اگر به دنبال قرصی هستید که به تناسب اندام برسید و لاغری حتمی داشته باشید با ما همراه باشید.

کی قرص اسلیم مکس استفاده کرده؟

کپسول اسلیم مکس قائم دارو یک داروی کاملا گیاهی لاغر کننده است که با افزایش سوخت و ساز بدن، از اضافه وزن جلوگیری می‌کند. این قرص کاملا گیاهی و طبیعی، دارای آنتی اکسیدان و ضد سرطان است.

قرص اسلیم مکس چیست؟

امروزه چاقی و افزایش وزن به معضل بزرگی تبدیل شده است. عدم آگاهی کافی مردم در مورد تغذیه و عدم انتخاب روش مناسب برای کاهش وزن، عارضه های جدی تری را به دنبال خواهد داشت. بیماری‌هایی مانند دیابت، یبوست، التهاب روده بزرگ و… از جمله بیماری‌های ناشی از چاقی به شمار می‌روند که در نهایت باعث کاهش طول عمر و مرگ زودرس می‌شوند. این بیماری‌ها افراد چاق را نگران کرده و آنها را وادار می‌کند تا از روش‌های غیر علمی و غیر مجاز برای کاهش وزن استفاده کنند که در پی آن، پیامدهای خطرناکی برایشان اتفاق می‌افتد.

۵۰ درصد جمعیت ایران دارای اضافه وزن یا چاقی هستند که ۴۳ درصد آنان مردان و ۵۷ درصد دیگر زنان هستند. افراد دارای اضافه وزن می‌توانند با رعایت مواردی مانند افزایش مصرف در میوه ها و سبزیجات و کاهش مصرف چربی ها و قند ها از چاقی جلوگیری کنند. برای کاهش وزن و درمان چاقی روش های مختلفی پیشنهاد می‌شود که همه آن ها قابل اعتماد نیستند و ممکن است برای بدنتان مضر باشد و سلامتی شما را به خطر بیندازد.

کپسول اسلیم مکس قائم دارو جزو داروهای گیاهی لاغری است که باعث کاهش توده چربی و لاغری، همچنین باعث افزایش سوخت و ساز و دفع موثر چربی های زائد بدن می‌شود. این دارو مورد تایید وزارت بهداشت است.

این قرص فوق العاده علاوه بر لاغری و تناسب اندام اثرات مفید دیگری مانند خاصیت آنتی اکسیدانی (ضد سرطانی)، جلوگیری از بالا رفتن فشار خون و بیماری‌های قلبی و عروقی، آرام بخشی، افزایش استحکام دندان ها، کاهش کلسترول بد خون (LDL) و افزایش کلسترول خوب (HDL) را به همراه دارد.

از جمله خاصیت معجزه آسای کپسول اسلیم مکس:

· کاملا گیاهی و طبیعی

· کاهش اشتها

· کاهش وزن و لاغری

· از بین برنده موثر چربی های اضافی بدن و کاهش توده چربی

· فاقد مواد نگهدارنده شیمیایی و رنگ مصنوعی

· آنتی اکسیدان و ضد سرطان

· افزایش کلسترول خوب خون و کاهش کلسترول بد خون

· آرام بخش

· جلوگیری از اضافه وزن

· افزایش سوخت و ساز بدن

· جلوگیری از فشار خون بالا

ترکیبات تشکیل دهنده قرص لاغری اسلیم مکس:

این کپسول حاوی چهار گیاه دارویی بسیار تاثیرگذار در لاغری یعنی رازیانه، دانه گشنیز، ریشه کاسنی و عصاره خشک چای سبز است. این گیاهان بر اساس اصول طب سنتی ترکیب شده اند و اثرات یکدیگر را تکمیل می‌کنند.

بررسی کپسول اسلیم مکس قائم دارو:

با بررسی نحوه عملکرد و مکانیسم این کپسول متوجه می‌شوید که این داروی کاملا گیاهی به چه طریقی می‌تواند شما را لاغر کند و به تناسب اندام دلخواهتان برساند. کپسول اسلیم مکس خاصیت چربی سوز ترموژنیک (تولید گرما بر اثر افزایش متابولیسم مواد غذایی) دارد که باعث افزایش متابولیسم چربی‌ها و در نتیجه کاهش وزن و لاغری می شود.

این دارو حاوی ترکیبی به نام گالوکاتشین گالات ( EGCG) است که موجب از بین رفتن معجزه آسای چربی‌های بدن می‌شود. به این طریق که فعالیت آنزیم COMT را مهار می‌کند و سبب افزایش غلظت کاتکول آمین‌ها در سیتوزول سلول‌ها و افزایش سوخت و ساز آن‌ها در بدن می‌شود.

علاوه بر این کپسول اسلیم مکس قائم دارو از طریق کاهش جذب روده ای گلوکز و کاهش متابولیسم کربوهیدرات‌ها در کاهش وزن و تناسب اندام موثر است. این دارو از سنتز اسیدهای چرب در بدن جلوگیری می‌کند، از چربی‌های موجود در خون می‌کاهد و مانع از جذب چربی در روده می‌شود.

دیگر مکانیسم کپسول اسلیم مکس برای لاغری، مهار آنزیم آمیلاز بزاق و روده است. این آنزیم مسئول هضم نشاسته است و با استفاده از این کپسول سرعت شکسته شدن نشاسته کاهش می‌یابد و در نتیجه قند خون با سرعت کمتری بالا می‌رود.

برای اینکه به وزن و تناسب اندام دلخواه خود برسید باید روزی 2 عدد کپسول و یک ساعت قبل از شام میل کنید. هر بسته از این محصول شگفت انگیز دارای 30 عدد کپسول لاغری است. شما می توانید برای کاهش عوارض گوارشی احتمالی ناشی از چای سبز موجود در این کپسول، آن را به همراه شیر میل کنید.

نکته: استفاده از این کپسول را با زمان خواب خود تنظیم کنید، طوریکه با ساعت خواب فاصله داشته باشد.

شاید برایتان این سوال پیش آید: آیا کپسول اسلیم مکس عوارضی هم دارد؟

تاکنون کسی در اثر استفاده از این کپسول دچار عوارض جانبی خاصی نشده است، تنها در بعضی موارد ممکن است دل پیچه ایجاد شود. کسانی که نسبت به گیاهان دارویی تشکیل دهنده این کپسول حساسیت دارند و یا داروهای کاهنده فشار خون استفاده می‌کنند، باید اسلیم مکس را با احتیاط و زیر نظر پزشک مصرف نمایند. در صورت استفاده بیش از حد توصیه شده کپسول اسلیم مکس ممکنه است عوارض جانبی مانند تپش قلب، بی خوابی، سرگیجه و بی قراری را به همراه داشته باشد.

· اگر به طور مداوم داروهایی مثل استروژن ها، آنتی بیوتیک های کینولونی، داروهای چربی، داروهای قلب و اعصاب، داروهای ضد انعقاد خون و داروهای آسم استفاده می‌کنید، قبل استفاده از این محصول با پزشک خود مشورت کنید.

· استفاده از داروهای جلوگیری از بارداری ممکن است باعث شود تا عوارض جانبی چای سبز تشدید شود.

· اسلیم مکس حاوی گیاه کاسنی است که اثرات کاهنده قند خون را دارد، به همین علت اگر به طور همزمان از داروهای ضد دیابت استفاده می‌کنید، قند خون خود را کنترل کنید.

· کافئین موجود در ترکیب چای سبز و گشنیز این کپسول لاغری، ممکن است اثرات افزاینده یا کاهنده بر فشار خون را داشته باشد، بنابراین برای مصرف همزمان این کپسول با داروهای فشار خون با پزشک خود مشورت کنید و فشار خون خود را کنترل کنید.

· به این نکته توجه داشته باشید که پروتئین موجود در شیر و سویا باعث می‌شود تا جذب چای سبز کاهش پیدا کند.

· برای کاهش میزان تداخلات احتمالی، استفاده همزمان کلسیم، آهن، منیزیم، فولیک اسید و کافئین را به پزشک خود اطلاع دهید.

· جهت پیشگیری از تداخل در نتیجه آزمایش، 24 ساعت قبل از تست استرس دارویی و 4 ساعت قبل از تست های ریوی مصرف کپسول اسلیم مکس را قطع کنید.

· مصرف این محصول برای افراد زیر 18 سال باید با مشورت پزشک باشد.

· توجه داشته باشید که اگر عمل جراحی پیش رو دارید در مورد استفاده از این محصول با پزشک خود مشورت نمایید.

· در صورت بروز علائمی چون زردی، درد شکمی شدید و یا ادرار تیره رنگ استفاده از این کپسول را قطع و به پزشک مراجعه کنید.

· افرادی که به بیماری های اعصاب، بیماری های کبدی، پرکاری تیروئید، کم خونی و خونریزی های شدید، گلوکوم، سندروم روده تحریک پذیر، سابقه مشکلات معدی و حساسیت به کافئین مبتلا هستند از کپسول اسلیم مکس باید با احتیاط استفاده کنند.

1. سلام خانوما من مجرد بودم 56 کیلو بودم و قدمم 165 بود بعد از ازدواج وزنم به 66 کیلو رسید خیلی رژیم گرفتم اما باز وزنم تغییر نکرد رفتم دکتر تغذیه قرص اسلیم مکس کاملا گیاهی برام نوشت یک مدت استفاده می‌کنم الان یک ماهی هست هفت کیلو کم کردم فقط درد آب شدن چربی هامو حس می‌کنم دردش زیاد نیست و در حد یک کوفتگی ضعیفه. میخواستم بپرسم کسی از این قرص استفاده کرده که همین احساس کوفتگی و قلنج رو داشته باشه؟

2. اسلیم مکس کاملا گیاهیه ترکیب چند تا گیاهه، دوستم ازا این محصول استفاده کرده پوست و استخون شده من یه مدت استفاده کردم جواب داد.

3. من اسلیم مکس استفاده میکنم خیلی راضی هستم. وزن رو خیلی پایین نمیاره اما تغییر سایز رو میبینید.

4. این قرص ها باید تحت نظر دکتر یا مشاور تغذیه که نظام پزشکی داره مصرف بشه. من حدود 5 سال پیش زیر نظر پزشک تغذیه علاوه بر استفاده از این قرص رژیمم می‌گرفتم. از وزن 67 کیلو به 56 کیلو رسیدم. اما ادامه ندادم، تا چند ماه پیش که یکسری ویتامین رو شروع کردم، وزنم بین 57 تا 59 نهایت 60 مونده بود. الان وزنم 65 شده دوباره به دکتر مراجعه کردم مجدد همون رژیم و قرص اسلیم مکس رو شروع کردم.

5. سلام دوستان دوره دوم منه که دارم از این محصول استفاده می‌کنم واقعا دور شکمم احساس کم شدن چربی می‌کنم من قرص های زیادی مصرف کردم اما جوابی نگرفتم ولی از این محصول اسلیم مکس خیلی راضی بودم.

6. سلام من نزدیک یک ماه از اسلیم مکس استفاده کردم اصلا حالت خاصی نداشتم به نظرم خوب بود احساس می‌کردم لاغر شدم و کاهش وزن داشتم اما ادامه ندادم از اطرافیان شنیدم این قرص در لاغری تاثیر زیادی داره یادتون باشه همراه این قرص ورزش و تحرک هم داشته باشید.

7. من یک هفته دارم از این قرص استفاده می‌کنم واقعا عالیه. قبلا از قرص های دیگه استفاده می‌کردم ولی تاثیر نداشت اما این محصول خوبه اشتهام بی نهایت کم کرده و احساس سبکی می‌کنم. تازه اسلیم مکس شرکت قائم دارو ارزونتر از محصولات شرکت های دیگه اس.

سخن آخر

کپسول لاغری و مکمل هایی که برای کاهش اشتها و لاغر شدن، این روزها تبلیغ می‌شوند، از جمله مواردی هستند که به شما کمک می‌کنند تا روند کاهش وزن بهتر و سریع تری داشته باشید اما نباید فقط به خوردن این قرص ها اکتفا کنید. قبل از مصرف هرگونه قرص و دارویی برای کاهش وزن، بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید، عوارض جانبی و خطرات احتمالی که ممکن است این داروها به همراه داشته باشند را بشناسید و بعد از تحقیق و بررسی های لازم، بهترین و مناسب ترین محصول دارویی را برای کمک به کاهش وزن خود در کنار رعایت رژیم غذایی و ورزش، استفاده کنید.

source

توسط salamatsun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.