گروه گوچی یک برند محبوب و فعال در عرصه مد و پوشاک و تولید عطر و ادکلن های بسیار گران بها می باشد. بر اساس نقل برخی موسس شرکت گوچی ابتدا در پاریس به عنوان یک مهاجر برای مدتی زندگی کرده است. سپس به انگلستان مسافرت کرده و آن جا در یک هتل لوکس به کار کردن می پردازد. اولین جرقه های تاسیس برند گوچی هنگامی به ذهن آقای گوچیو می خورد  که وی به واسطه کارش در یک هتل لوکس با افراد ثروتمند زیادی در ارتباط بوده و از زندگی آن ها الهام می گرفت. گوچیو در ابتدای کار خود شروع به فروش کیسه های چرمی به اسب سواران کرد و پس از مدتی اندک این کیسه های چرمی را تبدیل به یک محصول لوکس کرد و با قیمت های بسیار بالاتری به فروش می رساند. انگار او از اول مسیر خود را انتخاب کرده و قصد لوکس فروشی داشت.

در آن زمان هیچ محصولی توسط شرکت گوچی تولید نمی شد مگر این که نام و نشان شرکت بر روی آن ثبت می شد. به همین واسطه طی مدت کوتاهی این برند محبوبیت بسیاری در بین اسب سواران پیدا کرد، زیرا اکثر محصولات این برند تا آن زمان ویژه اسب سواران بوده است.

گوچیو گوچی در سال ۱۹۵۳ در حالی که فقط ۷۳ سال سن داشت در گذشت. گوچیو این برند را توانسته بود به خوبی رشد بدهد و در زمان مرگ اش گوچی به یک غول دنیای مد و پوشاک تبدیل شده بود و بسیاری از پله های موفقیت را گذرانده بود. پس از فوت آقای گوچیو، توسعه این برند به دست پسران او افتاد. پسران او نیز توانستند برند گوچی را بیش از پیش به مردم معرفی کنند. به طوری که دیگر کنار هم قرار داشتن دو رنگ سبز و قرمز تداعی کننده برند گوچی بود و تقریبا تمام مردم جهان این برند ایتالیایی را به خوبی می شناختند.

پسران گوچی در تصمیمی جسورانه گام بسیار بزرگی در توسعه این برند براداشتند؛ آن ها در اوایل دهه هفتاد میلادی گامی دیگر در عرصه لوکس گرایی برداشتند. آن ها در این گام همکاری خود را با شرکت های خودروسازی از جمله امریکن موتورز (American Motors)در زمینه تولید صندلی های چرم و با کیفیت خود و با نام و نشان گوچی، آغاز نمودند.

فروشگاه پایون تنها فروشگاه دارای وبسایت و خرید آنلاین در شهرقدس (قلعه حسن خان) ، شهرک ابریشم 

نوشته داستان برند گوچی اولین بار در فروشگاه آرایشی و بهداشتی پایون. پدیدار شد.

source

توسط salamathyper