معمولا اصلی ترین علت پایین آمدن سین استوری در اینستاگرام این است که استوری های قبلی به وسیله ربات ها دیده شده اند و اینستاگرام از این موضوع آگاه شده است. این بدان معنی است که شما موفق شده اید که روی یک روبات وارد شوید، از یک برنامه تعامل استفاده کنید و با استفاده از چنین ابزارهایی بازدید های استوری های قبلی خود را بالا ببرید.

اگر متوجه شدید که به طور ناگهانی تعداد دنبال کنندهای شما یا لایک های شما افزایش یافته است، به احتمال زیاد به دلیل آن است که در دوره های قبلی بازدید های جعلی جمع آوری کرده بودید و به همین دلیل است که بازدید از استوری به سرعت در حال کاهش است.

این مورد از علت پایین آمدن سین استوری بسیار بدیهی است. اگر پشت استوری های شما و محتوایی که در آن ها قرار دارد، هیچ استراتژی و هیچ برنامه ریزی قبلی انجام نشده باشد و استوری های شما هیچ هدفی را دنبال نکنند، کاربران شما تعاملات کمتری با آن استوری خواهند داشت و بازدید استوری شما پایین خواهد آمد.

در عوض، یک خط داستانی ایجاد کنید و به بینندگان دلیلی برای درگیر شدن با داستان های خود بدهید. آزمون‌ها، افشاگری‌ها، ارزش‌های بالا به بیننده دلیلی برای بازگشت، تعامل و اشتراک‌گذاری می‌دهد.

نوشته علت پایین آمدن سین استوری اولین بار در بیزون. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.