همچنین اسکریمینگ فراگ، این ابزار کاربردی به شما این امکان را می دهد که هر سایتی را به سرعت از لحاظ سئو آن بررسی کنید و تجزیه تحلیل کنید. با این ابزار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و کار های خود را با سرعت بیشتری انجام دهید. زیرا انجام این کار ها به صورت سنتی و دستی کاری سخت و زمان بر است.

بسته به سایتی که مد نظر دارید، کار بررسی توسط اسکریمینگ فراگ حداقل چند دقیقه طول خواهد کشید. در این مدت شما می توانید با استفاده نوار پیشرفت برنامه مشاهده کنید که چقدر کار انجام شده است. بعد از این که کار تمام شد می توانید نتیجه را مشاهده و تجزیه و تحلیل خود را آغاز کنید.

معمولا مهم ترین کد های HTTP که توسط این ابزار نیز به کاربر نمایش داده می شوند، شامل کد های زیر هستند.

همچنین دقت داشته باشید که یک برنامه حداکثر ۶۰ کاراکتر دارد. با اسکریمینگ فراگ می توانید به راحتی عنوان ها را بررسی کنید و ببینید که آیا برای صفحه خود عنوان مناسبی انتخاب کرده اید یا خیر. اهمیت تعداد کاراکتر عنوان به این خاطر است که گوگل عناوینی که بیشتر از ۵۱۲ پیکسل جای می گیرند را کوتاه می کند. همچنین دقت داشته باشید برخی از علائم مانند اعداد چون جای بیشتری را اشغال می کنند ممکن است که گوگل عناوین کمتر از ۶۰ کاراکتر را نیز کوتاه کند.

 

نوشته اسکریمینگ فراگ اولین بار در بیزون. پدیدار شد.

source

توسط salamatsun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.