به نظر می‌رسد واتساپ در سه ماهه اول ۲۰۲۲ توانسته است رشد چشمگیری در تعامل با کاربران داشته باشد. به طوری که در این زمان شاهد افزایش ۴۱ درصدی در نرخ تعامل این پلتفرم هستیم. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارش های جدید از کاربران واتساپ در سه ماه اخیر نشان می […]
به نظر می‌رسد واتساپ در سه ماهه اول ۲۰۲۲ توانسته است رشد چشمگیری در تعامل با کاربران داشته باشد. به طوری که در این زمان شاهد افزایش ۴۱ درصدی در نرخ تعامل این پلتفرم هستیم.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارش های جدید از کاربران واتساپ در سه ماه اخیر نشان می دهد تعامل این کاربران با این شبکه اجتماعی به طرز چشمگیری افزایش داشته است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط MoneyTransfers.com میزان افزایش تعامل کاربران با واتساپ حدود ۴۱% گزارش شده است.
این افزایش تعامل نیز به دلیل افزایش حجم کاربرانی است که از این پلتفرم استفاده می کنند. طبق گزارش های اخیر رشد اخیر واتساپ به کاربران بین ۱۸ تا ۳۴ سال مربوط است. این کاربران علاوه بر واتساپ از فیسبوک و اینستاگرام نیز بیش از گذشته استفاده کردند. این وب سایت مدعی شد در بین اپلیکیشن های برتر بیشترین درصد کاربران فعال نیز به واتساپ تعلق داشته است. علاوه بر آن واتساپ توانسته بالاترین رشد سالیانه را نیز تجربه کند.
 یکی از دلایل افزایش استفاده از این اپلیکیشن می تواند به جنگ روسیه و اوکراین مرتبط باشد. زیرا بسیاری از مردم برای برقراری ارتباط امن از واتساپ استفاده کردند. البته تلگرام نیز در سه ماهه اول اول حدود ۱۵.5 درصد افزایش تعامل داشته است. پلتفرم پیام رسان ژاپنی لاین نیز با ۴۵ درصد میانگین کاربران ماهانه در رده دوم قرار می گیرد. مسنجر نیز با ۱۶.۴ درصد در رده سوم قرار دارد. در بازار ایالات متحده آمریکا سهم اپلیکیشن های پیام رسان متا مانند واتساپ و مسنجر بیشتر از دیگر اپلیکیشن های پیام رسان است. به طوری که این اپلیکیشن ها ۷۸ درصد کاربران را در این دوره از آن خود کردند. البته از مدتها پیش تاکنون رقابت فزاینده‌ای بین متا و دیگر پلتفرم ها مانند تلگرام وجود دارد به طوری که آنها توانستند ۲۲ درصد سهم بازار را به خود اختصاص دهند.

document.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط salamatsun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.