هم از طریق فضای‌مجازی با اجرای او منتشر شد. حالا او به عنوان مجری به شبکه دو آمده و ویژه برنامه دهه کرامت (باران) را تا روز شنبه به صورت زنده خواهد داشت. 
صدا و سیما , شبکه دو , امام رضا (ع) ,
نمایی از برنامه باران با اجرای فرزاد جمشیدی
این برنامه تلویزیونی را ابوالفضل حاجتمند تهیه‌ کرده و قرار است به سوژه‌های دیده نشده و مردمی ویژه حرم امام رضا(ع) بپردازد. یکی از بخش‌های مهمِ‌این برنامه گفت‌وگو با خادمان امام رضا(ع) خواهد بود. هر شب تا روز شنبه روز میلاد امام رضا(ع) از ساعت 19:30 به مدت 45 دقیقه روی آنتن خواهد بود. 
بازگشت چهره‌های محبوب به تلویزیون مدت‌ها است در دستور کار قرار گرفته و چندی پیش بهرام شاه‌محمدلو یا همان آقای حکایتی کودکان و نوجوانان در برنامه تلویزیونی «بسته پیشنهادی» حرف از بازگشت به تلویزیون زد و  احتمالاً با سیاستِ این روزهای رسانه ملّی، نام‌های دیگری از مجریان، بازیگران و حتی برنامه‌سازان و سریال‌سازان قدیمی به گوش برسد.
همان‌طور که پیمان جبلی چندی پیش اعلام کرد «در دوره جدید، اجازه نمی‌دهیم هیچ ظرفیتی هدر برود و از همه ظرفیت‌ها تا حد امکان صیانت و استفاده می‌کنیم. تمامی سرمایه‌های انسانی ما برای‌مان مهم و عزیزند و جای‌شان برای همیشه در رسانه ملی باز خواهد بود، اما این‌که در دوره تحولی جدید، در ارتباط با چهره‌ها امیدوارم بتوانیم صیانت خوبی از چهره‌ها داشته باشیم.»
انتهای پیام/
 
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
موکت
جهان خبری
ورزشی خبری
سلامتی خبری
سرگرمی خبری
تکنولوژی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
اتو خبری

ورزشی خبری
اقتصادی خبری
سرگرمی خبری
علمی خبری
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط salamatsun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.