شون یک شرکت آرایشی و بهداشتی می باشد که در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات برند شون، با استفاده از مواد اولیه با کیفیت گیاهی، در بازار آرایشی و بهداشتی عرضه می‌شوند.شون (Schön) لغتی آلمانی به معنی زیبایی است. از نظر ما زیبایی طبیعی و ماندگار، زیبایی برخواسته از طبیعت است. فلسفه وجودی برند شون، حمایت از طبیعت و زیبا شدن در کنار طبیعت با استفاده از محصولات با کیفیت طبیعی است. بر اساس این فلسفه محصولات گیاهی شون با بهره‌گیری از عصاره گیاهان، میوه ها و خواص مرتبط با آنان فرموله شده و در اختیار شما قرار گرفته است.

چرا نام شون آلمانی می باشد؟ 

محصولات شون حاصل  همکاری مشترک کشور ایران و آلمان است که با همکاری شرکت کریس اند کارل آلمان (در زمینه ارائه فرمولاسیون و تهیه مواد اولیه) و شرکت آریان کیمیا تک ایران در کشورمان به بازار عرضه شده است. به همین علت است که این محصول نامی آلمانی دارد.فرمولاسیون محصولات گیاهی این شرکت توسط شرکت آلمانی ارائه شده، ترکیب مواد اولیه و ساخت محصول در ترکیه انجام شده و از همان کشور صادرات به کشورهای اروپایی و خاورمیانه نیز صورت می‌گیرد. همچنین محصولات توسط شرکت آریان کیمیا تک در سطح ایران وارد و پخش می‌گردد.

محصولات شون در دو دسته آرایشی و بهداشتی، در بازار مصرف موجود است. که محصولات بهداشتی شامل چهار دسته مراقبت از صورت، مراقبت از بدن، مراقبت از پوست و مراقبت از مو و همچنین ۵۲ نوع محصول بوده و محصولات آرایشی در سه دسته چشم، صورت و لب با ۱۴ نوع محصول طبقه‌بندی می‎شوند.

برگزیده تندیس کسب نشان رضایت و حمایت در سال ۱۳۹۹

برند شون در نظرسنجی برند محبوب مصرف کننده با انتخاب شما، در دسته لوازم آرایشی و زیبایی بانوان در سال ۱۳۹۹ موفق به دریافت تندیس زرین این نظرسنجی سالانه شد و نماینده برند، این تندیس را در ۲۹ مرداد ماه دریافت کرد.

ما معتقدیم علت رسیدن به محبوبیت در میان شما، همراهی با طبیعت و اهمیت به زیبایی و سلامتی طبیعی پوست و موی شماست.

برند شون که در نام خود ترکیبی از واژه‌های زیبایی و گیاهی را در زبان‌های آلمانی و ایرانی به کار برده است؛ سعی می‌کند با متجلی کردن زیبایی و سلامتی طبیعت در محصولات خود، معجزه‌های گیاهی را به پوست و موی شما هدیه کند.

این انتخاب نشان دهنده این است که ما در مسیر صحیحی حرکت کرده و توانسته‌ایم رضایت و حمایت شما را به دست آوریم.

فروشگاه آرایشی و بهداشتی پایون عرضه کننده تمامی محصولات برند شون به صورت آنلاین و حضوری

 

لوگو شون 

لوگو شون در دسته لوگو های ترکیبی قرار میگیرد. ترکیب جوانه ها به معنای محصولات ارگانیک و استفاده از مواد طبیعی در ترکیبات این برند به این منظور استفاده شده است. نوع دیزاین و قرار گیری شمایل های تصویری که برگ می باشد به شکلی قرار گرفته است که که حول محور حرف o به وجود بیاید.  استفاده از خطوط ظریف برای یادآوری آنکه این محصول بیشترین مصرف کنندگان خود را در بین بانوان دارد ضروری می نماید. 

ترکیب رنگ سبز که رنگ مثبت اندیشی و یا آور طبیعت است در کنار رنگ مشکی که نماد جدیت در کار می باشد دیزاین متفاوت و زیبایی را به ثمر رسانده است. 

 

نوشته داستان برند شون اولین بار در فروشگاه آرایشی و بهداشتی پایون. پدیدار شد.

source

توسط salamathyper