خبر خوان تخصصی بین الملل
لیندا توماس گرینفیلد نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل به ترکیه سفر خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، «لیندا توماس گرینفیلد» سفیر آمریکا در سازمان ملل قرار است طی یک سفر رسمی که قبلا به تعویق افتاده بود، به ترکیه برود.
در بیانیه نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل در این باره آمده است که توماس گرینفیلد طی «روزهای آینده» به ترکیه آمده و در این سفر از مرز سوریه دیدن خواهد کرد؛ این در حالیست که تا کنون تاریخ این سفر اعلام نشده است.
بر اساس اطلاعات به دست آمده از منابع دیپلماتیک، توماس گرینفیلد ظرف امروز و فردا به ترکیه خواهد رفت.
وی در این سفر از سازمان ملل متحد و سایر سازمان های کمک رسان در مورد نیازهای بشردوستانه سوری‌ ها در مرز سوریه دیدن می کند.
در این بیانیه آمده است: توماس گرینفیلد با پناهندگان سوری در ترکیه و مقامات ارشد این کشور دیدار خواهد کرد تا درباره نقش آنکارا در تسهیل کمک به پناهندگان سوری رایزنی کند.
سفر گرینفیلد به ترکیه پیشتر برای 8 و 9 ماه می برنامه ریزی شده بود؛ اما این سفر به تعویق افتاد.
این سفر و دیدار «لیندا توماس گرینفیلد» سفیر آمریکا در سازمان ملل با آوارگان سوری در حالی به انجام خواهد رسید که واشنگتن خود اذعان کرد که از تروریست های تکفیری چند ملیتی در سوریه حمایت کردند.
دونالد ترامپ چهل و پنجمین رییس جمهور آمریکا حین کارزار انتخاباتی خود مقابل هیلاری کلینتون دموکرات آشکارا گفته وی را مورد تأکید قرار داد که دولت وقت این کشور (باراک اوباما) در خلق تروریست های مصنوع برای جنگ علیه دولت قانونی سوریه مشارکت داشته و به تروریست ها نیز کمک کرده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
سلامتی خبری
تولید محتوا
سئو سایت

خبر خوان تخصصی بین الملل
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط salamatsun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.